Nissan 1 відгук про автомобілі

Nissan Langley 1991

Nissan Langley 1991

Правый руль. Иногда запчасти достать нелегко. Проблематичный кузов, на днище относительно быстро развивается коррозия. Высокому человеку нелегко найти удобное положение на месте водителя.

Nissan Langley, многие знают машину как Ниссан Чери, но Ленгли это особый экземпляр. Автомобиль имеет улучшенный набор начинки и является топовой версией своей платформы. Четырехдверный седан достался мне в дар от отца, когда я получил права. Машину на меня оформили в следующий же день. Где достали это чудо я не знаю, но перед тем как впервые выехать на Ниссане в город я провел более полугода в гараже подваривая кузов, пересыпая ходовую и настраивая двигатель. В целом машинка получилась очень интересной. Салон мягкий, удобный, комфортабельный. Четыре пассажира в машинке чувствую себя если не королевской крови, то знатью точно. Полтора литровый мотор с турбонаддувом дает возможность шустро передвигаться по городу и чувствовать себя равноправным участником движения на трассе.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 6076 відгуків про Nissan
  • Nissan Qashqai 2016

Nissan Qashqai 2016

Nissan Qashqai 2016

Зараз володію автомобілем 2016 р.в. з 1.2 двигуном на механіці, європеєць на повній комплектації. Машина була з Норвегії брав з пробігом 111 тис. Перед цим був такий самий автомобіль з таким самим двигуном, 2015 р.в брав в салоні м.Хмельницький, за роки користування ніжодного разу не ламався, масла двигун не бра ні на тій машині, ні на цій. Правда попередній автомобіль був комплектації SE мав менший розхід пального в середньому 5.6 л., цей має 6.4 до 7.2 по трасі, а в місті навпаки економить і звичайно різна якість шумки можливо через комплектацію, бо це TEKNA. Автомобілем повністю задоволений маю 27 років водійського стажу володів різними авто, но саме ця модель дійсно тішить. Не бійтесь двигуна 1.2 він доволі потужний і витривалий, все залежить від водія, манери їзди. Крім масла і тормозних колодок нічого не міняв.

Роман

Відгуки про моделі Ніссан