Volkswagen 2 відгука про Volkswagen Passat B2 1983 року

якість збірки, дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника

динаміка, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Volkswagen Passat B2 1983

Volkswagen Passat B2 1983

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, ціна

динаміка, коробка передач, вартість обслуговування, керованість, шумоізоляція

Машина у меня 3года.Покупка была банальной,ведь после японца (Микра 2 поколение),этот зверь был больше и старше)))Но и цена ниже)И тут я уже жалел,что не доехал до Форда Скорпио,но жалеть не стоит.За все три года,машина отказывалась ехать.А учитывая,что покупался только оригинал,то многие сейчас крутят пальцем у виска,мол зачем?)))Первым умер двигатель(в его оживление было вложено 1000зелени),потом коробка(отсутствие 2 и 4 передачи меня раздражало),и вот привет ходовая,сайленблоки я искал мастера почти месяца 2 поменять,на счастье мне повезло.Учитывая,что родной карбюратор умер,пришлось сделать колхоз с новым соллексом.(Сейчас и заводится и едет,но желание делать дальше нет.)Толь финансово устал,что ни я имею машину, а на оборот))Но пока делаю и катаюсь)А там может ее полюбит тот,кто захочет сделать ее конфеткой)))Газ стоял,но я его не особо люблю,поэтому снял.Может машина и огонь,но знаете,бывает,что машинка не пошла по душе,вот тут как то так же((

Volkswagen Passat B2 1983

досить надійне авто витривале до наших доріг ніколи не підводило

немає

задоволений повністю як кажуть крокодил роботяга дуже мене виручав простий та недорогий в ремонті

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 18 відгуків про Volkswagen Passat B2
Volkswagen Passat B2 1986

Volkswagen Passat B2 1986

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

витрати палива

Сім'я

Надійний мотор, не дороге обслуговування великий просторний багажник. Гарний зовнішній вигляд. Але так як таких машин мало то знайти деякі якісні деталі, наприклад дверні ручки знайти не просто.

Віктор Бількевич

Дивитися всі 6564 відгука про Volkswagen
  • Volkswagen Golf VI 2011

Volkswagen Golf VI 2011

Volkswagen Golf VI 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, ціна

250 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Дуже дороге обслуговування, поганий обзор з водійського місця, корозія кузова. Якщо і купувати таку машину то з мінімальним пробігом, або після повного капремонту, бо після 200тис вилазять всі недоліки - масложер, форсунки, демпфер зчеплення, каталізатор, ходова і ржавчина. Щоб це все зробити треба в неї вкласти ще мінімум половину вартості цього авто. З переваг це комфорт їзди на високих швидкостях за 100км/год, якість зборки, великий багажник, розхід.

Сергій

Відгуки про моделі Фольксваген