Volkswagen T4 (Transporter) пасс.

Volkswagen 88 відгуків про Volkswagen T4 (Transporter) пасс.

Volkswagen T4 (Transporter) пасс.

якість збірки, керованість, простір салону, витрати палива, дорожній просвіт

якість матеріалів, вартість обслуговування, шумоізоляція, ціна, динаміка

2.2

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1997

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість

дизайн кузова, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

470 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Ведро с болтами не надежное! Каждую зиму здыхает стартер, потом генератор. Фильтр замерзает. Шумный как трактор.

350 тис.км 8.2 л / 100 км Подорожі

На свої гроші машинка хороша..все супер! Я раджу всім! Саме головне знати, що ти хочеш від машинки)

Михайло

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1999

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

450 тис.км Сім'я

машина отличная. только нужно следить. делал топливную т.к. плохо стала заводиться. сам виноват часто заканчивалось топливо и насос мослал вхолостую чтоби закачать. замена распылителей плюс реставрация плунжера. в итоге отдал 8000 грн. В Опель Виваро ремонт только двух форсунок стоит 14000 тыс. менял пружины по 700 за штуку. гранату с подшипником. радиатор печки. шаровые опоры часто летят из-за наших дорог

Валерий

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1996

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1996

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, шумоізоляція

якість матеріалів, вартість обслуговування, керованість, ціна

Перший власник 998 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення

Чудомашина. Якщо потрібно гроші за сутки ти її продаєш майже за ринковою ціною. Без перекупів

kanyuk

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1994

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1994

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

гальма, керованість, шумоізоляція

Машинка бомба.Відїздив рік(80 тис )Машина практично не ламамалсь,в обслуговуванні не дорога і проста

Yulian

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1998

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

ціна, шумоізоляція

Хорошее авто,но немного уже устарело...А вообще у меня с этим авто проблем не было,только хорошие воспоминания.

Игорь

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2000

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, шумоізоляція

Комерційні перевезення

Сказать про Течика щось поганого неможна взагалі машина просто клаас.це те саме що вазовська копійка їй 45років а вона їздитьТечик проїде й 60 років

Володимир

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1997

Надёжный, экономный и не требовательный.

Устаревшая модель

420 тис.км 8 л / 100 км Комерційні перевезення

Жаль, что в 2003 году эти авто перестали выпускать... И жаль, что и из Европы мы их все вывезли. Их там почти не осталось.

Евгений

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2002

Простий,надійний турбодизель,не вибагливий до якості пального,великий кліренс,що дає змогу іздити не тільки по дорогах з твердим покриттям,висока посадка дає змогу добре бачити всі дефекти дороги та краще сприймати світло зустрічних авто вночі.

Не достатній комфорт,висока витрата пального,погана аеродинаміка/в вітряну погоду велика хитавиця.ричаг КПП не зручно розміщений,порівняно з Т5.Чомусь виходить з ладу 5 передача КПП.

Досвід керування цією маркою авто-понад 10 років.Ніколи не підводив в дорозі.Веду сервісну книжку.Рекомендую для подорожей,для сім'і

Юрій

Очень надежный автомобиль.

Нету.

Лучше нет машины в мире, чем Фольсфаген Т4.

Саша

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2000

Пасажир + вантажний+ розхід для нього помірний, волочить мох і болото . для сімі чи для бізнесу - супер.

Важкий перед

330 тис.км 7.5 л / 100 км

Самий класний автомобіль як для сімі так і для бізнесу. Керувати зручно. Розхід помірний 7л літом 9л взимку -на підігрів салону і мотора. Міцний кузов. Зроблено з душею для людей. Підігрів мотора в зимовий час,. Вебасто підігрів салону пасажирів. Підігрів передніх крісел водія і пасажирів. Використовувати в зимовий період одне задоволення. 8 пасажирів + великий багажний відсік.

Володимир

Просте в обслуговуванні.

Критичних немає. В більшості повязане з комплектацією.

Машина при кращій комплектації, чудова. Кліренс машини достатній для наших грунтових доріг, а також і для міських тротуарів. Мотор ABL 1,9TD мені дуже сподобався, можливо для когось не достатньо потужний, але для нас при їзді з міста в село, і навпаки, а також помірній їзді, споживав 7л дизпалива. Бувало навіть розганяв машину до 135км/год. Хороша доступність до ремонту своїми(не кривими) ручками. В загальному авто Хороше. Велика справа, хто як обходиться з своїм авто, доглядати, обслуговувати вчасно, і, авто довго послужить. Таких страшних недоліків,- не виявлено. В мене в основному недоліки пов"язані з самою комплектацією машини. Машина була пригнана в грузовому варіанті а уже на Україні переоблена на грузопасажир. Але при достатній фінансовій стороні і їх можна було б в більшості виправити.

