Volkswagen 710 відгуків про Volkswagen Polo

якість збірки, керованість, витрати палива, простір салону, динаміка

якість матеріалів, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Volkswagen Polo

Volkswagen Polo 2011

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Хороший, добротный, семейный автомобиль! Экономичен, резвый, для города, то, что, надо! Неприхотлив в обслуживании, за три года эксплуатации в городском цикле, ходовая часть в идеале, родная! Кроме расходников: масла, фильтра - ничего не менялось! Самое главное правило, для двигателей Common Rail - своевременная замена оригинального масла, согласно допуску. лучше всего, каждые 5000 км., качественное топливо, только Socar и Schell, все остальное ерунда! И, будет счастье Вам, м =и Вашему авто!
Рекомендую, хороший, добротный автомобиль, концерна VW, для молодежи, одного человека, или, малосемейных!
Цена-качество, на высоте!
Главное, проверить перед покупкой, чтобы, не купить «корч» с 500 тыс. пробегом!
Живые моторы, рассматривайте, с оригинальным пробегом, до 180 тыс. км, запас при своевременном и качественном обслуживаниям до 350тыс. км.

Volkswagen Polo 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Відмінний автомобіль за свої кошти, тому мінусів нема. Їх треба шукати треба в дорогих авто, а тут багато не очікуєш, але автомобіль приємно дивує. Для міста ідеальний варіант. Більш ніж за рік володіння і пробіг 29тис км не підвів. На мою думку, дизайн все ще актуальний і візуально автомобіль не виглядає старим. На швидкості після 70-80 стає трохи шумно в салоні, але це очікувано. По трасі комфортно їхати 100км/год. Кліренса вистачає, щоб брати на абордаж більшість бордюрів. Двигун 1.2, але їде бодро "батько довго думав, що це 1.6, дужки не можу поставити, тому лапки". В повороти на швидкості заходить легко, бокова підтримка грає роль в комфорті. Якість збірки висока, автомобілю було 13 років, а в салоні ніяких "цвіркунів" не було. Мінусом можна було би назвати об\'єм багажника, але ж це хетчбек, які претензії? В салоні доволі просторно і зручно, багато полочок для речей. Взагалі тільки гарні емоції залишились, продавав з сумом, але потрібно рухатись далі. Всім всього найкращого.

Volkswagen Polo 2013

Отличный автомобиль за свои деньги. Ни разу не подвела, расход по трассе около 7л., если на газу, то в районе 7-8 л., в зависимости от характера езды. Купил с пробегом чуть более 7 тыс. На ней ездил даже в Кабардино-балкарскую республику в Приэльбрусье на горнолыжный курорт. Во время поездок оставались, только положительные эмоции. Отлично показала себя в труднопроходимых участках дороги.

Volkswagen Polo 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

Динамічний та простий мотор на який без проблем ставиться газ.Потужності вистачає.Хороший надійний автомобіль за не великі гроші.Для міста взагалі чудовий варіант!Дешевий в обслуговувані.Для заміни масла необхідно 3.5 літра.В ремонті ходової найдорожче це підшипники, нові купував по 1100 гривень, все інше за досить незначні кошти.

Volkswagen Polo 2019

Volkswagen Polo 2019

об`єм багажника, витрати палива, гальма

якість збірки

Перший власник 62 тис.км Сім'я

Приобрел авто в мае 2019 года. Автомобиль радовал, все ТО проходил вовремя. Расход маленький, для небольшой семьи хороший автомобиль.
Всё нравилось до 13 января 2021 года, когда мой припаркованный фольксваген поло загорелся в подкапотном пространстве. за 20 минут сгорел весь перед авто. Заключение пожарника, возгорание в подкапотном пространстве.

Volkswagen Polo 1999

Volkswagen Polo 1999

об`єм багажника, шумоізоляція

Сподобався компактний розмір авто
Часто не хватає 6-ї передачі
Деталі мають великий ресурс експлуатації та низьку ціну.
Глобальних ремонтів за 170000 км експлуатації не проводив.

Volkswagen Polo 2008

Volkswagen Polo 2008

якість збірки, вартість обслуговування, керованість, ціна

Купила в першого власника, в якості першого авто. Машина невибаглива, проста в функціональному наповненні, легко керована, слухняна. Їздила щоденно, багато, в т.ч. на довгі дистанції. В цілому задоволена, адже це перше авто. З недоліків: мало місця, на трасі варто дуже обережно вибирати можливість обгону, оскільки при натиску педалі в підлогу авто слабо розганяється, а під нахилом вверх взагалі важко їде.

