Volkswagen 346 відгуків про Volkswagen Tiguan

динаміка, керованість, простір салону, якість збірки, витрати палива

Дивитися всі вживані Volkswagen Tiguan

динаміка

шумоізоляція

Для меня очень важно, как автомобиль выглядит внутри! А он великолепен! При этом есть все электро регулировки, поясничный упор, современная мультимедиа с Android auto, посадка и обзор прекрасные! Ходовые качества также на высоте, динамика отличная, полный привод,200 лошадок и все это на надежном автомате! Ну и расход вполне оправданный!

• Погано
    2.2

Volkswagen Tiguan 2010

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, керованість

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

Кому-то возможно покажется предвзятое отношение к Вагу, но это один из самых разочаровавших меня авто. Возможно это личное мнение, но по сути это тот же Гольф, только выше и на полном приводе, но он гораздо более жёсткий, да, неплохо управляемый на трассе, но в любом случае не соотносимо стоимости, расход большой. В общем личное моё мнение, его стоит покупать, только если очень дешевле предложение. Динамика тоже слабая, да, забыл добавить, у меня был классический автомат, а не Dsg, а так на одну проблему больше было бы.
Забыл рассказать, окончательно я в нем разочаровался, когда на 100 тыс. пробега у меня треснула трапеция дворников, ремонт который обошёлся в 380 euro;, такого я даже на Ваз не встречал.

Перший власник 230 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Автомобілем дуже задоволений, з салону виїхав 05.01.2011р., модельний рік 2011, за два роки гарантії накатав 80000 км, по гарантії поміняв поворотні підшипники й передні сайлен блоки. На 90000 з\'явився шум в підшипнику корданного валу, тому, що автомобіль обслуговувався тільки на офіційній станції і була вся сервісна історія, замінили за 50% вартості. Приблизно на 120000 загорівся чек, діагностика показала що забився радіатор вихлопних газів, офіційний дилер відправив виробнику в Германію і мені компенсували 90% вартості зап. частин і роботи, також це велике планове т.о. з заміною ременя, роликів і всіх мастил.
До 210000 нічого не робив крім планових т.о., після поміняв перший раз з моменту купівлі передні стійки стабілізатора, коли знімали не могли повірити що вони стільки пройшли..
На останньому т.о. 235000 друге велике планове т.о. заміна ременя, роликів, всіх мастил.. були зауваження до передніх сайлен блокам.
Вважаю що це дуже надійний автомобіль, економічний, не дорогий в обслуговуванні, продав тільки тому що для сім\'ї замаленький багажник..

Volkswagen Tiguan 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

об`єм багажника, ціна, шумоізоляція

Перший власник 86 тис.км 9 л / 100 км Сім'я

Купив Tiguan 2015р новим за акц.ціною під час розпродажу, незабаром мали випускати друге покоління, тому віддавали дешевше на 12% - 40 тис дол,стара ціна 45 тис.
Авто привабило зовн.виглядом, якістю оформлення інтер\'єру, принаймні в тій комплектації, що вибрав - Extreme Life, а також набором опцій у цій компл.- з найцікавіших, то поворотні біксенонові фари, повний привід, камера задн.вигляду,парктроніки,коробка - класичний автомат гідротрансформатор Aisin, салон алькантара, дзеркала складаються, задній ряд сидінь регулюється вперед-назад, offroad передній бампер, 17 диски.
Що сподобалося в експлуатації - дуже приємна вражаюча динаміка як для такого авто, для офіційно заявлених 10 сек 0-100 і 140 конячок на 2л дизелі їздив він дуже достойно, набір швидкості особливо 0-60 цілком достатньо для пересічного користувача і дозволяє залишити позаду 90% всіх авто, принаймні в умовах України. Сподобалася робота клімат контролю, швидко прогрівається взимку і охолоджується влітку. Клімат працює стабільно і не задуває потоками повітря як звичайний кондиціонер чи пічка. Варто похвалити як авто тримається на дорозі - впевнено і чітко тримає трасу - все таки маса близько 1700 кг, а також керованість - бездоганно слухається. Також варто відзначити якісну роботу системи курсової стійкості - у Карпатах неодноразово рятувала нас на засніжених дорогах від втрати керування і шансу опинитися у кюветі або в ущелині попід горою. Звичайно, якщо ви не будете економити і купите зимові шини з преміум сегменту. І ще дуже добре вигрібає зі снігових заметів, ніколи не мав проблем з цим питанням. Кліренс, відповідно, теж цілком пристойний як для зими гребти зі снігу, так і для літа - заїхати на будь-який бордюр в умовах міста. Гальма середнього рівня, працюють у більшості випадків достойно, але хотілося би трохи кращого зчеплення і реагування. Були випадки, коли пару раз ледве не заїхав у бампер переднього авто через те, що воно гальмувало більш ефективно.
Що не сподобалося після 3.5 років експлуатації:
1. звук двигуна - реально дизельний трактор, я розумію,це найпопулярніший у Європі диз.двигун 2.0TDI - його куди тільки не ставять,на Пасат,Кадді,Гольф,Шаран,Октавію,Сеати - АЛЕ! - він мене почав нервувати і дратувати після пари років, можливо, то якесь суб\'єктивне враження, мені почало здаватися, що він все голосніше працює, особливо на початкових розгонах.
2. шумоізоляція - хоча й автоблогери хвалять його - мабуть, в рамках класу - але моя думка,це фальшива похвала - досить паршива ізоляція, на швидкостях 140+ досить складно висидіти довгу дорогу, давить на вуха і голова тріщить півдня після поїздки.
3. багажник малуватий, як для сімейного авто.
4. тупенький і не особливо якісний мультимедіа центр - екран хоч і сенсорний, але торкатися його треба із зусиллям, ніби придавлювати пальцем, кольоропередача так собі, хоча для радіо і камери заднього вигляду було достатньо.
5. два рази за цей час довелося звертатися на сервіс через "чек" - промивали паливну систему і міняли фільтр, заправлявся на ОККО і ВОГ - але нехай це буде недолік не авто, а нац.мереж заправок.
6. неплановий ремонт, зненацька обламався патрубок біля радіатора охолодження коробки і все масло витекло на землю - завод на щастя визнав це гарантійним випадком і оплатив ремонт у вартості 600 євро - запчастини плюс робота.
Витрати на ТО були порівняно незначні, за 86 тисяч пробігу пройшов 6 ТО - вартістю від 2200 грн за перше до 22 тис за найдорожче. Сумарно за 3.5 роки на ТО та супутні матеріали витрачено близько 100 тис грн. Але це враховуючи заміну всіх гальмівних колодок на 45 тис передні і 60 тис задні, стійки роздовбуються від наших доріг, амортизатори передні двічі мінялися, стійки стабілізатора, підшипники опори амортизатора, саж.фільтр двічі, масло коробки на 60 тис пробігу - не добровільно, а по причині, описаній вище - неплановий ремонт. Після 86 тис на цьому авто не їздив, продав і вирішив спробувати щось інше. Вирішив не випробовувати долю і не катати більше 100 тис.