RINBoS

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2000

машина просто бомба я не ожидав від неї зимою проходить дуже добре мягкий зрівняти з т 5 небо і земля до диз палива не вибагливий а також стоїть кондиціонер літом холодить добре просто робоча лошадка для сімї просто сепер

якщо можна то диски більші

машина дуже сподобалось рекомендую купити запчасті не дорогі і по кузову оценкований

Рома

Немецкое качество, надежность

завышена цена в Украине

Только положительные эмоции об авто, надежный и крепкий автомобиль, качество на высоте, при правильной эксплуатации ездит очень долго , неприхотлив к качеству топлива

serg

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1999

Экономное авто, более-менее надёжное, относительно недорогое в обслуживании

Уже немного устарело, хотелось бы чуть покомфортнее и кондиционер в версиях с объемом двигателя 1.9

Достаточно неплохое авто для своих лет! Очень экономное: 8.5л.-город; 6-трасса. Но в версиях с 1.9ТД нет кондиционера!

Геннадий

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2002

Очень надёжный автомобиль! И в снег и в грязь в песок и по Киевскому морю ездил! Если бы не возраст, наверное и не продавал бы!

В базовых версиях -Комфорт - его нет

Прокачать, и огонь машина, У меня 7 лет отбегала, ещё я надеюсь лет 10 отслужит!

Evgenii

Ціна,якість,надійність!

Комфорт,габарити для дружини))

Практичне авто як в побуті так і для сім\'ї,автом легко керувати,приємний вигляд,ціни на запчастини вражають своєю доступністью!Авто корисне для моєї роботи,перевозити будь-який груз,а також для відпочинку з сім○єю на березі ррічки Дністер на вихідні дні,Авто у власності 3 рік(Vw T-4)им задоволений,попереднє було тієї ж моделі але старішого випуску!Взагалі можу сказати,що авто варте уваги для сім\'ї та велеких компаній,адже з Сім○єю та друзями завжди веселіше!

Анатолій

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1997

практически неламаетса,недорогие запчасти,в авто все продумано до мелочей как для водителя,как и для автослесаря,можна лить любое дт,зимой заводитса,печка на отлично,хорошая проходимость засчет высокого клиренса

недостатков нет

на данный момент и нинешное время в украине и цены на запчасти лутшай машины ненайти,еслиб она была яб продал эту и купил лутшую,но их нет!щас перевелся автопром,множество деталей делают из пластика,он рассыпаетса от нашего масла,топлива и наших дорог,так он еще и дорогой как запчасть,современные дизельные двс нелюбят наше дт,а бензиновые двс нелюбят когда их переводят на газ,эти современные машины делаютса на 150 200 тысяч пробега и дорогой ремонт,раньше делали минимум 500 и недорогой ремонт,лутше т 4 может быть только т 4 с конвеера!

юрий

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2003

висока посадка, потужний двигун (75 kW чіпований до 100 kW), багато місця в салоні як для пасажирів (8 чол.) так і для багажу, надійність

за 4 роки володіння цим авто можу сказати що мінусів нема

Дуже зручна і комфортна машина для сім\'ї і не тільки. Часто подорожую по Європі і мені приносить задоволення від їзди на Т4. Також перевожу грузи, без сидінь майже 2,97 м. багажний відсік, салон каравела, сидіння знімаються за 5 хвилин. Машина універсальна, ще ні разу не пожалів що купив. .

Anatoliy

Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 1998

Надійна. Невибаглива до пального(лише на воді не їде)))

В зв\'язку з тим що автомобілю 19 років деякі дрібні деталі дифіцит нашого ринку)

Wolkswagen T4, 2,5TDI. Автомобіль у мене 2 роки, наїздив 70 тис.км., в будь-які морози(-25 на разі максимум))машина заводиться без проблем,за 2 роки найсерйознішою поломкою в дорозі це була поломка торціона(ціна питання з заміною 100$), також міняв турбіну(200$), комплектація чудова: електросклопідйомники, круізконтроль,електродзеркала. На свій вік не вистачає лише кондиціонера і вебасто. Їжджу за кордон і окрім пального до машини більше і недивлюся(за непотребою). Як кажуть "Німецькі жигулі". Надійна як танк і дешева як Таврія(в обслуговуванні) . Середній розхід:6.5-7.0 літрів

