Nissan 1 відгук про Nissan Maxima 2016 року

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника

Дивитися всі вживані Nissan Maxima 2016
Nissan Maxima 2016

Nissan Maxima 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Отличный спортивный автомобиль с прекрасной шумоизоляцией, стеклопакеты делают авто очень тихим, очень быстрая и расход как 2х литровом авто, город 12, трасса до 8 литров, раньше ездил на камри ,максима на порядок выше комфортом, 300 л.с. в паре с вариатором делают из авто ракету

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 151 відгук про Nissan Maxima
  • Nissan Maxima 2004

Nissan Maxima 2004

Nissan Maxima 2004

Вітаю всіх автовласників і тих, хто поки ще не став цією щасливою людиною, але обов\'язково стане! Не можу утриматись не додавши коментар до поки ще маловідомої на Україні Nissan Maxima в кузові А-34. Якщо ви поважаєте розумну динамічну їзду - це авто для Вас. Під капотом V6 з об\'ємом 3,5 літра творить ефект який відчуваєш коли підіймається літак. Дуже потужний і швидкий автомобіль. Гарно і впевнено тримає трасу. Особисто я це перевіряв на швидкості 250 км/ч. Звісно, на таких швидкостях їжджу не часто, та і трас таких поки що не вистачає, але 200 км/ч це норма. Я не гонщик, просто я дуже люблю швидкість і, звісно, свого "друзяку" Nissan також. Грошей ніколи не шкодую. Хоча він цього не вимагає. Їжджу на газу і маю витрати 15л на 100 км, газ 4 покоління і добре налаштована. Салон - кожна! Супер, зручний і просторий. Приємний звук роботи 256 коней, які зручно вмістились під капотом. Завів машину і мужики, що стоять поряд оглядаються. Визиваюча зовнішність і гуркіт мотору мимоволі притягують погляди людей. Люди, це приємно мати таку тачку, кажу вам щиро! Якщо є нагода його купити, беріть, не пожалкуєте. Але, їздить з умом. Дякую, що прочитали мої вихваляння власного авто.

Александр

Дивитися всі 6078 відгуків про Nissan
  • Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

Nissan Rogue 2014

шумоізоляція

Автомобіль чудовий за свої гроші! У мене хороша комплектація SL, є все що потрібно. На газу розхід 12-13л газу при їзді по місту, у перерахунку на бензин 6-7л. Вмісткий у салоні, 5 дорослих людей почуваються комфортно. В обслуговуванні теж норм, запчастини є в наявності, без проблем б/у чи нові. З мінусів тільки поки що шумоізоляція, а більше нарікань поки немає. Користуюсь авто більше ніж пів року, кожного дня.

Василь

Відгуки про моделі Ніссан