Fiat 1 відгук про Fiat Doblo груз. 2014 року

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника

якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість

Дивитися всі вживані Fiat Doblo груз. 2014
Fiat Doblo груз. 2014

Fiat Doblo груз. 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива

якість збірки, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Комфортный, мягкий. Но 1.3 дизель только для города и для легких грузов. Брал на доставку мелких товаров, но отправляли по Украине, и честно говоря для нее большие пробеги не в пользу.

Дивитися всі 26 відгуків про Fiat Doblo груз.
Fiat Doblo груз. 2013

Fiat Doblo груз. 2013

Перший власник 174 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Хороший автомобиль, проблем почти не было! Обслуживание не дорогое, Один из самых главных плюсов, что у неё большой и просторный багажный отдел, рессоры и простота обслуживания!

Николай Владиславович

Дивитися всі 1623 відгука про Fiat
  • Fiat Doblo пасс. 2007

Fiat Doblo пасс. 2007

Fiat Doblo пасс. 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка

Машина хороша, велика в середині можна завантажувати великі габаритні речі ,ми на відпочинку ,ночуємо в ній ,є куплений матрас по розміру 200*125 см.що добре лягає надуваємо ,і комфортно відпочиваєм ,що хочеш,простора супер ,обзор від воліє найкращий ,видно все,двигун в мене 1,3 мультиджет, економний коли їду і дивлюся на розхід аж сміюся що таке може бути ,в друзів мотоцикли більше беруть по розходу .двигуна хватає і на обгоні і на їзду ,якщо в гонках не берете участі. По запчастинах не дорогий в обслуговуванні ,кузови оцинковані ,хто читає ,то не бійтеся купувати слабший мотор ви на економії палива зекономите не малі гроші ,самі порахуйте,і їзда на таких моторах проходить на більших оборотах.Що саме головне щоб пробіг нескрутили і мотор з турбіною був в хорошому стані ,я дуже задоволений ним і зимою і літом .Мінус один ,що він трішки твердуватий на дорогах.

Саша

Відгуки про моделі Фіат