Honda 1 відгук про Honda Odyssey 1995 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Honda Odyssey 1995
Honda Odyssey 1995

Honda Odyssey 1995

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, керованість

При покупке подтекал шланг высокого давления от гидроуселителя руля, приходилось ездить с еженедельной доливкой жидкости в ГУР, т.к. не хватало времени для ремонта. Не нравится то что Хонда требует замены и заливки всех жидкостей отвечающей заводу изготовителю с маркировкой Хонда. Это специальные жидкости Z1 (заливаемые в АКПП, ГУР, и задний редуктор есливариант 4х4) которые отличаются от тех жидкостей и масел выпускаемые знаменитыми компаниями типа Mobil, Shell, Castrol, BP, Valvoline, Total и т.д.

Автомобиль хорош (по собственной оценке на 4 из 5), как для семьи так и коммерческих дел. Размеры и форма кузова в оптимальных соотношениях. Дизайн автомобиля сдержанный красивый.
Отдельной похвалы заслуживает самое главное в такой машине это салон: просторный 7-ми местный, с переднего ряда между 2-х сидений можно пройти на второй ряд. В салоне на полу отсутствует тонель кузова т.е. пол ровный. Дополнительный большой плюс для салона это 2 кондиционера, заводская тонировка. Единственное чего не хватает это разворочивающие на 180 град. передние водительское и пассажирское сиденье. Такие сиденьи встречается на других навороченных минивэнах.
Если ходовая часть в отличном состояний, комфортабельность как у морской яхты, да и встречающиеся глубокие ямы проглатывает не глядя. Мне достался вариант Одиссея в переднеприводном варианте и иногда испытываю трудности зимой без полного привода. Говорят в полноприводном варианте машина прет как джип !
Но есть свой плюс в переднеприводном варианте это простота а это значит нет головной боли по техническому обслуживанию и ремонту дополнительных агрегатов: межосевого редуктора, кардана, заднего редуктора и приводных полуосей.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 47 відгуків про Honda Odyssey
  • Honda Odyssey 2016

Honda Odyssey 2016

Honda Odyssey 2016

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

67 тис.км Сім'я

Honda Odyssey – найкращий автомобіль який може бути для великої сім\\\'ї та подорожей. Ми розглядали тільки комплектації Touring і так само раджу всім. Дуже задоволені, саме те що хотіли. Динамічна, добре керується, відносно економна. Траса 7-9 л, місто 18-20 л. Перед тим була Mazda CX-9, яка по об\\\'єму салону, багажника, кількості місць для дитячих автокрісел, зручності пасажирів, всяких фішках типу холодильника, екрану на стелі, і т.п. уступає хонді. Також мазда їла бензину більше десь відсотків на 20-30%. Проте мазда мала кращу динаміку, кращу керованість, зрозуміліший і зручніший автомат, ну і це був кроссовер зі всіма його перевагами.

Андрій

Дивитися всі 3610 відгуків про Honda
  • Honda Civic 2009

Honda Civic 2009

Honda Civic 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, об`єм багажника, шумоізоляція

190 тис.км 6.2 л / 100 км Сім'я

Володію 2 роки. Машина на кожен день. Вартість обслуговування при тому що запчастини купляти оригінальні або дуже наближено до них не є великою Розхід палива реальний : 5.5 - по трасі 6.1-6.4 місто літом 7.2-7.8 зима місто Але всі чудово розуміють що все залежить від стилю їзди. Динаміка в неї по місто більш ніж достатня, керованість 5+. Єдиний мінус як на мене це варіаторна коробка передач,хоть в мене проблем з нею не було , але хотілось щоб був класичний автомат. В цілому дуже задоволений авто.

Yuriy Lialuk

Відгуки про моделі Хонда