Volkswagen 4 відгука про Volkswagen Passat B2 1986 року

якість збірки, вартість обслуговування, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Volkswagen Passat B2 1986

Volkswagen Passat B2 1986

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна

витрати палива

Сім'я

Надійний мотор, не дороге обслуговування великий просторний багажник. Гарний зовнішній вигляд. Але так як таких машин мало то знайти деякі якісні деталі, наприклад дверні ручки знайти не просто.

Volkswagen Passat B2 1986

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

об`єм багажника

Отличный автомобиль, очень надежный, комфортный. не прихотливый к топливу. Динамика шикарная, дает фору современным автомобилям. спокойно по трассе себя чувствует при 140. Экономичный.

Volkswagen Passat B2 1986

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

дизайн кузова, керованість, шумоізоляція

Надійний та безпроблемний автомобіль!

Volkswagen Passat B2 1986

Надійність, економічність, дешевизна в обслуговуванні, велике багажне відділення!!!

Єдиний недолік данного авто-РІК ВИПУСКУ!!!!

Хороший автомобіль який прослужив 30років, думаю років 20 ще прослужить! хто поїздив на даній іномарці (хоть і старій) на жигуля уже не пересяде)))) Вираз - (все геніальне просто) думаю можна приписати і даному авто))

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Пассат Б2 по рокам