Volkswagen Tiguan 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива

Машина дуже активна, все-таки майже 200 к.с. Добре підходить як для поїздок по місту, так і для далеких подорожей, на обгонах будете почувати себе дуже впевнено!. Великий зручний салон чудово підійде для сімейної машини. За час володіння 6 місяців машиною дуже задоволений, єдине що розхід міг бути б трохи меншим, хоча іншого очікувати від такої потужності було б нерозумно.

Volkswagen Tiguan 2014

Volkswagen Tiguan 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, керованість, ціна

Классный автомобиль. Идеальное сочетание цена-качество! Всем советую, подходит как для мужчин так и для женщин. Легкий в управлении, манёвренный, удобный!

Volkswagen Tiguan 2017

Volkswagen Tiguan 2017

Дуже сподобався автомобіль. Брав з США для себе і можливо продати як буде бажання. Накатав 8 тис км. Що сподобалося: ходова частина, м\'який, ями проходив не помітно. Двигун бензин 2.0 турбо показав мені що таке легкий обгін і як може на швидкості 100 км вдавити в сидіння при натиску на педаль газу. Повороткий та зручний авто. Що не сподобалося: комплектація, хотілось би клімат контроль, але він на жаль комплектується тільки в р лайні, а той набагато дорожчий та й знайти не так легко. Коробка гідротрансформатор, Зібраний в Німеччині тому нарікань на якість в мене не було, нічого не ламалось. Взагалі машина дуже вдала і я рекомендую її кожному.

Volkswagen Tiguan 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування

об`єм багажника

Прекрасный автомобиль по габаритам и комфорту. Особенно удобным есть водительское кресло "ковш" со всевозможными электро регулировками и поясничной поддержкой. Электронные девайсы облегчают путешествия.Очень комфортно и уютно в салоне,информативная панель приборов,мягкий на ходу,хорошая динамика разгона,не прихотлив и экономичен.Брал американца на пробеге 118тыс. км.Замена расхоников по регламенту,все остальное с завода изготовителя,запасные части по сходной цене.Масложора нет,хотя бытует мнение что едят масло все двигателя ваг.

Volkswagen Tiguan 2016

динаміка, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна

48 тис.км Поїздки в місті

Купував авто з США з пробігом 29.5 тисяч миль. Загалом задоволений авто, подобається посадка, кліренс, хороша динаміка.
До мінусів я б відніс дуже маленький багажник, на риболовлю в повному комплекті не виїдеш, чохол 1.3м не вміщається.
Щодо витрат пального то все залежить від манери їзди та завантаженості доріг. За містом в середньому розхід 8 літрів, в межах міста 12-13 у випадку великих корків 15.

якість матеріалів

Поїздки в місті

Хороший просторный автомобиль. Мягкая подвеска. Двигателя хватает для ускорения. Очень доволен Авто.

