Volkswagen 113 відгука про Volkswagen Caddy пасс.

якість збірки, витрати палива, простір салону, керованість, об`єм багажника

Низький рівень комфорту
Комфорт автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Volkswagen Caddy пасс.

Volkswagen Caddy пасс. 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування, ціна

Небольшое , мощное , с хорошим клиренсом высокой посадкой авто , для любых поездок , хоть в городе хоть по трассе.
Отличный родной свет на обычных налогенках. Шикарнейшая и надёжная коробка DSG 6 мокрая. Авто никогда не плетется позади потока а уверенно даёт все удовольствия от динамичного авто , как будто у тебя топовый кроссовер.
Реально остался доволен после 7-ми лет эксплуатации .

вартість обслуговування, ціна

Реально остался доволен после 7-ми лет эксплуатации .

Volkswagen Caddy пасс. 2008

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Час користування даним авто було суцільним задоволенням, тому, що я дуже полюбляю автівки в мене їх було чимало і різних виробників. Якщо бути відвертим я на стільки полюбила своє авто що навіть передумала його продавати...не дивлячись що воно з 2008 на ньому зберігалася рідна краска і всі рідні запчастини, крім розхідних. Керування таким авто це суцільне задоволення..

Volkswagen Caddy пасс. 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

ціна

Економічний та не примхливий двигун. За 3 роки крім масла та фільтрів не мінялося нічого. Підвіска за час використання не робилася взагалі. Дуже приємний розхід палива, що є великим плюсом. Салон теж просторий, великий багажник, що робить сімейні поїздки комфортними та зручними

340 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті

Авто в нас більше 5 років, практичне як для роботи так і для подорожі. Авто було пригнане з Німеччини,зразу замінив рем комплект насос форсунки, щоб небуло проблем, за 5 років наїздив 150 тис. За весь час було повністю перебрала ходова, а так мінялися тільки розхідні запчастини, масла, ремні та роликі.

Volkswagen Caddy пасс. 2013

Volkswagen Caddy пасс. 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, ціна

Комфортний. Великий об\'єм салону з багажним відділом. Практичний в експлуатації як сімейне авто. Економний. Обслуговування відносно не дороге. У своєму класі один з найкращих варіантів.

Volkswagen Caddy пасс. 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, вартість обслуговування, ціна

Машина хорошая. Пользуясь 5 лет. Из серьёзных поломок было только замена рулевой рейки в сборе. Но это по моей вине , на рыбалке переезжал неглубокий брод реки. Вода попала в рейку. Двигатель 1.4 бензин.расход газа по городу 12. Бенз 11литров . запчасти как и на все ваги дорогие.

Volkswagen Caddy пасс. 2004

Volkswagen Caddy пасс. 2004

Сім'я

Очень классный автомобиль, вместительный, экономный, сильный, удобно как грузы перевозить, так и пассажиров, нагрузки совсем не чувствует. Единственный недостаток, зимой на короткое расстояние слабо греется. На ремонт идёт мало денег, только расходники, масло фильтра, в остальном очень выносливый.
Ремонтировал сам, так что ? немного.

ціна, шумоізоляція

Volkswagen Caddy Maxi Original 7mest.
Сімейний автомобіль, великий багажник, достатньо місця для всіх пасажирів.
Є багато бардачків і карманчиків , щоб ставити особисті речі.Можна вантажити великі вантажi, через ресори.Якщо їхати в дорогу далеку, розхід радує, можна вписатися і до 6-л, в мене 2.0тді,коробка механіка 6.Два літа підряд їздив на море "Арабацка стрелка", задоволений поїздкою, далека відстань.Погана тільки шумоізоляція, але це можна доставити самому.
Моя думка:немає ідеальної машини, щоб все сподобалося людині, є плюса, є мінуса...
Гарних і вдалих покупок Вам

Volkswagen Caddy пасс. 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

динаміка, якість матеріалів, ціна, шумоізоляція

Гарний великий сімейний автомобіль, хороший в управлінні. Підходить як для поїздок по місту, так і в межах 300-км. Для далеких подорожей не вистачає швидкості та шумоізоляції.

