Renault 3 відгука про Renault 21 1987 року

Renault 21 Nevada 1987

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

Машинкою очень сильно доволен.Надьожний прийомистий двигатель.Оцинкований кузов.Двигатель 2.2 инжектор.Просторний уюний салончик,машинка очень хорошо держит дорогу по трасе йшол 150 км/ч вообще только шуршит.Запчасти есть везде что новие так и на розборе.Росход по сравнению динаміки и мощности небольшой,10л по городу 8 по трасе.

витрати палива

250 тис.км 10.5 л / 100 км Сім'я

Доволі виносливе авто для наших доріг та комфортне по їзді. Хотя і старічок но Французи теж вміють робити авто хороші .

Renault 21 Nevada 1987

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

За такие деньги хорошее авто.лучше любых жигулей в этой ценовой категории.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 26 відгуків про Renault 21 Nevada
  • Renault 21 Nevada 1989

Renault 21 Nevada 1989

Renault 21 Nevada 1989

динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Купував рено Невада через місткий багажник, адже при складених задніх сидіннях рівна підлога має майже 1.8 м довжину. Для моєї роботи — дуже корисна штука. Машину брав спеціально у підгулявшому стані, головне щоб двигун був живий. З метою подальшого ремонту, щоб він проходив під моїм наглядом, і я був точно впевнений, що авто не кине сюрпризу. Машина - безпроблемна. Міф про ломучість французьких авто - суцільна вигадка. Комфортна, швидка, непогана динаміка, гарно керується. Поварили критичні та важливі місця, переробили систему охолодження - і все, катаюсь. Регламентні роботи типу заміни мастила чи фільтрів тощо. Ну і профілактика ходової, кермування тощо. Просто профілактика. Я не шкодую що обрав таку помічницю.

Віктор

Дивитися всі 6056 відгуків про Renault
  • Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки

30 тис.км Поїздки в місті

Відмвнний автомобіль за свої кошти. Я не розумію чому скаржуться на його шумоізоляцію. Якщо порівняти з мерседесом, то погоджуюсь, а якщо з іншіми тачками його класу, то мабудь краще за теслу трійку. Заппс ходу реально 380 км влітку та 250 км взимку. Це перевірено мною особисто. Якщо пропонувати, то краще брати базову комплектацію, томущо не варто переплачувати за функціі які погано працюють. Наприклад роспізнавання знаків тощо.

юлия

Відгуки про моделі Рено