Volkswagen Tiguan 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Поїздки в місті

Прекрасный автомобиль по габаритам и комфорту. Комплектация R-Line значительно более комфортна и красивее, чем обычная модель. Особенно удобным есть водительское кресло "ковш" со всевозможными электро регулировками и поясничной поддержкой. Электронные девайсы- пока не знал, думал что не важны. Теперь не откажусь ни от само затемняющегося зеркала, ни от GPS, ни от телефона и т.д. За 800км наших дорог в одной поездке не устал! Минус: Невозможно реализовать потенциал скоростного автомобиля с максимально мощным двигателем 211 л.с. в маленьком городе и поездках на короткие расстояния. Авто не ремонтировал. Замена всех жидкостей, масла и фильтров на 70000 км.

Volkswagen Tiguan 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 47 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Гарний, дуже сподобався чудова динаміка, чудово світить в ночі, самі перемикається, електронні помічники в місті, та активний круїз на трасі

об`єм багажника, вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник 47 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Автомобіль дуже гарний, клопоту не мав, зробив 3 то коштувало 1-5 тис. грн, 2-4 тис. грн, 3- 5.5 тис. грн, гальмові колодки ще не міняв, перве авто яке експлуатую 2 роки, сучасне з массою помічників в місті та активний круїз на трасі, лед фари світять чудово в ночі. авто дуже задоволений

Volkswagen Tiguan 2012

Отличная машина по всем параметрам. Комфорт, динамика, надёжность, управляемость, расход, качество в целом.
Масло не употребляет, хотя каждый блоггер считает необходимым напугать что может употреблять! Масло есть может любая машина, если она не исправна. У моей такой проблемы нет. Американцев не советую, по факту в них очень много отличий, от подвески, до шумоизоляции, главного света и тд и тп. Если будете удивляться почему официальные дороже, не удивляйтесь - они дороже потому что подготовлены для наших дорог. Советую покупать только официальную с прозрачной историей от настоящего хозяина. Тогда проблем не будет.
За 2,5 года владения, менял масло, пару сайлент блоков, колодки и помпу. Больше никаких вопросов не было.
Машина легко тюнингуется и хорошо переваривает мощность, особенно моя, на механике.
Советую всем кто когда-то мечтал про субару форестер 2.5 турбо или что-то другое быстрое с полным приводом. Это та самая машина среди относительно свежих. К сожалению на рынке кроссоверов сейчас мало интересных авто с нормальной динамикой в этом ценовом диапазоне. Но эта машина как раз находка для тех кто хочет эмоцию от вождения.

Volkswagen Tiguan 2019

Volkswagen Tiguan 2019

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 3 тис.км 8 л / 100 км Поїздки в місті

Чудове авто! Рекомендую всім хто має сумнів! Багато років від’їзд в на Mitsubishi Lancer 1.6 2006, пересів неначе на космічний корабель.
Довго вибирав між позашляховиками інших фірм але перевагу надав тігуану! Ціна якість відовідають одне одному.
Тихий, швидкий, економічний, чудова комплектація, лед світло,
великий монітор з підключенням телефону, блютуз, преррасне оформлення салону,чудова зручна функція автохолд та багато іншого.
На трасі при швидкості 120—140 споживає 5.9—6 літрів, по місту 6—8 в залежності від тисняви.
Миттєво набирає швидкість під час обгону, чудово маневрує.

Volkswagen Tiguan 2012

Одним словом- ракета, шило. Универсальный, компактный, манёвренный, проходимый. В меру экономный. Возможность установить газ, делает его хорошим конкурентом на рынке. После тигуана только туарег или что-то подобное.

Volkswagen Tiguan 2010

дизайн кузова, динаміка, простір салону

витрати палива

Очень нравится модель, комфортный, быстрый, динамичный, разгон до 100 около 8 сек. Но относительно не маленький расход по городу 12 л. Внутри много места, просторный. Не страшны разные ямы, бордюры, легкое бездорожье не проблема.

Надійший, невибаглевий,
економний,
вмісткий кросовер.
Нарікань за час експлуатації
Немає.
Рекомендую

ціна

Якісна, комфортна, надійна машина. Для українських доріг супер. Великий кліренс, комфортна їзда, хороша шумоізоляція, невеликий розхід палива, доступність запчастин. Зимою їздити- одне задоволення, великий кліренс, хороші колеса, ведучі 4 колеса. Радує ціна і доступність запчастин. Між своїми братами-кросоверами це найкращий варіант. Німецька якість в моїх руках оправдала себе вже на 5 машині. Люблю німецькі авто!!!

Volkswagen Tiguan 2010

Хороший, надійний, невибаглевий кросовер.
3500 заміна фільтрів і мот. Мастила.
Нічого неломалось

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Тігуан по рокам

Хочете придбати Фольксваген Тігуан та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Volkswagen Tiguan від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 346 відгуків відгуків про Фольксваген Тігуан будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.