Отзыв Peugeot 307 2004

300 тыс.км 5.5 л / 100 км Семья
Универсал Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
2-3 года Время владения

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, шумоизоляция

Отзыв

Надзвичайно надійний двигун hdi 1,4, ходова жестока, дуже добре тримає дорогу на любій швидкості, яка можлива з цим двигуном, розгоняв до 150 по навінаиору; витрата пального найменше компьютер показав на пробігу Щецин - Черкаси 1600 км : 3.6 л з обгонами і швидкісттю 110-120, при 90 буде трохи більший. Назовіть мені хоч одну машину будь яку разбрендовпну з таким витратом палива? Пробіг за 300000, двигун ще не вскривпвся, за пробіг 1700 до кордону Польща Германия і назад 1600 долив
100 г масла. В місті масло не бере. Німці і японці хай відпочивають.
Салон дуже якісний зручний і продуманий,
З мінусів :дуже жестка задня балка, проблема з дісплеем бк, пропадає видимісить при нагріву і кнопка 5 двері виходе з строю і не коректно працюючий клімат а також запаска кріпиться здолу, не зручно, якщо зломаєтся механізм її криплення, буде їздити в багажнику. Ще зимня витрата пального може бути аж до 8.5 л в місті, це я вважаю забагато для такого об\'єму. Влітку я рахую 5, 5 місто, трасса, дешевше ніж маршрутками.
Кліренс супер, паркую її на бордюрі, ніколи ще не чипляв дном.

Санчес
20 июня 2021