Audi 705 відгуків про Audi A6

простір салону, якість збірки, керованість, динаміка, дизайн кузова

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Audi A6
Audi A6 2012

Audi A6 2012

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка

Доброго дня всім! Володію авто більше року! Хочу поділитися враженнями! Мій авто 2.0 дизель, 8ст.варіатор, передній привод, пробіг - 200 тис реальні! В максимальній комплектації! До цього всі авто японці! В сім‘ї друге авто Infiniti G37 XS 12 року! Головне - коли сідаєш в салон - стразу відчуття що машина преміум класу, старенька але преміум! Всі матеріали приємно тактильні, навіть крутилки та кнопки склопідіймачів! Все виконано дуже продумано та на своєму місці! Посадка дуже комфортна! В мене на дисках R19 та профіль 35, та при цьому машина досить комфортна! При їзді по наших дорогах нічого не грюкає и не тарахтить, шумка хороша! Єдине що некомфортно було - це маленькі дзеркала, але привик! Що дивує досі, це коли ввечері відчиняєш машину, світяться всі ручки дверні карти та салон в ногах! Це прикольно! По мотору - 190 к.с. хватає в городі щоб не відставати від інших, але навалити не вдасться! По пальному - зараз по Одесі виходить 8.5-10 літрів із кліматом, по трасі - ХЗ! В салоні при зачинених вікнах не чується дизель, тільки слабка вібрація на кермі! Фари світять дуже добре, для мене це дуже важливо, бо в мене зір як в старого діда! По обслуговуванню - заміна мастил та фільтрів як на всі інші авто, гальмівні колодки теж не дорого! Такі речі як сайлетблоки, важелі, стаб в оригіналі - дешево не стоять навіть на японців, але є багато аналогів! Міняв подушки двигуна оригінал - 10 тис грн з роботою, я запитав про Камрі 50 - такі ж ціни! Машиною в цілому дуже задоволений! Машину купував за 17.5 $! Не буду писати про такі недоліки як про устарілу форму керма, що «мог бы быть электро привод багажника, это ж Ауди, про застарілу мультимедіа»! Авто класне, і якщо цінуєте якість то вам треба придивитись до Ауді А6! Моя думка - однозначно классна машина якщо не укатана! Всім миру!

Audi A6 2014

Audi A6 2014

Автомобілем володію і користуюсь вже 3 рік. За цей час авто мене і сім‘ю тільки радує. Їзда приємна як у місті так і на трасі. Вартість ТО не така велика як у інших німців. Головне щоб володілець буу спроможний обслуговувати авто згідно регламенту. Запчастини до авто доступні за ціною. Автомобіль супер! Особливо повний привід!

Audi A6 1995

Владею данным авто 3 года. Покупкой доволен. Полностью обслужил автомобиль после покупки. Поставил новые тормоза, фильтра, заменил все жидкости. Установил электронный инжектор Invent-Jetronic. Из поломок менял только старые патрубки системы охлаждения и бензонасос. Отличный автомобиль за свои деньги. При благоприятных условиях кузов еще проживет не менее 20 лет.

Подорожі

Автомобиль стоит внимания, в обслуге немного дороговато, но если делать все во время и постепенно, то нормально получается. Комфорт, мягкая, дальние расстояния вообще не проблема!

Audi A6 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Автомобіль на всі випадки життя та для всієї сім\'ї. Витрати пального мінімальні. Міняй масла і фільтра і буде служити дуже довго.

Audi A6 1998

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

100 тис.км Комерційні перевезення

Досить хороше авто по всім параметрам, надійне, м\'яке, хороша витривала ходова.

Audi A6 2006

Audi A6 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач, вартість обслуговування

Чудовий автомобіль. Керувати ауді це керувати мрією. Честь і хвала інженерам ауді, що втілили лакшері у автомобілі .

500 тис.км Поїздки в місті

хочу подати відгук про авто audi a6 c7 2011р 3.0тді він авто
WAUZZZ4G8CN048312
авто труп подавець в наглу говорить не правду про авто бите в шпаклі на передньому правому крилі кусок шпаклі взагалі відпав,фари в тріщинах які пробували сховати заклеївши їх плівкою.

Audi A6 2003

Audi A6 2003

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

16 л / 100 км Сім'я

Хороше німецьке авто,но маїть свої недоліки , жор масла ,розхід топлива на таку кубатуру,проблеми з коробками ""варіатори та автомати""із за великих пробігів .

Audi A6 2017

Audi A6 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Очень хорошая машина, выполняет свои функции. Минус, разве что в дорогом обслуживании, но машина в целом не дешевое удовольствие так что и на это можно закрыть глаза.

Audi A6 2002

Audi A6 2002

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива, вартість обслуговування

Перший власник Сім'я

Автомобиль ., которым владел два года., принес массу удовольствий., зимой это лучший авто. Полный привод., система кватро это самый лучший механизм 4×4., рамные внедорожники ., кроссоверы с п/п., нервно курят. Где пройдет ау до и кватро., все остальные сдохнут. А6 ЭТО АВТО СУПЕР. Дорогое то., но хочешь надежность., комфорт-тогда плати

Audi A6 2001

Очень доволен авто! Расход вообще смешной!
Умели немцы делать машины!!!

Audi A6 2001

Очень комфортный авто.на дальние поездки просто клас.на трасе росход
6.9-7.2 в городе 12-14 средний всегда
8.7-9.3. Соотношение мощности и росхода просто супер.Покупал в европе
В 2018г.уже 3 года пользуюсь.