Роман

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Т4 (Транспортер) пасс. по рокам

Лада (10158) Тойота (6092) Ніссан (5107) Форд (4910) Фольксваген (4785) Рено (4520) Шевроле (4445) Хюндай (4362) Опель (4154) КІА (4072) Мітсубісі (3830) Хонда (2985) Део (2625) Мазда (2614) Шкода (2604) Ауді (2548) БМВ (2529) Пежо (2412) Мерседес (2111) ГАЗ (1541) Субару (1481) Сітроен (1459) Вольво (1439) Cузукі (1406) Чері (1186) Фіат (1114) ЗАЗ (1088) Cанг Йонг (918) УАЗ (877) Лексус (761) Джилі (647) Ліфан авто (615) Ленд ровер (568) Додж (558) Москвич (531) Інфініті (454) Джип (436) Грейт Вол (421) Крайслер (388) Сеат (386) ІЖ (381) Ямаха (254) Сааб (235) Кадилак (213) Альфа Ромео (212) Акура (172) Ровер (169) Ягуар (152) Порше (151) Вайпер (151) Дайхатсу (137) Кавасакі (124) БІД (123) Понтіак (113) ТагАЗ (109) Стелс (100) Дачія (94) Смарт авто (93) Хаммер (89) Лянча (89) ФАВ (84) Ісузу (70) Ірбіс (68) ЗІЛ (65) Іран Ходро (64) КамАЗ (62) мото ВОСХОД (51) Лінкольн (49) Датсун (48) Міні авто (44) СеАз (43) ЯВА (43) Хайма (39) ЯВА мото (38) МГ (38) Джак (34) Івеко (31) Сатурн авто (31) Сім (31) Альфа (30) ДжиЕмСі (30) Рейсер (30) ЗіД мото (28) Меркурі (27) Сцион (27) Бентлі (26) Хафей (26) ЗАЗ ЛуАЗ (25) Зонгшен (24) Богдан (24) Урал (24) Геон (23) Плімут (23) МАЗ (23) Ламборджині (22) Мазераті (22) Мінськ мото (21) Апрілія (20) Кайо (20) Днепр (20) АБМ (19) МАН (18) Спід Гір (18) КТМ (17) Дервейс (15) Хаобон (15) Саманд (15) автобус Рига (15) БАВ (14) Хорс (14) Оріон (14) Бьюік (13) Даф (13) Ravon (13) Бріліанс авто (11) Дельта (11) Донг Фенг (11) Феррарі (11) Фредлайнер (11) Ківей (11) Олдсмобіль (11) Протон (11) ЗХ (11) Бугатті (10) ТАТА авто (10) мопед Карпати (10) Магіндра (9) Патрон (9) Сканія (9) Аро авто (8) Чана (8) Даді авто (8) Дукаті (8) Сегвей (8) катер Шторм (8) Тесла (8) БАЗ авто (8) КрАЗ (8) Астон мартін (7) Бомбардир (7) Фалькон (7) Хьюсонг (7) Лонкін (7) Альфамото (6) Самсунг Авто (6) ВІС (6) СФ мото (5) Майбах (5) Мустанг (5) Ролс ройс (5) СкайМото (5) причіп Кремінь (5) Азія авто (4) Баджадж (4) Чанган (4) Педа (4) Поларіс (4) Зотье (4) катер Крим (4) ПАЗ (4) Чендж (3) Ігл Авто (3) Хамер (3) Хуатіан (3) Джиалінг (3) Лотус (3) Сабур (3) бус РАФ (3) РУТА (3) Остін (2) Бета (2) Катерпіллер (2) Клаас (2) Іст Драгон (2) Гео (2) Гілера (2) Кінлон (2) Кнаус (2) Когель авто (2) Кімко (2) Лаксджин (2) Minidiger (2) Піаджо (2) Шуангхуан (2) СауІст (2) Вентус (2) Ібен (2) Юі (2) Авто-Стін (2) ФСО (1) Кануні (1) Кенворт (1) Кінроад (1) ЛДВ (1) ЛМЛ (1) Сімсон (1) Воксхолл (1) Вартбург (1) Хін Кай авто (1) Дніпро-КМЗ (1)
Хочете придбати Фольксваген Т4 (Транспортер) пасс. та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen T4 (Transporter) пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 88 відгуків відгуків про Фольксваген Т4 (Транспортер) пасс. будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.