Відгук Renault Duster 2019

Більше 5 років Водійський стаж
2-3 роки Час володіння
Погано
1.8

дорожній просвіт, витрати палива, керованість

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

За час володіння цим автомобілем було дуже багато проблем. Машина дуже поганої зборки потолок гримить зразу після купівлі багажник також у 15 тис. Пробігу було виявлено що задні і передні уплотнітелі на дверях протерли краску до живого кузова. Зверху на криші потріскався весь герметик і краска. Зборка машини ужасна. Офіціали предложили тільки все це покрасити пензлем і все. Служба підтримки клієнтів нічого не допомагає взагалі це розвод повний для людей. Взагалі нічого по гарантії з цими досить серйозними проблемами не вирішують. І на останок це при першому ТО вмудритись відламати свічану калу і при тому завести двигун авто і вивести його з ладу, ось такі дуже круті фахівці працюють на офіційних сервісах. Після того було ще багато інших проблем все писати не буду бо дуже багато. ЛЮДИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВЗАГАЛІ КУПЛЯТИ НОВІ МАШИНИ РЕНО ЦЕ ПОВНІСТЮ ПУСТА ТРАТА ГРОШЕЙ І НЕРВІВ ВАШИХ, КРАЩЕ ПОДИВІТЬСЯ ШОСЬ ІНШЕ.

МИХАЙЛО
21 серпня 2021