Volkswagen 6 отзывов о Volkswagen Tiguan 2017 года

динамика, расход топлива, дизайн кузова, дорожный просвет, качество сборки

Высокая цена автомобиля
Водители считают, что цена на этот автомобиль завышена

Смотреть все б/у Volkswagen Tiguan 2017

Volkswagen Tiguan 2017

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

стоимость обслуживания

Купував з пробігом 220 тис. Реальна витрата палива до 8 літрів в середньому траса, село, місто. У мене мотор на 190 к.с. У порівнянні за Santa Fe 2,2 дизель 202 к.с. Їде не гірше. По коробці на холодну є невеликі поштовхи на перших передачах. За увесь час експлуатації авто мінялись тільки розхідники. На 220 тис. Замінені передні стійки. Є стукіт в рейці рульовій, потрібно міняти підшипник, вже скріплять пружини. Дуже економна, можна на трасі зменшити витрату до 5,5 при їзді до 100км/год. Класна річ webasto заводське, реально прогріває швидко авто. Перевірив на прохідність по снігу в полі, впевнено проїздах якщо сніг не дістає до днища

объем багажника

Первый владелец 191 тыс.км 6.8 л / 100 км Семья

Надійна машина, має все необхідне для відчуття комфорту. Витрати пального вмісті 6,8-8л за містом 5,5-6,8л. Чудова динаміка, бомбове адаптивне світло вночі, добре продуманий
та легкий в керуванні адаптивний круїз на трасі.
Дорожньго просвіту вистачає, місця в салоні теж.

Volkswagen Tiguan 2017

Дуже сподобався автомобіль. Брав з США для себе і можливо продати як буде бажання. Накатав 8 тис км. Що сподобалося: ходова частина, м\'який, ями проходив не помітно. Двигун бензин 2.0 турбо показав мені що таке легкий обгін і як може на швидкості 100 км вдавити в сидіння при натиску на педаль газу. Повороткий та зручний авто. Що не сподобалося: комплектація, хотілось би клімат контроль, але він на жаль комплектується тільки в р лайні, а той набагато дорожчий та й знайти не так легко. Коробка гідротрансформатор, Зібраний в Німеччині тому нарікань на якість в мене не було, нічого не ламалось. Взагалі машина дуже вдала і я рекомендую її кожному.

Volkswagen Tiguan 2017

динамика, простор салона, расход топлива

объем багажника

Очень комфортная шустрая машинка , немного прожорлива для города, для длительных поездок класс, но маловат багажник

цена

40 тыс.км 7.8 л / 100 км Поездки в городе

Великолепный автомобиль. Без сомнения лучший в классе. Никаких нареканий за 48 т. км не возникло.

Volkswagen Tiguan 2017

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, простор салона, расход топлива, управляемость, шумоизоляция

Динамичный послушный мощный автомобиль. Прекрасная работа подвески. Я очень доволен покупкой.

Отзывы о моделях Фольксваген

Отзывы о Фольксваген Тигуан по годам