Volkswagen 111 відгук про Volkswagen T4 (Transporter) пасс.

якість збірки, керованість, простір салону, вартість обслуговування, дорожній просвіт

Дивитися всі вживані Volkswagen T4 (Transporter) пасс.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2000

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

дизайн кузова, якість матеріалів, ціна, шумоізоляція

Сім'я

Гарна велика автівка. Проста в обслуговувані не капризна, простора у салоні.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2002

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

За время владения Т4 ремонтов не производилось, за исключением масла, фильтра, колодки. отличный автомобиль.
Машину обслуживаю сам. Чем хорош ТЕЧИК? Это универсальный автомобиль, и для работы и для семьи.
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2001

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

вартість обслуговування, шумоізоляція

Машина дуже надійна, і нп вибаглива, якщо ставити оригінальні запчастини то недешева в ремонті, але раз замінив і забув, кліренс не малий дозволяє заїхати на бордюри, рибалку і тд, болюче місце це кузов машині 20 років починають лізти місцями рижики.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1995

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

Простая, надежная машина. Для спокойной езды. Если руки растут из правильного места, все работы по обслуживанию и ремонту подвески можно делать самому. Любые запчасти есть в наличии. Цены не кусаются. Вполне может использоваться, как машина на каждый день. Из недостатков -долго греется зимой. При непродолжительных поездках приходится мерзнуть. Нет запаса мощности. Двигатель 1.9тд. Прежде, чем вылезть на обгон, приходится хорошо подумать. Для кого это не существенно, смело покупайте. Машина вас не огорчит.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2000

Отличный автомобиль который служит мне уже долгое время, автомобиль очень качественный и надёжный, доступное обслуживание, ничего не гремит никаких посторонних звуков., ездил на нем за границу в Крым , Одессу и Карпаты не передать словами какой же он этот Т4 вместительный и универсальный в нем можно положить надувной матрас и переночевать.
Расход топлива вообще смешной 10 литров город 7\'5-8 литра трасса.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2000

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

гальма, ціна, шумоізоляція

Не прихотливый к топливу. Экономный. Доступная цена на запчасти. Выносливый двигатель з большим ресурсом у меня был 2.5 75кв. Дорогое только сцепление, но у него большой срок службы. Плановое Т.О. в среднем 2500грн. Комплект ГРМ дороговат, но в него входит 2 ремня топливный и ГРМ, но он проходит 60000км. Выступают грехи по лкп, но года берут свое. Резину я ставил легковую, и шире профилем так он становится мягче при 205 65 15.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2002

Прекрасный автомобиль для семьи и отдыха.Неприхотлив,дешев в обслуживании и экономичен.За 6 лет владения этим авто ничего сложнее замены расходников неприходилось делать.Удобен для перевозки как членов семьи так и всего что необходимо для дачи и ремонта квартиры.Очень надежный и долговечный кузов.Могу только посочуствовать владельцам современных и напичканых электроникой авто.Рекомендую.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1994

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1994

дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість

динаміка, витрати палива, шумоізоляція

Нет машины лучше в мире чем Фольксваген Т4.Машина выносливая и не прихотливая.запчасти не дорогие и доступные.Рекомендую

вартість обслуговування

Как для путешествий и семьи супер. Не дорогой в обслужевание. Отдавал в ремонт дешево.мало ломается я доволен.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2002

Очень простой и доступный в эксплуатации автомобиль. Надежный и экономичный. Практически, только меняю расходники и не было больших ремонтов. Практически не подвержен коррозии.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1995

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Свій "Те4ік" придбав 3 роки тому б/в. Незважаючи на вік, авто надійне і безвідмовне. Високий кліренс ідеально підходить для наших доріг та для поїздок на природу. Машина універсальна, саме те, що потрібно для сім'ї з дітьми, для роботи або господарства. Недорогий в утриманні та простий в обслуговуванні.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1996

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, витрати палива, шумоізоляція

7.5 л / 100 км Комерційні перевезення

на обэм мотор 2.4 без тубины,думал будет розход больше,а так 7 траса, не жосткая, мягко едит по трасе.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1999

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1999

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

Сім'я

Хороший течик на всі випадки життя.Не дорогий в обслуговуванні.М\'яка і витривала ходова,якщо купляти то тільки в довгій базі.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2002

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Автомобилы отлични как нови. Новая резина нови диск.
Дуже економно Авто

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1998

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1998

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

динаміка, гальма, шумоізоляція

Сім'я

Дуже добра машина, Міцна ходова, високий кліренс. Мотор простий безпроблемний.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2000

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

керованість

300 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Отличный бус, большая разница с транспортером, мягкий и тихий, резвый и экономичный, 75 квт расход по городу 6.6 дизеля на сотню

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1996

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Очень простая и не дорогая в обслуживании.На 10000км расходы составляют 100 зелёных.Вобщем машина надёжная.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2003

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2003

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

В обслуживании не дорогая,не прихотливая,электроники минимум,поэтому ломаться нечему

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1996

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Главное вовремя делать ходовую,менять фильтра и масла и машина не подведёт.

7.5 л / 100 км Сім'я

Трудяга, дешевий в обслугуванні, надійний. Ніколи не підвів, реально заробляє на себе та на власника.

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Т4 (Транспортер) пасс. по рокам

Хочете придбати Фольксваген Т4 (Транспортер) пасс. та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen T4 (Transporter) пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 111 відгук відгуків про Фольксваген Т4 (Транспортер) пасс. будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.