- Управление5.0
- Надежность5.0
- Комфорт5.0
- Цена3.0
- Дизайн4.0
качество материалов
шумоизоляция
качество материалов
шумоизоляция
качество материалов
при сильных морозах (-30 и более) трудности с запуском заводится с 3-го раза без подзарядки аккумулятора. начиная от -10 до -20 заводится со второго раза. с 09.2005 по наст. время только текущее замена масла (ESSO) и расходных материалов. режим эксплуатации: ежедневные поездки на работу, + летом выезды на природу и дача.
Отличное впечатление. Буду брать свежее годом, но позже. Салон раскладывается так, что образуется два двуспальных места, при моем росте 182 см еще есть запас. Перевозил на ней холодильник 160 см в высоту, стиральныю машинку (отдельно конечно), была загрузка до 300 кг. Я бы хотел велюровый салон (в следующиъ моделях это реализовано). Зимой неоценим привод REAL TIME, АВС. Расход 10-12 л/100 км. Немного шумновато. Для наших дорог в самый раз, потому как подвеска очень надежная. Мелкие ямы в асфальте уже перестал замечать. Несколько раз выручал товарищей на Т-Чайзерах, Т-Марках. Вытаскивах их из снега на тросу (Чайзер весит 1300 кг.). Высокий потолок позволяет ездить не снимая шапку. По салону можно переходить с водительского сиденья на заднее, т.к. пол ровный, между передними сиденьями ничего нет кроме столика, который при необходимости складывается. Умеют японцы делать машины.
Зап части на Хонду дороже чем на Тоёту (имел опыт эксплуатации Т-Камри)
дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость, шумоизоляция
Прекрасний автомобіль. Аналогічний має мама, але в неї на рік старша і базова комплектація. Авто прекрасне для міста і за містом. Стиль - супер, технологій достатньо, місця дуже багато. Підвістка - моя повага, м'яка і приємна. Подобається оздоблення салону, в мене це шкіра. Шкіра взагалом дуже добре збереглася, хонда постаралася. Єдине що робиться на - ТО. Машина не ламалася ні у мами, ні у мене ні в попереднього власника. Машина на віка. Витрати на ТО різні, все залежить що міняти, але ціни в адекватних межах. Цікавий момент з коробкою, оскільки стоїть варіатор, але присутня симуляція перемикання передач, по відчуттям прикольно. Динаміка достатньо, машина доволі динамічна в межах свого двигуна. Багажник - дуже великий, другий ряд сидінь розкладається в рівню поверхню з багажником. Єдиний мінус - трохи велика ціна на фоні конкурентів, але все можна списати на японську якість! Ну і одне з найцікавіших - витрата палива. Багато хто пище про великі витрати, але все залежить від стилю їзди. На хонду я пересів з гібридного форда, тому маю дуже спокійний стиль їзди, і момент істини: - середня витрата 7.1 за останні 6000 кілометрів. Так так, саме 7.1, стільки, скільки заявляє виробник. - за містом по трасі залежно від швидкості то 5.5 - 6 літрів. - по місту залежно чи є пробки, чи нема. Якщо пробок нема, то розхід в районі 6 - 7.5 літрів, з невеликими пробками - до 9 літрів, з супер пробками - досягає і 12 літрів.
динамика, объем багажника, простор салона, тормоза, управляемость
расход топлива, шумоизоляция
Це моя 5-а Хонда, і я маю сумніви, чи хочу я іншу машину такого ж класу після Хонди Дуже маневрена, динамічна, надійна. М"яка підвіска. Відмінно тримає дорогу, так само і взимку- з шинами Бріджерстоун та Мішлен. Коробка відмінно справляється з перемиканням передач, двигун досить потужний, але не гучний. Об"єм салону достатній, багажник легко вмістив габаритні речі при переїзді у інше місто. На 35 тис. км замінили колодки, і на 50 тис. один пильник Автівка пробігла вже 62 тис, і жодного серьйозного ремонту не потребувала! З мінусів- витрати палива, слабкий аккумулятор. Вже після 10 років використання шумоізоляція погіршилась