Volkswagen 1 відгук про Volkswagen Cross Touran

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

витрати палива

Дивитися всі вживані Volkswagen Cross Touran
Volkswagen Cross Touran 2007

Volkswagen Cross Touran 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Чудовий сімейний автомобіль. Великий багажник, просторий салон. Динамічний, чудово тримає дорогу і має досить хороший кліренс!

Дивитися всі 6405 відгуків про Volkswagen
  • Volkswagen Tiguan 2019

Volkswagen Tiguan 2019

Volkswagen Tiguan 2019

Брал с США для личного пользования.Машиной очень доволен, 7ми местный достойный автомобиль, запас мощности как показалось при нажатии, немного сравним с BMW f10 520 бензин, хотя вообще разные бренды.Практически всё на высшем уровне, как по мне шумка храмает , был передний привод.Зимой не использовал!Расходники приятно удивляют, хоть и год 19.Советую

Владимир Александрович

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Кросс Туран по рокам

Хочете придбати Фольксваген Кросс Туран та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen Cross Touran від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Фольксваген Кросс Туран будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.