Fiat 2 відгука про Fiat Doblo груз. 2015 року

Дивитися всі вживані Fiat Doblo груз. 2015
Fiat Doblo груз. 2015

Fiat Doblo груз. 2015

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

180 тис.км Комерційні перевезення

Очень хороший автомобиль. Удивил своей роботоспособностью. А также понравился обем багажника, комфорт, за таких деньги.

Fiat Doblo груз. New Maxi 1.6D МТ (105 л.с.) 2015

Fiat Doblo груз. New Maxi 1.6D МТ (105 л.с.) 2015

Что сказать: Был кадик 12-го года на 102 лошадки, продал и взял доблика 15-го года рестайлинг 105 лошадок, в сравнении машина очень динамичная, просторная, жесткая(но это грузовик) он таким и должен быть Да качество материалов желает лучшего,это не немец, но и немец в материалах не очень в данном классе, что хотеть за эти деньги, когда он и стоит дешевле кадика Клиренс хороший, мне это в машине понравилось очень. Не нравиться посадка в авто, сидишь далеко от двери, немного неудобно при езде опираться на дверную ручку, рекомендую менять сиденье на более комфортные, а в целом места много.

Дивитися всі 27 відгуків про Fiat Doblo груз.
Fiat Doblo груз. 2013

Fiat Doblo груз. 2013

Перший власник 174 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Хороший автомобиль, проблем почти не было! Обслуживание не дорогое, Один из самых главных плюсов, что у неё большой и просторный багажный отдел, рессоры и простота обслуживания!

Николай Владиславович

Дивитися всі 1625 відгуків про Fiat
  • Fiat Scudo пасс. 1999

Fiat Scudo пасс. 1999

Fiat Scudo пасс. 1999

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

Протягом усього періоду володіння автомобілем ми були задоволені на всі сто відсотків. Авто ми придбали свіжопригнаний без пробігу по Україні семимісний оригінальному новому салоні Тільки авто має один мінус - передні ричаги в наших дорогах дуже швидко зношуються заміна проводилась раз в рік . По регламенту робили тільки заміну ременів і всіх інших рідин Двигун 1,9 простий і дуже економний за 10 років володіння авто ніразу не підвело , тільки на трасі дуже важко розігнати до швидкості 90 км на годину Дуже тупий на обмін. А так авмобілем задоволений на всі сто відсотків. Чудовий автомобіль за приємною ціною. РЕКОМЕНДУЮ.

Відгуки про моделі Фіат

Відгуки про Фіат Добло по рокам