Отзыв Volkswagen Tiguan 2011

250 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья
Внедорожник / Кроссовер Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
6-12 месяцев Время владения

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

стоимость обслуживания, цена

Отзыв

Наша зустріч з цим авто мене приємно вразила.... після БМВ х3 2,0 автомат тігуан приємно здивував. Я прихильник КПП механіка і з 2,0 тді, машинка бадьоро поводиться, особливо з 1 по 4 передачу. 140 коней більш чим достатньо. в мороз чудово заводиться.
Салон просторий, якість матеріалів на 5, екземпляр не заїжджений, чистий і комфортний, зимою радує наявність підігріву сидінь і вебасто...
повний привід один раз себе проявив на засніженій дорозі, а так і переднього мені хватає.
З мінусів, які я спостеріг :
- експлуатація не дешева, фольксваген все ж таки.
- тді євро 5 з сажовим фільтром і системою рециркуляції вихлопних газів можуть пред\'явити вам неприємні сюрпризи, заміна цих вузлів не дешева, як варіант вирізати цю екологію і перепрошивка мозків.
- також вентилятор пічки є не надійний, і зимою ви можете це відчути коли вам холодно, а він ні бум.
- думаю з часом ще щось проявиться....
А так авто заслуговує уваги, головне перед покупкою уважно перевірити та не купити котика в мішку, а то вам він довго буде про себе давати знати й грошики з кишені тютю і тютю....

freedom
20 февраля 2021