Opel 2 відгука про Opel Combo пасс. 2003 року

дорожній просвіт, шумоізоляція, коробка передач

Дивитися всі вживані Opel Combo пасс. 2003

Opel Combo пасс. 2003

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, коробка передач, шумоізоляція

345 тис.км 5.7 л / 100 км Комерційні перевезення

Володів даним авто два роки. Брав проблемним - масло потрапляло в систему охолодження. Проблема характерна для двигунів ІСУЗІ. Заміна теплообмінника дуже проблематична. Також необхідна промивка системи охолодження, особливу увагу при цьому зверніть на радіатор пічки. Погано помиєте будете мерзнути. Дуже погано прогрівається авто взимку при їзді по місту. Незручні передні сідушки. Із-за використання неякісного антифризу повністю розвалилися стаканчики форсунок. Ремонт не дуже дешевий.
Кузов авто добре оцинкований. Ніяких признаків корозії. Салон аскетичний, проте все на своєму місці і все працює. Не скріпить і не брязкає. Ходова надійна і витривала. Вміру жорстка.
Авто варте своїх грошей. Особливу увагу звернути на використання якісних рідин: антифриз, дизельне пальне, масло. Ще одне- п\'ята передача не витримує навантажень. Контролюйте рівень масла та його якість. За малого рівня масла коробка перегрівається і розпресовується шестерня п\'ятої передачі.

Opel Combo пасс. 2003

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція

286 тис.км 4.5 л / 100 км Сім'я

Опель Комбо у меня уже 5 лет. Бралась для семьи, поездки на работу, но пришлось помотаться по Украине на большие расстояния. Тут порадовал расход - по трассе - 4,5. Никогда никаких ЧП. Все работает ровно, без задоринки. Зимой напрягает долгодумающая печка, а так, можно и на море и в лес, и в горы - вместимость багажника - супер. Однозначно рекомендую машину.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 49 відгуків про Opel Combo пасс.
  • Opel Combo пасс. 2010

Opel Combo пасс. 2010

Opel Combo пасс. 2010

шумоізоляція

220 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Хороший автомобиль, двигатель 1,7 CDTI 100л.с. Использовался непосредственно в семье, изначально небольшие перевозки. За 8 лет эксплуатации не подвел. По обслуживанию стандарт масло фильтра, по ходовой с нашими дорогами за 8 лет замена амортизаторов, стойки стабилизатора, пружины задние, шаровые. Эксплуатация 8 лет за которые я наездил 120 тыс. Авто я доволен. Пришло время расстаться с ним. Пусть служит новому хозяину в радость.

Олександр

Дивитися всі 5276 відгуків про Opel
  • Opel Zafira 2009

Opel Zafira 2009

Opel Zafira 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, шумоізоляція

Салон.Дуже просторе сімейне авто, зручна посадка усих 7-пасажирів! Багато вільного простору, складветься враження «свободи» Дійсно, поганий обзор у місті передніх стійок, треба час, щоб звикнути. Шумоізоляція заводська слабенька. Мотор. Вибрав 1,8 бенз, і не пожалкував - ремонтопригодний! Гідріки є газ ставиться! Коробка. В мене 5-ст. Не вистачає 6-передачі! На трасі не політаєш. Підвіска. Норм, проста, в ремонті не дорого. Кузов. Міцний,ЛФП-норм.

Володимир

Відгуки про моделі Опель