Fiat 1 відгук про Fiat Doblo груз. 2003 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

Дивитися всі вживані Fiat Doblo груз. 2003
Fiat Doblo груз. 2003

Fiat Doblo груз. 2003

Авто на диво порадувало комфортом враховуючи, що це вантажний фургон.
Переваги відчуваються відразу зайнявши місце водія. Сидіння зручне і має вміру високу посадку для кращого огляду.
Важіль перемикання передач доречно розміщений. Не знімаючи руки з підлокітника легко перемикати. В цьому ж положенні є можливість керувати склопідіймачами, сигналом аварійної зупинки чи підігрівом заднього скла і дзеркал заднього виду.
Ще важливо звернути увагу на повітряні дефлектори, які коригуються в різні напрямки і виконують своє призначення на відмінно.
Дзеркала заднього виду великого розміру. Регулюються електроприводом у двох площинах.
Двигун в 100 к. с. при вазі авто 1350 кг має хороші показники економності, манівровості і динамічності.
З негативного, то на поганих дорогах без вантажу автомобіль "козлить".
Також шумоізоляція нікудишня.

Дивитися всі 27 відгуків про Fiat Doblo груз.
  • Fiat Doblo груз. 2008

Погано
    2.2
Fiat Doblo груз. 2008

Fiat Doblo груз. 2008

об`єм багажника, витрати палива, ціна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

210 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

1,4 ужасный двигатель, если стоять в пробках то ещё куда не шло , ели разгоняться до ста км после сотки двигатель хочет выпрыгнуть и убежать . Масло с завода надо доливать. Болячки трапеция дворников , мех стеклоподъемники и тросик кпп. Стойки закрывают обзор, стойка спокойно 3 человека закрывает . Плюс большой багажник.

Дивитися всі 1624 відгука про Fiat
  • Fiat Scudo пасс. 1999

Fiat Scudo пасс. 1999

Fiat Scudo пасс. 1999

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

Протягом усього періоду володіння автомобілем ми були задоволені на всі сто відсотків. Авто ми придбали свіжопригнаний без пробігу по Україні семимісний оригінальному новому салоні Тільки авто має один мінус - передні ричаги в наших дорогах дуже швидко зношуються заміна проводилась раз в рік . По регламенту робили тільки заміну ременів і всіх інших рідин Двигун 1,9 простий і дуже економний за 10 років володіння авто ніразу не підвело , тільки на трасі дуже важко розігнати до швидкості 90 км на годину Дуже тупий на обмін. А так авмобілем задоволений на всі сто відсотків. Чудовий автомобіль за приємною ціною. РЕКОМЕНДУЮ.

Відгуки про моделі Фіат

Відгуки про Фіат Добло по рокам