Nissan 85 відгуків про автомобілі

дорожній просвіт, простір салону, ціна, дизайн кузова, керованість

Дивитися всі вживані Nissan Rogue

Nissan Rogue 2017

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

35 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Гарний сімейний автомобіль для міста та за його межами, з адекватними витратами палива місто 11-12-л. за містом 6.5-8л. в залежності від манери водіння та помірною вартістю ТО... В Топ комплектації є просто все, гарне світло, пам\\\'ять сидінь, огляд 360.
Авто дійсно вартий своїх грошей.
Варіатор - пишуть що не достатньо надійний, але мав практику водіння на такому авто з пробігом 120тис.км і все було Ок, все залежить від правильної експлуатації.
Динаміка - не любить і не буде різкого старту, але це ж атмосферний двигун та думаю більше сімейний авто, траса свої 130-140 їде впевнено.
Тормоза, керованість - все нормально в будь якому випадку необхідно призвачаїтись до кожного автомобіля
В кожного свій смак, але особисто кліренс, зовній та внутрішній дизайн дуже подобається, один з найкращих серед авто цього класу та року.

Nissan Rogue 2015

Nissan Rogue 2015

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

Перед покупкою даного авто прочитав безліч відгуків, вирішив залишити свій, можливо комусь знадобиться. Порівнюючи з попередньою машиною Пассат б6, Ніссан має жахливу шумоізоляцію та ближнє світло, підвіска працює гірше, має менший багажник, являється менш комфортним авто, не можу зрозуміти підвіску, іноді пролетиш по ямах прекрасно, наступного разу пробиває на малій ямі. У всьому іншому класний автомобіль, економний двигун 9-10 аи 92, 10-12 газу, гарно тримає дорогу, потужності двигуна вистачає. Потрібно звикнути до варіатора, при старті авто не дуже драйвове, на швидкості коли потрібно на обгін гарно розганяється. Має хороший кліренс, добре конектиться з телефоном. Всі опції працюють добре: старт- стоп, безключовий доступ , підігріви, клімат. В холодну пору швидко нагрівається та подає тепле повітря. Підвіска на 150тис. вся рідна.

Nissan Rogue 2014

дизайн кузова, дорожній просвіт, простір салону, ціна

Автомобіль чудовий для сім\'ї. Авто було пригнане з Америки. Довелось зробити повну шумоізоляцію Заводська бажає бути кращою. З мінусів шумоізоляція, та габарити багажника, як на мене, пластикові карти занадто об\'ємні що заважає перевозити великі вантажі або коробки не дивлячись, здавалось би великий літраж по техпаспорту. Також варто замінити заводське ближнє світло на діодне, на трасі його явно не вистачає. В сонячну погоду, дуже дратує екран камери кругового огляду та навігації. Він розташований під кутом і при попаданні на нього сонячного світла ви нічого не побачите. Вкрай непродумано.

Nissan Rogue 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, шумоізоляція

148 тис.км 8.5 л / 100 км Сім'я

Отличное авто на каждый день и на дальние поездки!
Огромный минус, отсутствие шумоизоляции, двери при закрытии просто звенят! А так, 2.5 на полном приводе экономичен и с запасом мощности!

Nissan Rogue 2016

дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Машина сподобалась своїми помічниками сигнал сліпих зон, приближення до перешкоди, витрати пального, не дороге обслуговування. За час володіння ніяких проблем не було.

динаміка, ціна, шумоізоляція

Дуже добра прохідність по бездоріжжю!
Варіатор працює без ривків плавний розгін!
Чудовий, популярний атмосферник.
Якщо не місите грязюку, то передній привід значно економить пальне!
Помірна витрата газу,10-11л.
Витрати на регулярні заміни масла + фільтрів складають 1500-2000 грн. В ремонт віддавав 1 раз, замінював радіатор кондиціонера, ціна питання 1700 грн. з заправкою за роботу+120$ сам радіатор!

дорожній просвіт, вартість обслуговування

14 л / 100 км Поїздки в місті

Авто как для семьи и города вполне отличное. Куплено было в Америке, повреждения были незначительные: капот заменил, бампер, фары, и отремонтировал крыло. Заменил везде и всё, что можно, в смысле масла и жидкости. На ходу приятный автомобиль. На трассе в принципе если не топить при скорости 110-120 км/ч - 10л.газа. По городу, бывает доходить, до 15 л., это с кондёром и активной езде. В меру сбитое, но не жёсткое, подвеска вполне комфортна для наших дорог. Резина установлена 17 радиус. С момента покупки установил газ ⛽ итал авто, так же было дополнительно перепрошита прибрка на русский, установлена система андроид, обесшумлены двери и багажник. Проблем с машинкой за время эксплуатации 2-а года, около 25000 км пробега, не было. Затраты только на плановые ТО.
Автомобиль рекомендую, комфортный и не проблемный.

дорожній просвіт, вартість обслуговування

14 л / 100 км Поїздки в місті

Авто как для семьи и города вполне отличное. Куплено было в Америке, повреждения были незначительные: капот заменил, бампер, фары, и отремонтировал крыло. Заменил везде и всё, что можно, в смысле масла и жидкости. На ходу приятный автомобиль. На трассе в принципе если не топить при скорости 110-120 км/ч - 10л.газа. По городу бывает доходит до 15 л., это с кондёром и активной езде. В меру сбитое, но не жёсткое, подвеска вполне комфортна для наших дорог. Резина установлена 17 радиус. С момента покупки установил газ ⛽ итал авто, так же было дополнительно перепрошита прибрка на русский, установлена система андроид, обесшумлены двери и багажник. Проблем с машинкой за время эксплуатации 2-а года, около 25000 км пробега, не было. Затраты только на плановые ТО.
Автомобиль рекомендую, комфортный и не проблемный.

