Fiat 37 відгуків про Fiat Scudo пасс.

простір салону, витрати палива, керованість, якість збірки, динаміка

шумоізоляція

Дивитися всі вживані Fiat Scudo пасс.

304 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі

Четверте авто такого класу. Задоволений усіма. Три авто було з простим 1.9. надійні авто, але дуже повільні. Кузов кращий, до 2000 року, далі кузова слабші, піддаються корозії, але повільно, з рижиком можна проїздити років п\'ять, він не стане більшим. Зараз маю фіат 2.0 дизель, ракета !!! Швидкий, тихий, економний, 7 л на круг. Якщо до 90 км, то покажчик палива завмирає на місці, не рухається, це радує. Запчастини, не дорогі. Авто на всі випадки життя. При подолані , скажімо 500 км, втоми не відчувається. Рекомендую, не пожалкуєте.

Fiat Scudo пасс. 2003

Fiat Scudo пасс. 2003

якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування

310 тис.км 7.5 л / 100 км

Машина мене цілком влаштовувала. Економна ,гарно тримається дороги. Хороше авто для сім\'ї та бізнесу.

Fiat Scudo пасс. 2004

Fiat Scudo пасс. 2004

гальма, керованість

Авто не вибагливе та міцне, кузов оцинкований, запчастини доступні. Простір салону більш чим достатній, велика кількість корисних ніш.До мінусів хочу віднести маневреність та габарити, для міста з вузькими вулицями, крутими поворотами, з тісними парковками, авто зовсім не годиться.

Fiat Scudo пасс. 1999

Fiat Scudo пасс. 1999

динаміка, шумоізоляція

227 тис.км 6 л / 100 км

Протягом усього періоду володіння автомобілем ми були задоволені на всі сто відсотків. Авто ми придбали свіжопригнаний без пробігу по Україні семимісний оригінальному новому салоні
Тільки авто має один мінус - передні ричаги в наших дорогах дуже швидко зношуються заміна проводилась раз в рік .
По регламенту робили тільки заміну
ременів і всіх інших рідин
Двигун 1,9 простий і дуже економний за 10 років володіння авто ніразу не підвело , тільки на трасі дуже важко розігнати до швидкості 90 км на годину
Дуже тупий на обмін.
А так авмобілем задоволений на всі сто відсотків. Чудовий автомобіль за приємною ціною. РЕКОМЕНДУЮ.

Fiat Scudo пасс. 2007

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма

коробка передач, шумоізоляція

Перший власник 225 тис.км 7 л / 100 км Сім'я

Автомобіль для сім\'ї чудовий. Хотілось би додаткову шумоізоляцію двигуна. Проїхав 120 000 км і топливної апаратури не дивився.

335 тис.км 0.8 л / 100 км Сім'я

Машина супер кто найдет ухоженную будет радовать. После 250ткм что би било зделано 1-маховік 2-турбина 3-шаровиє тягі 4-кондер 5-профелактіка топлевной 6-салон ухоженний чистий 7-передниє стойки 8-АКБ 9-рулевая рейка і т п і ТД...

Fiat Scudo пасс. 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, шумоізоляція

В цілому машина мене не особливо турбувала і проблем в дорозі не виникало, хіба що трос зчеплення був обірвався
Проїздив 7 років без питань по двигуну і КПП. По ходовій як буде потреба, міняв наконечники, колодки гальм, втулки задньої балки, підшипники пер.
Малий розхід десь 6,7 л по трасі і 8 л по місту і велика місткість.
Один недолік що програє по дизайну сучасним авто

дорожній просвіт, шумоізоляція

Сім'я

В цілому машина надійна і комфортна. В основному витрати на розхідники та потребує якісного палива не сумнівно, і бодяги ходової вистачає на три роки експлуатації при розумній тверезій їзді. Глобальних ремонтів не було болячка регулятор тиску палива та EGR.

333 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Машина СУПЕР 2.0лит 120л Расход топлива радує+ Велика внутри+. Управления класс+ Надежная неприхотлива, в ремонте не дорога +-
ОБЗОР по кругу машины+
Для путешествий.

Fiat Scudo пасс. 2005

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова

Пишу про многоцелевое авто, которое было куплено в Германии 8 мес. назад. При покупке было важно чтоб это был Scudo/Expert/jumpy с бензиновым мотором 2.0 136л.с. Дизель не рассматривался, ну не люблю я дизель! После не долгих поисков машина была куплена. Это был Скудо оригинальный пассажир, темно-серый металлик, кондиционер, эл. зеркала и стеклоподъемники. Короче, почти все что мне было нужно. Почему "почти"? Дело в том, что я бы предпочел 8-9 местную версию, я купил 6-месную с 2 рядами. На сегодня я проехал на ней более 7тыс км. Что могу сказать...
машиной я доволен. Езда приятная, как на легковой. Шумоизоляция хорошая. Мотора хватает и на город, и на трассу. За городом легко набирает скорость, немного отвлекся и на спидометре 140. По паспорту максимально 175км/ч. Я езжу 100-110км/ч, при этой скорости расход бензина 8-8,5л при полной загрузке. По городу - до 12л. Передние сидения как у всех Скудо/Экспертов - немного жестковаты. Но планирую их сменить на сидения от Уллиса. средний ряд складывается и снимается. Получается полностью ровный пол, как у грузовика. Ну и о грустном... плохая антикоррозийная устойчивость кузова. На порогах есть "шишечки". Что интересно, под ними немного рыжий металл, а не дырки. Такое впечатление, что итальянцы совсем не обработали низ машины. Все что выше порога - все идеально!
В остальном все в порядке. Мотор Пежо RFN EW10J4, КПП 20DL26. Запчастей на них море.
Машиной я доволен, рекомендую!

