Renault 2 відгука про Renault Midliner

якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Renault Midliner

922 тис.км 18 л / 100 км Комерційні перевезення

Добрый день, у меня эта машина третий год, и я очень доволен. Машина крепкая и вместительная. Год назад была проблема, перестал крутиться руль, пришлось полностью снять переднюю балку и протачивать / шкворня. По нашим дорогам разбило все что можно. Расход топлива для такого объёма отличный. 6л/6целиндровый. и расход смешанный 18.
Рама мощная, но будка от неровностей расшатывается.
Если кто-то раздумиях брать или нет, то ответ Брать. У меня 922т/км. и я сомневаюсь, делали ли тут когда-то движок. Не дымит и тяга не пропадает. Но топливо я покупаю не дешевое, Рисковать дорого.

Renault Midliner 1999

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

800 тис.км 18 л / 100 км Комерційні перевезення

Простой в обслуживании. надежный автомобиль. Кто ездил тот знает, авто супер, когда брал то не знал такой машины, не жалею что взял.

Дивитися всі 5949 відгуків про Renault
  • Renault Scenic 2010

Renault Scenic 2010

Renault Scenic 2010

215 тис.км 6.3 л / 100 км Поїздки в місті

Сценіком володію з кінця 19 року, я ним дуже довольний! Як тільки купив, відразу замінив Цеп двигуна. Привезли під замовлення з Швейцарії, ніяких приколів щ нею немає. Авто реально хочу взяти ще більше.

Василий Яценко

Відгуки про моделі Рено

Відгуки про Рено Мідлум по рокам

Хочете придбати Рено Мідлум та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Renault Midliner від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Рено Мідлум будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.