Volkswagen Polo 2005

Volkswagen Polo 2005

дизайн кузова, об`єм багажника, простір салону, гальма, шумоізоляція

Покупался десятилетним, за свои деньги прекрасно справлялся с возложенными задачами. Удобно использовать в городе: небольшой, высокий, экономичный, простой в управлении.
Относительно недорогой в обслуживании.

Volkswagen Polo 2000

Volkswagen Polo 2000

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

450 тис.км 7.5 л / 100 км Подорожі

Купив у жовтні 2019 року за ринковою ціною, але як виявилось — корч. Жер масло літрами, довелось одразу капiталити.

За рік володіння окрім планових робіт:
- капіталка двигуна
- заміна комплекту зчеплення
- заміна проводки
- заміна комплекту ГРМ двічі! - в "подарунок" до авто був неякісний комплект і засвистіли ролики.
- ремонт електросклопідіймач двічі!
- заміна ременя генератора, ремонт генератора
- заміна куліси та тросів М КПП
- реставрація дверної карти

Одразу викинув з машини чохли, відчистив оригінальний салон, викинув ідіотські діодні стрічки в салоні. Максимально наблизив до стокового стану.

Кузов ще доволі живий. Можливо, бита. Щось попередній власник фарбував, але у 20-літньому авто мене це не турбує.

Пробіг кручений. Купив з "пробігом" в 188 тисяч кілометрів у 2019, але потім знайшов наклейку за 2006 з пробігом в 166 тис.км. Тому, думаю, що десь 450 тисяч відходила.

Особисто я за рік від\'їздив 34 тисячі км. 90% - траса, 5% - місто, 5% - ґрунт. Кліренс нормальний, неодноразово їздив у Карпати, і до верхньої частини населених пунктів доїхати можна.

Двигун - 1.4 16V AHW. Витрати пального по трасі: 7-8 л/100км газу, 6-7л/100км - бензину.

При складених задніх сидіннях влізає велосипед зі знятими колесами.

Вклав багато грошей, тому продавати вже нераціонально. Їздитиму далі. При вчасному обслуговуванні — нормальне авто. Я за 34 тис.км жодного разу не зупинився в дорозі через поламання.

Дивіться на стан салону. На разборці їх мало і знайти нещасні ручки дверей — проблема. Не повторюйте моїх помилок, ретельно перевіряєте те, що купуєте.

Volkswagen Polo 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

110 тис.км Сім'я

Машинка супер за свои деньги. Хороший автомат, не прожорливый двигатель, современный вид. С минусов отмечу шумоизоляцию и твердый пластик везде.

Volkswagen Polo 1996

Volkswagen Polo 1996

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування

В целом машина классная, намного лучше ланоса в техническом плане и комфорте. Минус конечно что очень маленький багажник, для пассажиров сзади места очень мало. Расход по городу 10-10.5 это при нормальной езде не как пенсионер, по трассе примерно 7.5 с кондиционером, движок 1.6. Из ощутимых проблем была только замена сцепления, на момент покупки уже было понятно что скоро менять. Мастера-ламастеры добили, пришлось менять все в сборе. Поменял все расходники + стойки по кругу и проблем за пол года ни одной пока. Управляемость у машины на высоте, нормальная шумоизоляция, после поло в калине чувствуешь себя как в ведре с гайками. Ремонт к сожалению не дешёвый, но все запчасти есть в наличии новые, да и разборок хватает.

Volkswagen Polo 2016

Volkswagen Polo 2016

дорожній просвіт, якість матеріалів, витрати палива, керованість, ціна

Перший власник 161 тис.км

Вот и пришло время продавать автомобиль, и решил, заодно оставить отзыв. Покупал в новым, в салоне в 2017 году, по тех. паспорту - 2016й. Комплектация - база + ESP. За это время проехал чуть больше 160 т. км. Заправлялся исключительно 95м. На ТО не экономил, делал все по регламенту.
За все это время, помимо регламентного обслуживания, ничего не делал вообще, не считая замены ламп в фарах на LED.
Трассу машина на скоростях до 140 держит отлично, быстрее не ездил, хотя запас мощности позволяет. Одна из наиболее важных особенностей - клиренс в 170 мм., для наших дорог - это важно. Расход по городу: 8-8,5, трасса: 5,5 - 6 в зависимости от скорости и стиля езды.
В целом, автомобилем очень доволен! Как рабочая лошадка - отличный вариант! Затраты на ТО у официалов конечно высокие, на неофициальном сервисе - нормально, около 2200 грн., за масло и фильтра + работа. Думаю в гаражах будет еще дешевле.
Надеюсь что мой отзыв, кому-то окажется полезен!

