Opel 5 відгуків про Opel Insignia Sports Tourer 2011 року

дизайн кузова, динаміка, витрати палива, гальма, керованість

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Opel Insignia Sports Tourer 2011

Opel Insignia Sports Tourer 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

коробка передач, об`єм багажника, ціна

Автомобіль в загальному ДУЖЕ комфортний, 2,0 дизель 118 кв. автомат розхід по трасі при 140 - біля 7 л, місто - від їзди 9 -12 літрів, маневрена та комфортна.

Opel Insignia Sports Tourer 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, якість збірки

Перший власник 276 тис.км 7 л / 100 км Сім'я

Комфортний, сімейний автомобіль з досить малою витратою пального. Усі інші витрати на ТО не дорогі.

Opel Insignia Sports Tourer 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, вартість обслуговування

Перший власник 170 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Класна машина, хоча має декілька конструкційних особливостей які потрібно вдосконалити одразу після покупки!
Ходова вічна! проїхав 180-тисяч без жодного ремонту!
ЛКП теж дуже надійне за десять років немає жодного сколу та ржи! З електронікою проблем немає! Двигун потребує періодичної заміни сальника масло — помпи. Рекомендую для покупки після детальної перевірки! Конкурентів за ціною немає!

Opel Insignia Sports Tourer 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, ціна, шумоізоляція

280 тис.км 6.6 л / 100 км Сім'я

Хороша комфортна машина.
Не дорога в обслуговані.
В ремонті за пів року не була тільки заміна
Масла і фільтрів 2200 грн.
За машину дав 8500$.

Opel Insignia Sports Tourer 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, витрати палива, гальма, керованість

коробка передач, шумоізоляція

193 тис.км 8 л / 100 км

Машина явно недо оцененная у нас. Едет хорошо, удобная. Недостатки это не очень качественный пластик, очень маркие вставки, если хоть чуть больше дать газу от разрешённых паспортных данных можно спалить коробку автомат. На спорт версии стоят амортизаторы с электроподкачкой, благодаря им на трассе едет шикарно, но если они полетят, то стоят кучу денег. На той же спорт версии ходовая очень жёсткая, быстро летят опорные подушки на стойках. Но в целом машина очень хорошая.

Відгуки про моделі Опель

Відгуки про Опель Спортс Туарер по рокам