Audi A6 2010

Audi A6 2010

Авто преміум - класу, тому багато писати не буду, вже всі й все написали до мене. Якщо чесно, то ні коли не розглядав для себе даного авто, по слухам знайомих автолюбителів мав інфо, що машина дуже дорога в обслуговуванні, але сівши та проїхавшись одразу зрозумів, що буду її лишати й кайфувати сам! Пересів з Вольво В40, тому зробив для себе висновки, що ціни на обслуговування цих авто практично ідентичні! Покупкою задоволений, тому для тих хто вагається брати чи не брати хочу сказати, що вона дійсно варта уваги, тому скажу що Так, однозначно купляти!

Автомобілем цілком задоволений.
Радує мотор 1.9. бодрий , економний, надійний
Як для сім\'ї та дальних подорожей просто бомба.

Audi A6 1996

Audi A6 1996

якість збірки, простір салону, витрати палива, керованість

9 л / 100 км Сім'я

Авто маневрове, витрати пального 12-13-л газу на 100 км. Є люк та клімат-контроль, що поїздку роблять комфортною в будь-яку пору року.

Audi A6 1995

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

Надійний автомобіль, ніколи не підводить. На свій вік дуже комфортний і дуже надійний. Кузов оцинкований і практично не покривається корозією навіть в місцях, де полущилась фарба

Audi A6 2015

Audi A6 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість, шумоізоляція

вартість обслуговування

Дуже динамічне та драйвове авто. За кермом дуже нагадало Porsche Cayene.
Якщо плануєте економіти на пальноми, беріть дизельну версію.
В середині та зовні, - досконала.
Якщо охарактеризувати однією фразою, - спортивний лімузин.

Audi A6 2004

Audi A6 2004

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Всім привіт,хто читає цей коментар.Можливо комусь він та пригодиться.Ось уже другий рік в мене в користуванні після Пасата Б5+ цей чудовий ПОВНОПРИВІДНИЙ, автомобіль Ауді А6С5.2004 р.випуску з мотором 2.5 BAU.
Так вийшло що цей автомобіль я купив у товариша,тому що я знав всю історію його.Не раз ми їздили на ній на риболовлю та полювання.Він продав авто мені тіки тому,що купував собі квартиру і просто не вистачало всієї суми.Багато є відео та відгуків на рахунок цього авто, які вони погані.Але тіки покористувавшись можна сказати що це не зовсім так.Правда тіки якщо взяти заїжжену в хлам то тоді дійсно її місце на металоломі.Бо щоб її відновити то не хватить ні нервів ні фінансів.Якось так.
Зразу скажу що АУДІ ТО НЕ ПАСАТ.І взагалі вже скільки користуюсь нею, то знаю одно.І всі так говорять.Якщо АУДІ ТО ТІЛЬКИ ПОВНИЙ ПРИВІД!!!Всі бояться купувати такі авто із-за легенд які ходять.Що дуже дорогі авто в обслуговуванні. Та ломучі.Особливо.повний привід.То це зовсім не так.Як що все вчасно робити як то рекомендується і купувати хороші запчастини.То повірте.Авто буде служити вірою і правдою довгий час.Тим більше це не ті часи що запчастини важко знайти.Зара все доступно.
Самий основний плюс цієї машини то Кузов який не піддається корозії.Правда тільки як що без ДТП.
Тому коли шукаєте саме такий автомобіль і бачте високу ціну за такий апарат,не спішіть з висновками і не дивуйтесь .Що є ж дешевші!!!! Хороша Ауді не може бути дешевою або її ще просто не продають.Доречі на рахунок витрати палива,то в місті спокійний режии від 9.5 л і як що добре жати педаль газа то до 12л.
За містом бувало виходив на рівень 6.8л з кліматом.Но то було тільки раз.А так в середньому 7.5л.НА НІЙ ПРОСТО НЕ МОЖЛИВО СПОКІЙНО ЇЗДИТИ.
ВЗАГАЛІ ПИСАТИ ПРО НЕЇ МОЖНА БЕЗ КІНЕЧНО.....це дійсно авто за не великий бюджет яке вмістило в собі все.І повишену прохідність,і комфорт,і вмістимість.
ДУМАЮ ПРОЧИТАВШИ ДАНИЙ КОМЕНТАР ВИ ЗРОБИТЕ ПРАВЕЛЬНИЙ ВИБІР.
АЛЕ ГОЛОВНЕ УВАЖНО ДИВИТИСЬ ПРИ ПОКУПЦІ,І НЕ КУПУВАТИ АВТО НА ОСТАННІ ГРИВНІ...
ВСІМ МИРУ!!

Audi A6 2011

дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна

Машина зі спорт пакетом - низький кліренс.дуже динамічна та економна по трасі рекорд при швидкості 90-км/год - 5.4л на 100 км. Надійна, ТО офіціалі до 10 000 грн, це повне обслуговування з маслом фільтрами. Полетів компресор заміна 1000 зелених Денсо., плюс робота 500 Дол. Салон не марний, шкіра НАППА супер навіть натяку немає в порівнянні з Субару та тойота небо і земля. Ходова довго ходить. Дуже довго, але як вилітає то все... попадаєш, 8 ричагів.

Відгуки про моделі Ауді

Відгуки про Ауді А6 по рокам

Хочете придбати Ауді А6 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Audi A6 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 705 відгуків відгуків про Ауді А6 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.