Volkswagen 3 відгука про Volkswagen Crafter вантаж-пас

3.3

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону

динаміка, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Volkswagen Crafter вантаж-пас
Volkswagen Crafter груз.-пасс. 2007

Volkswagen Crafter груз.-пасс. 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

динаміка, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Всім привіт. Володію авто не дуже довго, але ж все ж розібрався в ньому. Ціновий клас даного авто в експлуатації не сильно радує, адже запчастини дорогі на нього. За весь час перебування в мене буса, показав схильність до прожерства коштів. Було замінено всю ходову з колесами, бо була вібрація. Замінений кардан та міст і всі комплектуючі. По кузову в цілому гнилі немає, але в місцях дверок завжди лізуть рижики. По електриці, то дане авто сильно "замудрьоне". Була проблема з стартер ом, який уже теж замінений, що при включенні ключа в друге положення вся приборка тухла і електрика стала відсутня в авто. Перебравши всю косу в авто, дізнався що багато проводів є лихніх. Адже кондиціонера немає, та ще багато чого іншого не було, а провода були присутні. Що сказати!? Якщо чесно, то я не в захваті від даного авто. Чимось нагадав він мені бмв. Треба вкладувати і вкладувати.

Volkswagen Crafter груз.-пасс. 2010

Volkswagen Crafter груз.-пасс. 2010

вартість обслуговування

динаміка

350 тис.км 11 л / 100 км Комерційні перевезення

Автомобіль вартує своїх грошей, в експлуатації не прехотливий!
Гарний Автомобіль

Volkswagen Crafter груз.-пасс. 2006

Volkswagen Crafter груз.-пасс. 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

якість матеріалів, вартість обслуговування

Надежный, комфортный, хорошо управляемый, вместительный, приемлемый расход

Дивитися всі 6642 відгука про Volkswagen
  • Volkswagen Passat B7 2012

Volkswagen Passat B7 2012

Volkswagen Passat B7 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка

Пригнана з Німеччини.Пробіг чесний 150т.км. Наразі 200. По ТО, до 200т.км. Тільки масла ,фільтра. Після, задні аморти,пружини передні. Комплект ГРМ. Ціна доступна, вибір комплектуючих великий. Комфорт , сім’я , економний. Для динаміки потрібно мотор 2.0д. Якість вища за конкурентів в своєму класі. Кузов стійкий до корозії.

Сергій

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Крафтер вантажопасажир по рокам

Хочете придбати Фольксваген Крафтер вантажопасажир та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen Crafter вантаж-пас від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 3 відгука відгуків про Фольксваген Крафтер вантажопасажир будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.