Fiat 31 відгук про Fiat Scudo пасс.

простір салону, витрати палива, керованість, динаміка, якість збірки

Дивитися всі вживані Fiat Scudo пасс.

Fiat Scudo пасс. 2007

Машина супер кто найдет ухоженную будет радовать. После 250ткм что би било зделано 1-маховік 2-турбина 3-шаровиє тягі 4-кондер 5-профелактіка топлевной 6-салон ухоженний чистий 7-передниє стойки 8-АКБ 9-рулевая рейка і т п і ТД...

Fiat Scudo пасс. 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, шумоізоляція

В цілому машина мене не особливо турбувала і проблем в дорозі не виникало, хіба що трос зчеплення був обірвався
Проїздив 7 років без питань по двигуну і КПП. По ходовій як буде потреба, міняв наконечники, колодки гальм, втулки задньої балки, підшипники пер.
Малий розхід десь 6,7 л по трасі і 8 л по місту і велика місткість.
Один недолік що програє по дизайну сучасним авто

Fiat Scudo пасс. 2009

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, шумоізоляція

Сім'я

В цілому машина надійна і комфортна. В основному витрати на розхідники та потребує якісного палива не сумнівно, і бодяги ходової вистачає на три роки експлуатації при розумній тверезій їзді. Глобальних ремонтів не було болячка регулятор тиску палива та EGR.

Fiat Scudo пасс. 2007

Машина СУПЕР 2.0лит 120л Расход топлива радує+ Велика внутри+. Управления класс+ Надежная неприхотлива, в ремонте не дорога +-
ОБЗОР по кругу машины+
Для путешествий.

Fiat Scudo пасс. 2005

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

Пишу про многоцелевое авто, которое было куплено в Германии 8 мес. назад. При покупке было важно чтоб это был Scudo/Expert/jumpy с бензиновым мотором 2.0 136л.с. Дизель не рассматривался, ну не люблю я дизель! После не долгих поисков машина была куплена. Это был Скудо оригинальный пассажир, темно-серый металлик, кондиционер, эл. зеркала и стеклоподъемники. Короче, почти все что мне было нужно. Почему "почти"? Дело в том, что я бы предпочел 8-9 местную версию, я купил 6-месную с 2 рядами. На сегодня я проехал на ней более 7тыс км. Что могу сказать...
машиной я доволен. Езда приятная, как на легковой. Шумоизоляция хорошая. Мотора хватает и на город, и на трассу. За городом легко набирает скорость, немного отвлекся и на спидометре 140. По паспорту максимально 175км/ч. Я езжу 100-110км/ч, при этой скорости расход бензина 8-8,5л при полной загрузке. По городу - до 12л. Передние сидения как у всех Скудо/Экспертов - немного жестковаты. Но планирую их сменить на сидения от Уллиса. средний ряд складывается и снимается. Получается полностью ровный пол, как у грузовика. Ну и о грустном... плохая антикоррозийная устойчивость кузова. На порогах есть "шишечки". Что интересно, под ними немного рыжий металл, а не дырки. Такое впечатление, что итальянцы совсем не обработали низ машины. Все что выше порога - все идеально!
В остальном все в порядке. Мотор Пежо RFN EW10J4, КПП 20DL26. Запчастей на них море.
Машиной я доволен, рекомендую!

Fiat Scudo пасс. 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

Для сімї авто супер: Просторе, просто в обслуговувані, наявність запчастин радує як бу так і нових по доступній ціні. Кузов оцинкований, досить міцний. 2,0 ХДІ мотор зарекомендував себе надійним і невибагливим, економним і динамічним. Ходова проста, але має мінус і це не розборні ричаги, які скоро на наших дорогах ламаються.
Дане авто буде ще довго популярним серед водіїв

Fiat Scudo пасс. 2001

Fiat Scudo пасс. 2001

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника, шумоізоляція

Авто мені дуже сподобалося гарний просторий салон. Дуже велика і багато функціональна панель приладів. Єдине що мені не дуже сподобалося те що він не має кондиціонера.
По витратах авто не є дороге в обслуговуванні. Коли пригнав то зробив повне ТО а саме заміна всіх рідин комплект ГРМ і перебрав повністю ходову. Тоді на автомобілі було 235000 км пробігу. По грошах коштував ремонт не дуже дорого десь в районі 6-7 тис. грн. На цей момент, до двигуна ніхто ще не дивився зараз на авто 285 тис. пробігу двигун повністю справний стоїть 2.0 JTD 140 кінських сил має дуже сильний запас сили. За 7 років користування міняв
масло регулярно і ричаги передні два рази. А так автомобілем задоволений.

Fiat Scudo пасс. 2000

Fiat Scudo пасс. 2000

Надійне авто, витривалий двигун 2.0 за час експлуатації в двигуні крім заміни мастила і фільтрів нічого не робив. По ходовій нарікань не має шарових хватало на 40.000 км. , Салентблоків на 100.000 км. , Амортизаторів на 70.000 і це вони ще були в робочому стані. А так машина супер їде вскрізь.

