Fiat 1 відгук про Fiat 500 E

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки

об`єм багажника

Дивитися всі вживані Fiat 500 E
Fiat 500 E 2015

Fiat 500 E 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника

Перший власник 80 тис.км Поїздки в місті

Наконец то достойный Итальянский автомобиль. Стильный, удобный И много долго перечислять.. Одним словом 5 с огромным + Для города лучше не придумаешь, Залазит на любую бровку, с парковкой проблем нет. Очень достойный пробег на одном заряде 160-180 км. Внутри все удобно и красиво. Просто не нуждается в обслуживании. А цены на бензин начинаешь забывать. Фиатик просто СУПЕР!!!

Дивитися всі 1615 відгуків про Fiat
  • Fiat Punto 2003

Fiat Punto 2003

Fiat Punto 2003

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Машиной владею больше года. Очень доволен и я и жена. Простая, относительно не дорогая в ремонте, комфортная в езде по городу и за его пределами, динамики мотора хватает вполне, одноклассники все остаются позади! Очень экономный расход топлива! Из минусов "кузов", коррозия на порогах и задних арках, но учитывая возраст это нормально для бюджетных авто. Фиат Пунто 1.3 дизель рекомендую!

Відгуки про моделі Фіат

Відгуки про Фіат 500 E по рокам

Хочете придбати Фіат та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Fiat 500 E від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Фіат будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.