Volkswagen 44 відгука про Volkswagen Passat B4

простір салону, об`єм багажника, вартість обслуговування, якість матеріалів, керованість

Дивитися всі вживані Volkswagen Passat B4

Volkswagen Passat B4 1994

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Сім'я

Крутий автомобіль, вартий для покупки, відносно дешевий в обслуговуванні, шикарна машина для пенсіонерів!

Volkswagen Passat B4 1996

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, витрати палива, шумоізоляція

Мотор масла не берёт ни капли, понятное дело при условии если автомобиль не насиловать, а так довольно хороший автомобиль редко ломается, основные болячки, это датчик холостых, и датчик топлива, а в основном всё в норме.

Volkswagen Passat B4 1994

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

343 тис.км 11 л / 100 км

Технічно справний автомобіль. Сів і поїхав. Не потребує капіталовкладень.регулярне обслуговування. Дешеве в обслуговування. Невибагливе. Справжня німецька якість. Просторий салон. Великий багажник. Хороша прохідність.

Volkswagen Passat B4 1994

Поломки в основном по ходовой, двигатель не убиваемый, в ремонте не дорогая, отличная машина, если такую с салона сейчас взять, хватило бы на всю жизнь, 2 литра неплохая динамика, ручки на дверях начали сыпаться, и проводка начала в дверях замыкать, но машина с 94 года, расход за городом по трасе где-то 8-9, по месту 12.

простір салону

360 тис.км Сім'я

Авто для любого використання, як для роботи так і для подорожі.
Не вибагливе
Коли я мав у використанні Volkswagen passat b3, то б3 гірше авто набагато "недоробок"
Всім рекомендую брати з мотором 1.8 бензин, не б\'є клапана
Не беріть 2.0 їсть масло і б\'є клапана мотору
Універсал дуже просторий.
Рекомендую

Volkswagen Passat B4 1996

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, витрати палива

Машина хороша, витривала, комфортна, на свій вік, з запчастинами без проблем, завжди є в наявності,

Volkswagen Passat B4 1994

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

Перший власник 307 тис.км 13 л / 100 км Сім'я

Добре просторе, комфортне авто, міняв тільки масло фільтра, коли дуже великий мороз, примерзає кришка багажника

Volkswagen Passat B4 1996

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

Перший власник 375 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Более 12 лет эксплуатация каждый день этого авто и пробег за это время более 220 тыс., расходники все менялись вовремя и по мере износа. По ценам запчасти доступные как новые, так и б/у. Комфорт, большой салон, управляемость и цена запчастей в положительной стороне из минусов, это средняя шумоизоляция для дизеля, ближний свет, плохо и долго прогревается салон в холодное время, отсутствие бардачка в салоне, Ни разу не пожалел о покупке

Перший власник 375 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Более 12 лет эксплуатация каждый день этого авто и пробег за это время более 220 тыс., расходники все менялись вовремя и по мере износа. По ценам запчасти доступные как новые, так и б/у. Комфорт, большой салон, управляемость и цена запчастей в положительной стороне из минусов, это средняя шумоизоляция для дизеля, ближний свет, плохо и долго прогревается салон в холодное врем\'я, отсутствие бардачка в салоне, Ни разу не пожалел о покупке

Volkswagen Passat B4 1995

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

динаміка, керованість

Машине класна якщо купити її у порядного водія який доглядав за своїм авто. Комфортна підвіска. Достатній кліренс. Мотор еластичний і тяговитий . Коробка низькоботиста якраз щоб повільно перевозити в багажнику вантаж і класно з причепом рухатись. Якщо мені б така машина попалась з дуже малим пробігом і в хорошому стані ...я б без роздумів купив ще раз

Volkswagen Passat B4 1996

Чудове авто, головне надійне і не вибагливе. Шкода важко знайти хороший екземпляр.

Volkswagen Passat B4 1994

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка, витрати палива

Їздив 3 роки, попав мені з вбитою підвіскою. зробив і забув, вилазили мілкі проблеми з проводкою, все вирішувалось без проблем, мотор 2.0 2е повільний, але тяговитий, трохи багато брав, але їхав, заводився, на 92,потім на спиртовому, потім поставив газ і в любу погоду без проблем.

