Volkswagen 186 відгуків про Volkswagen Touran

простір салону, керованість, якість збірки, динаміка, витрати палива

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Volkswagen Touran

Volkswagen Touran 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

VW Touran 1.4 бензин ,компресор +турбіна
авто з Німеччині-пробіг 104000 км,
Двигун-1.4 бензин,чугунний блок,4 клапана на циліндр,прямий вприск пального,компрессор +турбіна -здатен розвивати потужність 170 сил потужності,але в такому режимі ніхто іздить,може інколи і короткочасно.
Масло не бере зовсім,на 10000 км.від заміни до заміни залишається повний щуп.
АКПП-DSG-7-автоматична коробка з двома щепленнями.
Резина 205-55-16 можливо пвдкинути 215-60-16,дуже прибавлчє в кліренсі,і вигляд покращився,висота колісних арок позволяє .
Зимою 205-60-16
Салон по VW -му добротний,все під рукою і навіть виконуєш маніпуляціі з авто інкстинтивно.
Передні сидіння високі,не сидиш на полу,зручні,регулювань вистачає.
Задні сідушечки-3 шт,не зовсім зручні,мають низькі спинки,не мають бокової підтримки,але регулюються взад-вперед по нахилу,довжині і можуть складатися або вийматися зовсім,для збільшення багажника.
Ходова- тиха,надійна,за рік користування нічого не турбувало і не ремонтував.
Недостатні галогенові фари,світла не вистачає на штатних лампочках.
Розхід палива-як просто котитися по рівній дорозі показує 6.7 літрів,при ізді в пропках компютер показував і 14 літрів на 100,середній думаю 10-на 100 км.
В ходу авто чудове,стійке на дорозі,курсова стійкість хороша,авто не втомлює-можна проізжати сотні кілометрів без втоми.
Хто розглядає таке авто для купівлі,можу рекомендувати як модель,звісно що 2.0 дизель,АКПП DSG-6 кращий вибір.

Volkswagen Touran 2017

Volkswagen Touran 2017

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Авто придбано у квітні 21го року, з того часу проїхав 30тис. км.
Враження від володіння даним транспортним засобом тільки позитивні!
Дуже радує розхід палива на трасі та і в місті. На трасі їжджу у двох режимах: з родиною і повний багажник речей = 4.3-5л/100км
Коли сам чи з пасажирами/колегами, то люблю трохи притопити й тоді розхід 5.5-6л/100км.
Машина дуже шустра, хоч і 150конячок+механіка 6ст.
До того їздив на Nissan Note 1.6, там було лячно йти в обгони + її конкретно розгойдувало від фур.
Туранчик, же дуже гарно тримається за дорогу, що аж занадто прибавляє впевненості при обгонах...
ТО проходжу тільки в офіціалів, нарікань немає.
Стикнувся з однією з болячок машин концерну ваг - накрився механізм відпирання люка бензобака, на трасі доставило клопоту.
Машина ідеально підходить для заміських поїздок з родиною, для міста і коротких поїздок - дизель не саме гарне рішення.

Volkswagen Touran 2007

динаміка, об`єм багажника, простір салону, керованість

ціна

Великий і просторий салон,багато місця в багажнику,витривалі мотори ,понад 400 тисяч.

Volkswagen Touran 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Дуже сподобалась динамічність у їзді авто, акпп dsg швидко перемикається.
Сподобався обєм авто, зручно для сім‘ї.
Ремонт доступний для всіх, вартість запчастин середньостатистична. Середній ремонт - 1000 грн.
Витрати на то, 1000 грн заміна мастила, 5000 грм.
Росхід палива - 5.7 літріа на 100 км

Volkswagen Touran 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Авто супер. Влаштовує все. Розхід , динаміка , салон. Після збільшення кліренсу на 2 см зникла проблема нерівності Українських доріг і бордюрів на парковках. Рекомендую дане авто до придбання.

дорожній просвіт, ціна

Очень комфортный и удобный автомобиль. Классно смотрится как снаружи так и внутри. При небольших габаритах, очень вместительный. Есть все необходимые мелочи для удобства и приятного управления автомобилем. Рекомендую всем.

Volkswagen Touran 2005

Volkswagen Touran 2005

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

дизайн кузова, динаміка, керованість, шумоізоляція

Двигун 1.6 мпі 75 кВт. BSE це саме те що потрібно для українських реалій. На такому двигуну правда не політаєш, але це з гаком компенсується низькою ціною і простотою обслуговування і надійністю. При якості наших ПММ не боїшся що крякне форсунка, тнвд, турбіна, заб\'ється сажовий або егр. До речі двигун BSE немає клапана егр, що мене приємно здивувало

Volkswagen Touran 2013

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Сподобалась вмістимість даного авто, як для подорожей так і для сімейного повсякдення. Великий обємний багажний відсік, де поміститься коляска і не тільки. Обслуговувати багато не довелося за 20т км, авто надійне, замінив колодки та масло, все обійшлось 2000 грн. З мінусів, не зручні сидіння.

