Mazda 297 відгуків про Mazda 626

якість збірки, простір салону, керованість, динаміка, витрати палива

якість матеріалів, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Mazda 626

Mazda 626 1989

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

За час експлуатації, автомобіль доволі приємно здивував своєю витривалістю, жодного разу не підвів в дорозі. Недорогий в обслуговуванні. Замінював при купівлі стойки задні, помпу, диски тормозні передні, колодки гальмівні по колу,пильники шрусів. Досить просторий салон,м\'яка на ходу, економний розхід палива.

Mazda 626 1989

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Даним автомобілем користуюсь 1,5 року. За період експлуатації замінював тільки розвідники. Одразу при купівлі замінив помпу, комплект ГРМ, ремні, задні стойки, передні тормозні диски, колодки по колу, і по дрібницях. На своїй роки автомобіль доволі кріпкий. Так роки даються взнаки, але не як дини, з яких живого місця часом не лишається. Недорогі запчастини відносно автомобілів такого класу. Розхід палива радує. В дорозі жодного разу не підвела. В кого не великий бюджет до 3000 у е., то рекомендую даний автомобіль.

Mazda 626 1984

Mazda 626 1984

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, ціна

Це найкраще авто з ціновою політикою до 1500 тис.доларів. В машині 1984 року є гур, центральний замок, Електро люк, всі чотири склопідйомники, безшумна пічка,2-літровий мотор. В наше марках такого і зараз немає.Машина надійна, комфортна. Чудово рулиться навіть на високих швидкостях. Дорогу при 150-160 км/год тримає добре. Головне вчасно міняти мастило та фільтра.
З мінусів то це шум в салоні, можливо через наявність ел.люка та провислих петель дверей... Як би ж і зараз випускали такі надійні та живучі авто.

Mazda 626 2000

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, керованість

Мазда 626, 2000 г, акпп, американец. Машиной очень доволен, особенно комфортом езды. Кузов прочный и один из самых удачных у Мазды. За все время эксплуатации ни разу не пожалел, машина очень хорошая. Тяжёлая 1840 кг, на трассе держит дорогу уверенно. Расход хорош, средний 12л, трасса скорость 120 км/час расход 7 л.
Тот, кто хочет комфорт - получит от данной модели, но главное чтобы американка была, европа немного не то.

Mazda 626 1998

Хороший дешёвый в обслуживании автомобиль. Рекомендую. У кого есть выбор что брать новую советскую или старую мазду в хорошем состоянии. То выбирайте мазду.

Mazda 626 1998

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

В принципе не плохой автомобиль с хорошей комплектацией, кондиционер, автомат, попалась не гнилая, запчасти по цене Ланоса, расход топлива на автомате по городу 12л,рекомендую как авто в таком ценовом сегменте на автомате.

Mazda 626 1994

Mazda 626 1994

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Автомобіль в загальному непоганий,сподобалось його динаміка,та комфорт.Запчастини коштують дороговато,відносно інших японських моделей.Мотор невибагливий,електрика підводила найчастіше,а саме ЦЗ,сигналізація,освітлення.З кузовних проблем це дверні ручки.Ремонтом переважно займався сам,майстри неохоче хочуть ремонтувати.Купляв авто в свій час за 5300у.о.На сьогодні це дорого.

330 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Дуже надійний та міцний автомобіль. Гарний дорожній просвіт. Швидкий обігрів взимку. Мінус лише один - піддається корозії кузов та недостатня шумоізоляція

Mazda 626 1989

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

Проста, надійна як і усі японці, великий салон, не дорогі запчастини. За п\'ять років замінив задній підшипник ступиці, водяну помпу, кришку трамплера. ну свічки, ремені не вважаю поломкою.

Mazda 626 2003

Mazda 626 2003

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива

Очень надёжный и комфортный автомобиль,коробка автомат не убиваемая,двигатель резвый,правда расход в городе великоват .Качественные материалы внутренней отделки,большой багажник и не дорогая в ремонте.

Mazda 626 1998

Чудове авто, японська класика 90-х, гарний розхід, об\'ємний і зручний салон, не дорога в обслуговувані, між ТО жодного разу не доливалось мастило. Єдине, що не вистачало базової шумоізоляції в порівняні із більш сучасними авто.

Mazda 626 1995

Mazda 626 1995

Нравится абсолютно все. Динамика, просторный салон, багажник особенно хетчбэк. Ходовая достойна уважения. Единственный недостаток это болезнь -шрузы, а точнее резинки, которые рвутся, что приводит к износу подшипника.2.0 и 16 клапанов, ей вполне хватает, очень динамичная, но прожора. В ремонте не прихотлива, чувствуется японская порода. Японское качество. Причем во всем. За год я поменял лишь свечи. В остальном. Машина супер несмотря на свой возраст в 25 лет. Единственный недостаток и их болезнь это арки, которые ржавеют. И обрабатывать дно.

Mazda 626 1996

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, гальма, ціна, шумоізоляція

динаміка, об`єм багажника, витрати палива

В целом неплохое авто, крепко сбитое, просто так не сдается. Клиренс высокий. В моем случае видимо хозяева до меня обрабатывали ее чем-то и коррозии особо не было.

Mazda 626 1987

Mazda 626 1987

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, простір салону

Хорошее крепкое и надёжное.
Выносливость, в ремонте прост, ломается очень редко.

динаміка, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, керованість

Якісний надійний японець. Невисокі ціни на комплектуючі, простий в ремонті

динаміка, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, керованість

Мягкий, комфортний по своїм рокам автомобіль.Надійний в користуванні.проблемне місце Mazda ручник. Задні супорти часто закисають.Від\'їздивши, більше 150 т.км машиною задоволений.якісний японський автомобіль

Mazda 626 1990

Mazda 626 1990

якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, керованість

Оцынкованый кузов дешёвый в обслуживании просторный салон лёгкий в управлении

Mazda 626 2000

Автомобілем володію вже більше 3х років наїздив 100 тис.км.Обійшовся він мені з розмитненням біля 4000тис ₴ Після покупки замінив розхідників ще на 500₴ Використовую кожен день, як на короткі так і довгі дистанції.Підвіска хороша як раз для наших доріг і комфортна.За весь час володіння непідвела ніразу,1раз тільки незавелася через сівший акумулятор у мороз,ну це я рахую не поломка.Купив новий акум і проблема вирішена..Є у машини і свої болячки це піддимлює на холодний запуск зранку притемпературі нижче 5 градусів ну і корозія але це я рахую для таких років і пробігу закономірно.Розхід бензину 8 змішаний,газу 10 ну і масла доливаю в районі 1 л на 8 тис км літом меньше через температуру.А так машиною задоволений повністю!

Mazda 626 2000

Автомобіль суперовий, можна забути про автомайстерні та запчастини. Міняєш масло, розхідники, і насолоджуєшся володінням автомобілем.

Mazda 626 1996

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Очень доволен этой машиной!
Очень долго думал, продавать, или нет!
И кстати... у неё ещё проходимость бомбезная !
Запчасти дешевые !
Да и она едет мягко и уверенно !
Если найдёте такую же мазду, в хорошем состоянии, берите ... не пожалеете .

Відгуки про моделі Мазда

Відгуки про Мазда 626 по рокам

Хочете придбати Мазда 626 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Mazda 626 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 297 відгуків відгуків про Мазда 626 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.