Volkswagen Polo 2006

динаміка, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

VAG-група подобалась завжди надійністю в експлуатації та маленькою вартістю обслуговування.
По техніці без зауважень, змінювались вчасно розхідники і все ок.
В авто з пробігом 150 + частенько різні проблеми з кондиціонером.

2.2

Volkswagen Polo 2013

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Ну что скажу, лично моё мнение, это не Фольксваген, просто примите как факт, по сути это Двигатель Вага и старый кузов базы гольфа 4, но к сожалению обтянутый фольгой, скрипит, тарахтит, из плюсов только надёжный движок.
Рекомендую к покупке только в случае дешевой цены

1.8

Volkswagen Polo 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Авто на любителя. Подвеска с комплектом плохих дорог немного жёстче чем стоковая Comfortline. На кочках прыгает как мячик, что очень сильно кумарит! Дизайн устаревший." Русский немец" это про Поло. Расход тоже не радует, по городу около 10л.

Volkswagen Polo 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

коробка передач, ціна

+ Хороший надежный автомобиль.
+ Хороший расход топлива.
+ Низкая стоимость ремонта.
- Только ДСГ иногда просит денег.
В общем доволен.
- Кондиционер работает слабо.
+ Маленькие габариты авто, удобно в городе.
- Задние сидения неудобные на долгие настояния.
+ можно перевезти много вещей, если опустить задние сидения.

Volkswagen Polo 1998

Volkswagen Polo 1998

185 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

компактна ззовні та простора в середині.
запчастини дуже дешеві, правда на СТО за роботу беруть так само як з інших, можливо дещо дешевше через те що легко добратись до всіх вузлів та агрегатів.
в мене колеса 175/70 р13 - кліренс дозволяє виїзджати на бордюри/тротуари.
кузов оцинкований - є сколи фарби але не іржавіє.
машина 98го року а має всі бонуси машин з 2020:
- електро корректор фар
- руль регулюється по висоті
- 3 точковий ремінь з регулюванням по висоті
- гідропідсилювач руля
- комп\'ютер що фіксує всі помилки, роз\'єм ОБД2
- АБС
- 2 подушки безпеки
- інжектор Mono-Motronic
Мені дісталась з гаражними ремонтами і колхозом, але вже 10ть років в моєму, нечастому, користуванні - їде.
Єдиний недолік - немає кондиціонеру, хоча це також зменшує витрати на обслуговування

Volkswagen Polo 1994

Volkswagen Polo 1994

об`єм багажника, шумоізоляція

Мій Volkswagen Polo 94\' р.

Це авто я полюбив з першого погляду. Незнаю чому. Я купив її навіть не перевіряючи на СТО. І це завдало мені немало клопоту тому, що попередня власниця не дуже шанувала машину. Але після ремонту усіх поломок автомобіль не потребує до себе лишньої уваги. І доречі навіть під час усіх ремонтів я жодного разу не пошкодував, що придбав це авто.

Ззовні здається, що авто маленьке, є віддалені схожості з Daewoo Matiz, але коли сідаєш в авто то розумієш, що місця реально більше ніж в мерседесі.

Ремонт порівняно не дорогий, на рівні з ВАЗом, але якість і строк служби набагато довший.

Взагалі машина не примхлива. Їзджу багато і облуговую лише по регламенту.

Для своїх років і за такі гроші авто варте уваги. Дуже комфортні сидіння, після довгих поїздок не відчувається втома в спині. Хоч авто і бюджетне але матеріали і якість збірки набагато кращі ніж у новіших авто із тієї самої цінової категорії.

По суті Polo це трішки менший і видозміннений Golf. Але Golfів є багато і ніхто вже не звертає на них уваги. А цей автомобіль допомагає виділитися із натовпу.

На останок.
Якщо б мені довелося повернувся в минуле і в мене був вибір між іншими автомобілями, і моїм VW, я б всеодно вибрав Polo 94\' тому, що це авто із душею. І щоб не відбувалося у житті, кожного ранку, заводячи двигун моє авто піднімає мені настрій і заставляє усміхнутись.

Volkswagen Polo 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

136 тис.км Сім'я

Компактный, манёвренный, надёжный автомобиль, за время владения не подвёл ни разу

Volkswagen Polo 2013

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, ціна

148 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Хороший автомобіль, приємний у керуванні. Елегантний дизайн, приємна робота двигуна, хотілося б (трохи) більше потужності.

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Поло по рокам

Хочете придбати Фольксваген Поло та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen Polo від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 710 відгуків відгуків про Фольксваген Поло будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.