Honda 1 відгук про Honda Tact AF-13 2014 року

Кращий дизайн
Водіям подобається дизайн цього автомобіля

дорожній просвіт, об`єм багажника

Дивитися всі вживані Honda Tact AF-13 2014
Honda AF 27 2014

Honda AF 27 2014

дорожній просвіт, об`єм багажника

Перший власник 3 тис.км 3 л / 100 км Сім'я

Подобається динаміка та дизайн.Не подобається те що малий об\'єм бака.
Останній раз на ТО чистка карбюратора та заміна фільтра бензо та воздушного коло 300 грн за все.В ремонті був на заміні ЦПГ, ціна ремонту з роботою коло 1000 грн.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 3611 відгук про Honda
  • Honda Legend 1991

Honda Legend 1991

Honda Legend 1991

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, ціна, шумоізоляція

керованість

Легенда. Завжди привертає увагу поціновувачів старих авто. Двигун надійний, щоб його поставити на коліна треба постаратись ще Ціна ланоса, але в мільйон разів краща за нього по всім параметрам В повсякденному житті дуже зручний автомобіль, розхід 13 газу по місту. Звісно можна і 20 їздити, якщо хочеться повеселіше, але я десь за рік звикнув і став їздити по пенсіонерські. Динаміка, така що позаздрять нові потужні авто, простий атмо двигун на 200+ к.с. Їде до 100 за 6.9секунд, і це без чіпа З мінусів єдине погана оглядовість при паркуванні, бампер передній і задній ніби окремо від машини, при тому загальна довжина авто 5 метрів, не дуже зручно в дворах паркуватись, але можна звикнути По обслуговуванню я би не сказав що дуже дороге авто, дорожче звісно, за жигулі, але не дорожче за бмв, мерседес тих років. В мене форд фієста 1.4 бенз на СТО забрала більше грошей за півроку просто по обслуговуванню ніж хонда за два роки. І на мою думку при такій потужності мала би бути якась інша база автомобіля, в поворотах на швидкості майже завжди на межі зносу, можливо це тільки мій екземпляр такий, але по зрівнянню з хетчбеками це машина щоб їздити тільки прямо

Тимур Макаров

Відгуки про моделі Хонда