Сім'я

Авто - супер.
Тисячу км. проїзжаєш як за годину, зовсім не змучуєшся.
Зручна посадка.
В дорозі надійна.
Думав що 1,6 77кіловат буде слабенька на дорозі, але з повною загрузкою їхали на море і на 6 передачі обганяла тільки так!!!!!!!
Паливна система, сименс, дуже надійна, не вибаглива до нашої солярки.
Міняв п\'єзоелементи на форсунках.
І відказав клапан ЕГР. Прийшлось перешити комп.
Кліренс був маленький, для наших доріг, підняв трошки.
В загальному машиною, дуже задоволений!!!

Volkswagen Touran 2009

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

Надійний зручний економний автомобіль.. трішки низький, та низька шумо ізоляція.недорогий в то.мінняв щеплення б/в 250доларів

Volkswagen Touran 2008

Просторий,що дуже важливо для мене,надійний, не примхливий до палива маю на увазі дизель. Стійкий на поворотах,подобається м\'яка трансмісія,якщо 1,9 мотор, тоді ще й економічна.Великий плюс семиступінчата коробка DSG по трасі швидкість 120 ,розхід 5,0 л.

Volkswagen Touran 2003

Volkswagen Touran 2003

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

Перший власник 178 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Хороший варіант для сімї та людей які люблять багато подорожувати.Вмістима ,в керувані як звичайна легковушка.Дешева в обслуговувані.Я б радив брати свіжу без пробігу по Україні ,і бензин так як пробіги в них найменьші відносно дизельних.

Volkswagen Touran 2014

Volkswagen Touran 2014

190 тис.км 7.5 л / 100 км Подорожі

Проїздив 2 роки машина не підвела. Динаміка супер, хоча і на метані, 220км/год для неї не проблема. Дорогу тримає нормально. Проїздив всю Україну проблем із заправками не має, в гуглі є карта заправок. За весь час поміняв ременя і ланцюга з роликами. Хтось казав, що погані мотори но за 190-тис. пробігу масла не бере. Машиною задоволений, як би не криза, то б не продав.

витрати палива

Прекрасне авто, але не економне. Дуже місткий багажник, комфортно ним подорожувати. Дешевий в обслуговуванні. Надійний. Зручно далеко їхати ним.

Volkswagen Touran 2004

Volkswagen Touran 2004

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, витрати палива

Машинка очень хорошая, семейный уютный и шустрый автомобиль. Так же была такая же машина на дизеле. Впечатления только положительные. Буду брать Тауран но новее.

динаміка

165 тис.км 7.8 л / 100 км Комерційні перевезення

Стоит один из самых надежных и экономичных моторов, в данной линейке VW 1.4 tsi CVA 103KW кто-то считает из не достатков - хорошее масло и топливо, я так не думаю.
О КПП, простая 6ст. не убиваемая механика хотя кто-то любит и DSG.
По расходу- бывало получалось в городе 20л на 300км. И это реально.

ціна

Дуже зручний сімейний автомобіль як для молодого, так і для старшого покоління ! Гарний огляд, посадка, управління, легко паркувати, простий в експлуатації, об"ємний багажник маса бардачків, добротна оббивка сидінь.Розхід від 5 до 7.5 дизеля

Volkswagen Touran 2008

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість матеріалів, вартість обслуговування

Автомобиль впринципи нормальный за свои деньги,просторный салон,очень много ящиков для хранения вещей,вместительный багажник,позволяющий разместить огромные чемоданы,для семьи самое оно.Расход приемлемый 10л в городском режиме и 7л по трассе со скоростью 140+км/ч.ходовая отличная,в салоне тихо,едет динамично.Но есть и минус,это её клиренс, если в салон садится 3-4 крупных чел.то черпает дном,хотя машина немецкая а там дороги 5+,так что можно этот минус списать на укравтодор...

Volkswagen Touran 2009

Авто дуже зручне, в ньому більше плюсів ніж мінусів. Не вибагливе в обслуговуванні, дешеві запчастини, для прикладу всі фільтра і масла в авто обходиться +-1700-грн з хорошими фільтрами. 1 мінус в тому, що не рекомендується купувати авто з 2.0 мотором, тому, що говорять, що мотори одноразові та дуже дорогі в обслуговуванні.

дорожній просвіт, шумоізоляція

Дуже гарне економічне ,потужне і просторе авто. Хороша комплектація , супер авто для міських та міжміських подорожей. Дуже легка в керованості , якість зборки - досить не погано. Авто досить резве , об’єм багажного відділення великий , навіть без розкладання задніх сидінь. Хто надумає купляти такий автомобіль , не пожалкує. Авто дійсно варте вашої уваги.

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Туран по рокам

Хочете придбати Фольксваген Туран та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen Touran від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 186 відгуків відгуків про Фольксваген Туран будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.