Fiat 1 відгук про Fiat Scudo груз.-пасс.

витрати палива, вартість обслуговування

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Fiat Scudo груз.-пасс.
Fiat Scudo груз.-пасс. 2007

Fiat Scudo груз.-пасс. 2007

витрати палива, вартість обслуговування

Подорожі

Автомобіль хороший, сімейний, дуже економічно вигідний. Не дорогий в обслуговуванні.

Дивитися всі 1615 відгуків про Fiat
  • Fiat Punto 2003

Fiat Punto 2003

Fiat Punto 2003

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Машиной владею больше года. Очень доволен и я и жена. Простая, относительно не дорогая в ремонте, комфортная в езде по городу и за его пределами, динамики мотора хватает вполне, одноклассники все остаются позади! Очень экономный расход топлива! Из минусов "кузов", коррозия на порогах и задних арках, но учитывая возраст это нормально для бюджетных авто. Фиат Пунто 1.3 дизель рекомендую!

Відгуки про моделі Фіат

Відгуки про Фіат Scudo груз.-пасс. по рокам

Хочете придбати Фіат та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Fiat Scudo груз.-пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Фіат будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.