Fiat Scudo пасс. 2005

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

205 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Для сімї авто супер: Просторе, просто в обслуговувані, наявність запчастин радує як бу так і нових по доступній ціні. Кузов оцинкований, досить міцний. 2,0 ХДІ мотор зарекомендував себе надійним і невибагливим, економним і динамічним. Ходова проста, але має мінус і це не розборні ричаги, які скоро на наших дорогах ламаються.
Дане авто буде ще довго популярним серед водіїв

Fiat Scudo пасс. 2001

Fiat Scudo пасс. 2001

об`єм багажника, шумоізоляція

Перший власник 285 тис.км 6 л / 100 км Сім'я

Авто мені дуже сподобалося гарний просторий салон. Дуже велика і багато функціональна панель приладів. Єдине що мені не дуже сподобалося те що він не має кондиціонера.
По витратах авто не є дороге в обслуговуванні. Коли пригнав то зробив повне ТО а саме заміна всіх рідин комплект ГРМ і перебрав повністю ходову. Тоді на автомобілі було 235000 км пробігу. По грошах коштував ремонт не дуже дорого десь в районі 6-7 тис. грн. На цей момент, до двигуна ніхто ще не дивився зараз на авто 285 тис. пробігу двигун повністю справний стоїть 2.0 JTD 140 кінських сил має дуже сильний запас сили. За 7 років користування міняв
масло регулярно і ричаги передні два рази. А так автомобілем задоволений.

Fiat Scudo пасс. 2000

Fiat Scudo пасс. 2000

Надійне авто, витривалий двигун 2.0 за час експлуатації в двигуні крім заміни мастила і фільтрів нічого не робив. По ходовій нарікань не має шарових хватало на 40.000 км. , Салентблоків на 100.000 км. , Амортизаторів на 70.000 і це вони ще були в робочому стані. А так машина супер їде вскрізь.

379 тис.км Сім'я

Сподобалось все крім шумоізоляції, і штатної магнітоли, яка немає aux, ще з плюсів це великий компанійський і сімейний салон, великий і просторий багажник, коляска влазить не складаючись, що для мене в даний момент дуже великий плюс, на далекі відстані бомба. 2.0. 120к.с. 88кв максі база

Fiat Scudo пасс. 2006

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування

Автомобіль справді класний. Для сім\'ї, для господарства, для подорожей це саме те що потрібно. За час використання цього автомобіля в мене склалося більш позитивне враження. Місткий салон неодноразово підтверджував свою практичність. Знявши два ряди сидінь получається багато простору, що неодноразово ставало у пригоді. 2,0 дизель досить потужний, та в водночас економний. По ходовій — досить м\'яка. Мотор не вибагливий. З мінусів, є в них проблема - куліса коробки передач.

Fiat Scudo пасс. 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

об`єм багажника

Машинка взагалі хороша
Кузов оцинкований
На мойці під тиском збив фарбу разом з ґрунтом і їздив 3 роки і на тому місці навіть не окислилось
З мінусів як для мене трошки жорстка

Fiat Scudo пасс. 2006

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

222 тис.км Сім'я

Машина хороша для великої сім‘ї , недорога в обслуговуванні , ходова стійка для наших доріг, кожних пів року заїжав на ТО плановий огляд для себе робив . Раз в 8-10 тисяч заміна масла і фільтрів всіх ,45 тисяч назад міняв ремні роліки до ГРМ І Генератора

Fiat Scudo пасс. 2010

Fiat Scudo пасс. 2010

динаміка

Машина для сім\'ї,зручна і дуже комфортна,масла фільтра роліки все замінялось також зетки і речаги,і колодки пер. І зад.

Fiat Scudo пасс. 2008

Fiat Scudo пасс. 2008

197 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

потужний, швидкісний,динамічний, сучасний дизайн високий кліренс просторий салон класне авто для сімї, подорожі недорий в обслуговуванні

Fiat Scudo пасс. 2005

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, коробка передач, шумоізоляція

360 тис.км 7 л / 100 км

Хороша машина для роботи.Турбодизель 2.0 тяговитий і динамічний.Кпп погана,летять синхрони і гарчать передачі.Ходова досить надійна.Погано гріється зимою.Великий радіус розвороту в максі базі.На свої гроші хороше надійне авто при правильному обслуговуванні.

Відгуки про моделі Фіат

Відгуки про Фіат Скудо пас. по рокам

Хочете придбати Фіат Скудо пас. та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Fiat Scudo пасс. від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 37 відгуків відгуків про Фіат Скудо пас. будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.