Volkswagen 2 відгука про Volkswagen Golf Sportsvan

4.9

динаміка, якість матеріалів, простір салону, витрати палива, керованість

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Volkswagen Golf Sportsvan
Volkswagen Golf Sportsvan 2016

Volkswagen Golf Sportsvan 2016

динаміка, якість матеріалів, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

Великий Golf , при рості 192см я ,мюсидячи ззаду до передні сідушок навіть не торкаюсь коліінами , місця ззаді- багацько.Від 0до 100км 11секунд , жвавий і стійкий автомобіль , багажник не мадий , 4 колиса зимових влазить без проблем , і не тільки ...

Volkswagen Golf Sportsvan 2015

Volkswagen Golf Sportsvan 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

180 тис.км 4.5 л / 100 км Подорожі

Очень комфортный и вместительный автомобиль.Удобная посадка примерно как у тигуана.

Дивитися всі 6400 відгуків про Volkswagen
Volkswagen T4 (Transporter) груз-пасс. 2003

Volkswagen T4 (Transporter) груз-пасс. 2003

Отличная рабочая лошадка, 500+ тыщ откатала, проблем никаких не возникало, за 8 лет владения менялись только расходники. Простой и надёжный дизельный двигатель, без турбин и всякой электроники, пройдет ещё 500 тыщ без проблем. Смело рекомендую.

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Гольф Спортсван по рокам

Хочете придбати Фольксваген Гольф Спортсван та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen Golf Sportsvan від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Фольксваген Гольф Спортсван будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.