Відгук Renault Grand Scenic 2011

Інший Кузов
Дизель Двигун
Передній Привід

- Комфорт - Розхід - Шумоізоляція

за час експлуатації не знайшов і надіюсь не знайду))))) хоча є - дууже низько розміщені підстаканники, на підлозі перед підлокотником

За кермом даного авто майже рік, і за весь час жодного разу не підводила ))) Довго вибирав в певній ціновій категорії. Зі свого класу авто , думаю, зробив правильний вибір. Брав зрук з пробігом 230000км. Як на мене це прекрасний сімейний автомобіль (вибирався саме для цього), тим більше що він ще й 7-ми місний. На додаткових, так званих "дитячих сидіння" дорослі почуваються досить комфортно. При складених сидіннях речі можна просто закидати в багажник і не переживати що щось не влізе ))) Переживав за кліренс, виявилась повністю пристосована для наших доріг. Прекрасна шумоізоляція! Двигун не най потужний з лінійки, 78kW, але досить шустрий та відзивчивий. Порадував і розхід, траса 4,8- 4,9 л/100км (з працюючим кліматом), місто 7-8л/100км, дуууже залежить від стилю їзди.
Дивлячись на це авто, навіть не скажеш що він на стільки місткий, салон зручний, все "під руками"

Володимир
09 травня 2017