динаміка, витрати палива

Їздив 3 роки , попав мені з вбитою підвіскою. зробив і забув .вилазили мілкі проблеми з проводкою, все вирішувалось без проблем, мотор 2.0 2е повільний але тяговитий, трохи багато брав але їхав, заводився, на 92,потім на спиртовому, потім поставив газ і в любу погоду без проблем.

динаміка

Дуже надійне,сімейне,вмістке авто.Холодильник заходе в багажник зі свистом. За два роки володіння ніяких нарікань,запчастини порівняно не дорогі,ціна якість супер. Один недолік жорстка підвіска,але на те він універсал,пів тони везе легенько. Рекомедую! Це ще ті авто,які робили на совість.

Volkswagen Passat B4 1995

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, шумоізоляція

Машина отличная, на убиваемая. Подходит для семьи и путешествий.
- шумоизоляция. Немного шумновата.

Volkswagen Passat B4 1995

об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість

Хорош машина. Та після 30 років експлуатації вже все з цих машин вижато. Краще ніж 2109. Але напевно легше кредит виплачувати за Рено чим обслуговувати такі машини.

Volkswagen Passat B4 1994

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість збірки, витрати палива, шумоізоляція

Авто надійне, але роки беруть своє!
Дешева в обслуговуванні, зручний просторий салон та багажник!

Volkswagen Passat B4 1994

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, гальма, шумоізоляція

Перший власник 440 тис.км Сім'я

Отличный авто. Большой и не прихотливый. Расходники копейки. Время берет свое на пластмассовых деталях. Остальное как отличные часы. Больное место стеклоподъемники электро. Кузов не лужёный, никому не верьте.

дорожній просвіт

Хочу і я поділитись досвідом володіння даним авто. До того були: заз славута, венто, вектра б, ауді а6с5, ваз 2109. Продавши останнє авто, бо почало гнити, вирішив купити щось новіше, з опціями. Думав про: Лачетті, авео, Ланос... бюджет був до 4тис. у.о. І випадково натрапив на оголошення про Пассат б4 1.9 тді.... Поіхав глянув, проїхався, і всьо... До того ніколи не доводилось іздити на пассаті.... Мав Венто, але то не то... далеко не то...
Плюси:
Салон- просто величезний і просторий.
Плавність ходу, коробка, сцеплення просто бомба. Шумоізоляція: старий дизель на вулиці, як маршрутка, в середині муху можна почути...
Розхід палива просто радує: середній 5/100
Якість матеріалів просто шикарна. Нічого не скрипить, не пищить, не ламається...
Обслуговування: дешевше ваз 2109 і при тому вибору набагато більше....
Самому можна зробити майже вже... Ходова проста, проте дуже м’яка і комфортна...
Кузов мені попався не гнилий, всі вікна рідні, 0 шпаклівки. По дну: одна дірка і та на пробці зливу.

Мінуси:
- світло фар, ле діоди, або ксенон то виправить.
- простота салону, порівняно з конкурентами в ціні, але все шо потрібно на свому місці під рукою.
- більше недоліків я не помітив.

Висновок:
не думаючи купити дане авто, я просто в захваті, що так вийшло. Проїхав 15 тис. км заміна масла і фільтрів.
Мені є з чим зрівнювати, бо мав не мало авто, але зрівнюючи ціна- якість переважає якість і надійність і безпека і дешевизна обслуговування... і просто, якщо не добите авто, то це просто безцінний екземпляр.... Навіть не думаю продавати, поставив на облік на себе.
Як то кажуть: одною рукою керую, другою сльози радості витираю...

Volkswagen Passat B4 1996

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Машинка вынослива. Простота в ремонте, кузов крепкий. Немец супер!!!!!!

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Пассат Б4 по рокам

Хочете придбати Фольксваген Пассат Б4 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen Passat B4 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 44 відгука відгуків про Фольксваген Пассат Б4 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.