Отзыв Hyundai i30 2011

148 тыс.км Семья
Хэтчбек Кузов
Менее 6 месяцев Время владения

коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

дорожный просвет, объем багажника, шумоизоляция

Отзыв

Володію авто трохи більше двох років. Що можу сказати авто дуже економне по трасі взагалі бортовий показує 5 літрів якщо їхати 80 буде ще меньше, механічна шести ступенева коробка. Взимку салон нагрівається швидко хоть і дизель. Вісім подушок бузпеки. Салон просторий ззаду сидіти комфортно але за рахунок малого багажного відділення. Слабеньке лакопокрасочне покриття є сколи так я їджжу в основному по трасі. Шумоізоляція бажає кращого, на трасі керованість добре, на великі відстані є трохи втомлюваність дискомфорт поясниці. Кермо трохи облізло хоть і шкіряне болячка не тільки і30. По ТО нічого сказати не можу так як особливих зауважень не було міняв тільки колодки і вижимний головний циліндр погано переключалися передачі, фільтра, масло від заміни до заміни. З мінусів кліренс можна поставити проставки але поки потреби не бачу , як на мене погане ближне світло хоть і лінзована оптика ставте лед , і малий багажник купуйте універсал. Рекомендую до придбання не дороге в обслуговуванні, надійне і економне авто. Всім миру і швидкої перемоги. Все буде Україна.

Віталій
19 марта