Відгук Nissan Maxima 2004

Газ / Бензин Двигун
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

Вітаю всіх автовласників і тих, хто поки ще не став цією щасливою людиною, але обов\'язково стане! Не можу утриматись не додавши коментар до поки ще маловідомої на Україні Nissan Maxima в кузові А-34. Якщо ви поважаєте розумну динамічну їзду - це авто для Вас. Під капотом V6 з об\'ємом 3,5 літра творить ефект який відчуваєш коли підіймається літак. Дуже потужний і швидкий автомобіль. Гарно і впевнено тримає трасу. Особисто я це перевіряв на швидкості 250 км/ч. Звісно, на таких швидкостях їжджу не часто, та і трас таких поки що не вистачає, але 200 км/ч це норма. Я не гонщик, просто я дуже люблю швидкість і, звісно, свого "друзяку" Nissan також. Грошей ніколи не шкодую. Хоча він цього не вимагає. Їжджу на газу і маю витрати 15л на 100 км, газ 4 покоління і добре налаштована. Салон - кожна! Супер, зручний і просторий. Приємний звук роботи 256 коней, які зручно вмістились під капотом. Завів машину і мужики, що стоять поряд оглядаються. Визиваюча зовнішність і гуркіт мотору мимоволі притягують погляди людей. Люди, це приємно мати таку тачку, кажу вам щиро! Якщо є нагода його купити, беріть, не пожалкуєте. Але, їздить з умом. Дякую, що прочитали мої вихваляння власного авто.

Александр
05 січня 2022