Отзыв Peugeot 3008 2011

Семья
Внедорожник / Кроссовер Кузов
3-5 лет Водительский стаж
1-2 года Время владения

динамика, дорожный просвет, коробка передач, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дизайн кузова, расход топлива

Отзыв

Пригоняв для себе авто з Європи з комплектацією Allure 2л турбодизель+автомат Айсін. Що хочу сказати, машина досить неоднозначна. По типу як кросовер, але не зовсім. Мінівен, але не зовсім. Універсал, але не зовсім. Одразу хочу відмітити те, що машина точно заточена під хороші дороги і трасовий пробіг. По трасі розхід палива спокійно можна робити до 6л, а ось по місту може доходити до 10 та навіть 14-15л. За порівняно невелику вартість ви отримуєте немале динамічне авто з повноцінним автоматом і дуже гарною комплектацією, але ще ви отримуєте багато французьких дитячих болячок. Авто не дуже легко і дешево обслуговувати, а підвіска, як на мене, дійсно твердувата. Наприклад, до мене машина прийшла з повністю справною ходовою, але вже через півроку поїздок по нашим дорогам потекли декілька амортизаторів, почались питання до шарових і до стійок стабілізаторів. Також, взимку може іноді не виїхати проекція, може не спрацьовувати заводська сигналізація. Ще в будь-який момент може перестати працювати екранчик клімат-контролю, можуть неадекватно працювати крутилки магнітоли і клімату. Короче кажучи, француз є француз. Також, для 2л моторів є нормою те, що із різних датчиків і ущільнень видавлює масло, але доливати не приходиться, проблему це робить лише при продажу. Із позитивних моментів: комплектації дійсно круті, турбодизель надійний і динамічний, коробка дуже класна і ресурсна, по машині є безліч бардачків і кармашків, гальма і безпека на високому рівні. В салоні для задніх пасажирів хотілося б трішки більше місця. Наче б то коліна не упираються, але знизу ноги знаходяться під переднім сидінням, що дає деякий дискомфорт. Короче кажучи, авто як би в цілому гарне по техніці, кузов гарно бориться з корозією, але всіми дрібницями авто дає тобі знати, що воно французьке і ти повинен з цим змиритися. Зовнішній вигляд також на любителя. Ось таке неоднозначне авто, яке я б рекомендував для покупки або для тих, хто часто їздить по трасі, або ж як універсальний варіант все ж взяти гібрид. Головне - краще не брати бензинову і не брати на роботизованій коробці.

Владислав
4 дня назад