Volkswagen Caddy пасс. 2008

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

Удобное вместительное практичное авто .без излишиств .
Универсальное авто для любых задач .
4 Дисковых тормоза .Нормальный ручник .8клапанов .
1.6 бсф мотор.Идеальный обзор спереди.
большие зеркала с подогревом и плюс и минус -слепят ночью .
5человек -удобно..Выдвижная дверь-гарантия что дети не коцнут чужое авто..
Если только себя возить то не рационально ..

Перший власник 148 тис.км 8 л / 100 км

оригинальный пассажир. LIFE очень редкая комплектация Colour Concept сиденья в цвет машины.1000 процентов родной пробег ,не бита не крашена, техническое и визуальное состояние - супер.мотор масла не берёт,газ ставится без проблем, 1,6 75 квт.два ключа,хорошая резина. очень достойный вариант для себя.

Перший власник 148 тис.км 8 л / 100 км

Volkswagen Caddy пасс. 2005

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка

Володію авто вже понад 10 років, двигун 2,0 SDI не ракета, але для нормального руху достатньо, трохи тупий розгін на першій передачі, а далі доволі жваво їде. Двигун досить економний та надійний, за весь час користування крім заміни масла нічого не потрібно було. Підвіска проста та недорога в обслуговуванні.

Volkswagen Caddy пасс. 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Кадді в ідеальному стані. За три роки не підвів ні разу. Заводиться без проблем у будь-яку пору року. Кондиціонер працює як новий. Салон теж як новий. В салоні ніколи не курилося - попільничка нова. Ходова по наших дорогах витримує будь-які навантаження.

Volkswagen Caddy пасс. 2011

Volkswagen Caddy пасс. 2011

Автомобиль очень крепкий, красивый, быстрый с маленьким расходом, выносливая подвеска, за 7 лет особо не доставил никаких хлопот, то по регламенту делали все вовремя, ездили по работе по сей Украине, практичный авто! Лучшего ничего нет за эти деньги по вместительности и по расходу, по обслуживанию, у нас был 7 место на автомате ДМГ, все отлично, без проблем отъездили 650 тысяч, и нет особых замечаний по износу, уже будем смотреть в новом кузове 2018 года.

Volkswagen Caddy пасс. 2007

Хороший автомобиль, очень просторный и вместительный ! Хороший расход и ходовые характеристики!

Volkswagen Caddy пасс. 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

Перший власник Сім'я

Очень экономичная, и комфортная машина.
Вместительность супер.
Динамика у 2.0 оставляет
желать лучшего. Но расход радует

Volkswagen Caddy пасс. 2016

Volkswagen Caddy пасс. 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Данный пирожок очень хорошо прижился в Украине и имеет много фанатов, и не зря, ведь данная модель абсолютно адаптирована под плохие дороги, у Кадди самый высокий клиренс, большой ход подвески. На мой взгляд стоит покупать только дизель, у бензина большой расход и тяги для перевозки груза явно не хватает.
Плюсы:
Огромный выбор бу и новых запчастей, цены нормальные.
Хороший расход у дизельных версий.
Агрегаты очень надёжные.
Легко будет продать на вторичном рынке.
Крепкая ходовая, сзади рессора.
Приятный традиционный ваговский дизайн.
Комфортно передвигаться как по городу так и по трассе.
Минусы:
На мой взгляд только один.....дешёвый звук закрытия дверей - лечится эта проблема путем снятия дверных карт и установкой бесшумки.

Volkswagen Caddy пасс. 2007

Очень вместительный автомобиль и просторный! С капитанской посадкой как в бусе, но очень удобно на дальние расстояния! Просторный салон! Человеку с ростом 1.60 можно ехать стоя! На самом деле можно если не далеко перевезти человек 8! У него крепкая ходовая и очень простой и понятный мотор, легко поставился газ и никогда не мучает электрика, как в современных машинах! Есть датчики ABS,ESP что позволяет машине хорошо держать дорогу и тормозить на плохой дороге! А вообще просто рабочая лошадка!

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Кадді пас. по рокам

Хочете придбати Фольксваген Кадді пас. та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen Caddy пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 113 відгука відгуків про Фольксваген Кадді пас. будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.