Перший власник 37 тис.км Поїздки в місті

Економний автомобіль при спокійній їзді в місті розхід не більше 10 літрів на 100 км не дорогий в обслуговувані, якщо купити авто з мінімальним пробігом то проблем мінімум, мінус нема шумоізоляції, проблем з коробкою передач з пробігом до 100 тис. не було ніяких, по трасі комфортно їде, в комплектації SL дуже комфортно!

динаміка

123 тис.км 12 л / 100 км Подорожі

Высокий клиренс,экономичная,вместительная,комфортная, надёжная,из всех проблем лопнула трубка из коробки на охладитель,замена трубит сразу с маслом,больше проблем,не имел,всем рекомендую комплектацию SL,в дешёвой комплектации,на дверях дешёвый пластик который моментально затирается

Nissan Rogue 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки, гальма

83 тис.км 9 л / 100 км Подорожі

Авто оправдало все ожидания.
Понравился расход топлива, просторный и комфортный салон, большой клиренс и отличная динамика. Недорогой в текущем обслуживании, из текущего обслуживания фильтра масла, полный привод тащит.
Что не понравилось так у магнитофона качество звука можно было сделать получше.

Nissan Rogue 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, витрати палива, шумоізоляція

Доступный, крепкий, достаточно комфортный кроссовер! С достоинств стоит отметить не убиваемую ходовую и тихий приятный двигатель. В сравнении с конкурентами в своем классе отличается качеством материалов салона и эргономикой. Очень удобный в управлении та незаменим на коротких поездах за город; достаточно высокий клиренс и полный привод дарит уверенность в любую погоду. Идеальное авто для молодой семьи либо семьи с ребенком.

Nissan Rogue 2014

Большой, мягкий, полноприводный автомобиль! На все случаи жизни! Очень доволен, минусов не нахожу, брать надо sv, или sl комплектации, на полном приводе!

Перший власник 65 тис.км 12 л / 100 км Сім'я

Отличный , большой, семейный, автомобиль! Полный привод плюс высокий клиренс, возможность поставить самый простой газ!

Nissan Rogue 2016

Отличный автомобиль, большой, современный и с надежным цепным двигателем 2.5 бензин!

Nissan Rogue 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

якість матеріалів, шумоізоляція

25 тис.км Сім'я

Машина полностью соответствует ожиданиям. Подвеска не пробивается на плохой дороге. В меру жёсткая. Места в салоне хватает всем. Клиренса достаточно. Рулится достойно. Расход не большой.
Не буду петь хвалебные оды, ибо не за что. Машина как машина. Никакого эффекта ВАУ я не испытал. Все ожидаемо.
Не подумайте, что мне все в нем нравится. Есть минусы. В машине шумки нет. Буду шумить. Музыка. Можно поставить лучше, но это дело слуха.
Все. Минусов больше не выявил.

витрати палива

коробка передач

Надзвичайно крутий сімейний кросовер, недорогий в ремонті, і об\'ємний в середині, добре підходить для далеких доріг.

Nissan Rogue 2013

Nissan Rogue 2013

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, ціна

Перший власник 205 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Регулярные замены масла и фильтров каждые 10т
Замена масла в коробке каждые 50т

Nissan Rogue 2012

Nissan Rogue 2012

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, ціна

Nissan Rogue — компактный кроссовер, производство которого началось в 2007 году для рынков США и Канады.

Машина комфортная. Подвеска очень мягкая. Двигатель очень приемистый. Салон весь из мягкого пластика. В багажнике, есть органайзер и все отделано качественным пластиком. Багажник на первый взгляд большой, но его объём не превышает 500 литров до уровня заднего окна. А вот если сложить задние сиденья то можно перевозить грузы длиной до 2 метров. В багажнике имеются разделители, чтобы тоже ничего не терялось, ещё две небольшие потайные секции. Под полом багажника полноценная запаска, домкрат, инструменты, и полно пустого пространства.

Nissan Rogue 2016

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, шумоізоляція

Сім'я

Наше авто было в почти минимальном оснащении. По комфорту
- печка и кондей работают странно! Это зимой особенно бесит! Такое впечатление, что воздуховоды, регулировки обдува, кондиционер и печку разрабатывали по отдельности и не на эту машину.
- шумовка почти отсутствует.
- салон просторный и вполне удобный.
- качество материалов салона слабовато, пластик как на "Таврии".
- сидения удобные и регулируются достаточно, ткань велюр, в нашем случае, приятный и хорошо чистится.
- обзор хороший.
По кузову
все какое-то хлипкое и плохо закреплено.
бампера выщелкиваются при небольшом нажатии, не говоря про малейший удар. Боковые крепления бамперов очень ломкие.
- передний бампер имеет большой вынос и свес. По посёлочной дороге сворачивается нижняя губа на ура!
Двигатель вполне мощный, но шумный и жрущий топливо. При больших побегах целесообразно установить газовое оборудование! На нем, ни в коем случае не экономить!
Вариатор работает не плохо. Не забывайте в нем и раздатке менять масло! Лейте качественное и будет ходить.
Берегите муфты полного привода! Это кроссовер! А не джип:?
Свет фар достаточный.

Відгуки про моделі Ніссан