Honda 1 отзыв о Honda Elysion

Honda Elysion 2007

Honda Elysion 2007

дорожный просвет, простор салона, управляемость

Однако, несмотря на все ее очевидные достоинства – есть у нее и некоторые недоработки. Так, например, шумоизоляция могла бы быть и получше. Не скажу, что создается ощущение будто ты на улице, но все равно дорожные звуки доносятся достаточно отчетливо. Также подхрамывает и руль. Разработчики могли бы подделать его еще и по вылету. Ну и, конечно же, правый руль – это очень на любителя. Хотя привыкнуть можно абсолютно к любому.

Хонда Элюзия – отличный минивэн. Проходимый, маневренный, компактный. Ну, Хонда она и есть Хонда. Автомобиль комфортный – спокойно в него поместиться большая семья или не менее большая компания друзей. Достаточно высокая, так что бордюрки ей не страшны. Мощный автомобиль – ведь его двигатель 3,5 л. Хорошо держит дорогу, быстро развивает скорость, да и просто красивая,

Смотреть все 3567 отзывов об Honda
  • Honda Crosstour 2014

Honda Crosstour 2014

Honda Crosstour 2014

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

расход топлива, шумоизоляция

Первый владелец 105 тыс.км 15 л / 100 км Путешествия

Буду писати відверто, перше, що відлякує від покупки більшість людей і загалом складає неприємне враження про даний автомобіль - це його вигляд ззаду, схожа на "японську побєду", але перед - красивий і стильний... Другий фактор, який можна вважати її мінусом це розхід пального... Третій, як і у всіх японців - шумоізоляція. Хоча шумоізоляцію треба мати з чим порівнювати, загалом задовільна...І останній, суб\'єктивний мікро-недолік - це жорсткувата підвіска, але це можна віднести та до плюсів, оскільки на трасі вона показує себе краще більшості автомобілів на яких я їздив...а їздив я на більшості популярних автомобілів різних класів та "форматів", майже всіх відомих марок... Все інше в Кростурі виключно жирний ПЛЮС! Найкраще в ньому це його мотор, робота коробки й повний привід. Тримається дороги ідеально, незважаючи на високі колеса "кросовера 225/60 18". Мотор 3.5 на А92-му не їде, а просто "валить"...я не знаю як інженери зробили його настільки продуктивним, це дуже "різка" машинка. Коробка відпрацьовує чітко і швидко, хоча в активному режимі має невеличкі ривки, переключення відчутні, але так було з перших кілометрів... При регулярному регламентному обслуговуванні - Хонда проста, надійна і голову не "грає". В основному обслуговування виглядало, як: заміна мастил, фільтрів, тормозних колодок і свічок запалювання... З часом декілька сайлентблоків і втулок стабілізатора, тому, що це резинки й від часу мають властивість дубіти/тріскати/рватись - це норма і проста фізика. Короче машина невибаглива, але апетит в неї добрячий... Залежно який у вас стиль їзди, але менше 10-л, при спокійній їзді по трасі, навряд чи получиться. На цій машині нереально спокійно їхати. При активній їзді розхід доходив до 17-20-л. Короче, чим важча нога - тим худіший гаманець. Салон просторий, досить якісний, як для японця, і красивий. Багажник місткий + кузов ліфт бек сидіння складаються, при потребі можна перевозити габаритні речі, при відкритій задній кришці навіть невеликий холодильник чи пральну машинку. Кліренс - достатній для виїзду на природу/в гори, паркування до бордюрів/на тротуари, без хвилювання щось пошкодити, але потрібно розуміти що це не рамний джип і такого як на Патролі чи Прадо ви не зробите! Загалом, як ви вже зрозуміли, від цієї машини я в захваті й однозначно рекомендую!

Назар

Отзывы о моделях Хонда

Отзывы о Хонда Елисион по годам

Хотите купить Хонда Елисион и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Honda Elysion от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 1 отзыв о Хонда Елисион любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.