Fiat Scudo пасс. 2006

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування

Автомобіль справді класний. Для сім\'ї, для господарства, для подорожей це саме те що потрібно. За час використання цього автомобіля в мене склалося більш позитивне враження. Місткий салон неодноразово підтверджував свою практичність. Знявши два ряди сидінь получається багато простору, що неодноразово ставало у пригоді. 2,0 дизель досить потужний, та в водночас економний. По ходовій — досить м\'яка. Мотор не вибагливий. З мінусів, є в них проблема - куліса коробки передач.

Fiat Scudo пасс. 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника

Машинка взагалі хороша
Кузов оцинкований
На мойці під тиском збив фарбу разом з ґрунтом і їздив 3 роки і на тому місці навіть не окислилось
З мінусів як для мене трошки жорстка

Fiat Scudo пасс. 2006

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

222 тис.км Сім'я

Машина хороша для великої сім‘ї , недорога в обслуговуванні , ходова стійка для наших доріг, кожних пів року заїжав на ТО плановий огляд для себе робив . Раз в 8-10 тисяч заміна масла і фільтрів всіх ,45 тисяч назад міняв ремні роліки до ГРМ І Генератора

Fiat Scudo пасс. 2010

Fiat Scudo пасс. 2010

динаміка

Машина для сім\'ї,зручна і дуже комфортна,масла фільтра роліки все замінялось також зетки і речаги,і колодки пер. І зад.

Fiat Scudo пасс. 2008

потужний, швидкісний,динамічний, сучасний дизайн високий кліренс просторий салон класне авто для сімї, подорожі недорий в обслуговуванні

Fiat Scudo пасс. 2005

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, коробка передач, шумоізоляція

Хороша машина для роботи.Турбодизель 2.0 тяговитий і динамічний.Кпп погана,летять синхрони і гарчать передачі.Ходова досить надійна.Погано гріється зимою.Великий радіус розвороту в максі базі.На свої гроші хороше надійне авто при правильному обслуговуванні.

Fiat Scudo пасс. 1998

Fiat Scudo пасс. 1998

якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника

Свіжо перешитий салон. Доглянута , зробленна вся ходова.нові зимові колеса 2 передні. Стан 8 з 10.мотор часіки ,масла не бере.

Fiat Scudo пасс. 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

якість матеріалів, гальма, шумоізоляція

До скудика были только легковушки и один Сангйонг Кайрон, Скудик выше всех похвал. И выглядит достойно и доступен в обслуживании. Если не хватает на рамный внедорожник Скудик идеальный вариант. Стоит своих денег, надёжный и практичный автомобиль. Использовал как симейный автомобиль для длительных поездок, ну и езде по городу в гордом одиночистве. Влазит в лонг базу цельный гипсокартоновый лист. Мотор 2,0 дизель очень тяговит кажется ему абсолютно всё равно везёт он 1 тону или пустой валит одинаково расход заметен в хужшую сторону только зимоф по городу достигал 11 а летом 8 по трасе зимой 7,5-8 летом 7л.

Fiat Scudo пасс. 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, керованість

вартість обслуговування

Дорого ремонт,плохой обзор левее-правее от лобового стекла,добраться до клапана егр вообще не реально,маленький бардачёк,колёсные диски 5х98 дифицитные,на мерса дешевле,ну а в остальном машина класная,очень вместительная,красива,чтобы отправить отзыв требуют 450 символовяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

Fiat Scudo пасс. 2006

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

вартість обслуговування

Отличное авто! Послушная, резвая, мягкая, при своевременном техобслуживании прослужит долго! Минус, в дорогом обслуживании, хотя все запчасти есть под заказ...Семейный автомобиль, удобный!

Перший власник 147 тис.км Сім'я

Ідеальне сімейне авто. За 5 років експлуатації ніразу не підвело! Авто гарно себе почуває в будь-якїй ситуації, неважливо місто це чи село, а поїздка на природу взагалі його стихія) З собою можна брати все що завгодно, воно всеодно поміститься без зайвих проблем. Як кажуть ціна-якість. 100% відповідає цій машині!

Fiat Scudo пасс. 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Авто використовував протягом 7 років. За цей час приїхав 140 тис. км. Єдина слабість це шарові опори по наших дорогах виходжують 50-60 тис., але великий плюс, що їх можна реставрувати. Авто об'ємне, комфортна посадка для водія. Для сім'ї дуже чудовий автомобіль. Куди б не їхали, в нього можна помістити всі речі, які потрібні для подорожі, і відповідно не болить голова, що з собою брати, а що ні.

Відгуки про моделі Фіат

Відгуки про Фіат Скудо по рокам

Хочете придбати Фіат Скудо та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Fiat Scudo пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 31 відгук відгуків про Фіат Скудо будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.