Fiat 4 відгука про Fiat Scudo пасс. 2006 року

динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

вартість обслуговування, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Fiat Scudo пасс. 2006

Fiat Scudo пасс. 2006

дизайн кузова, дорожній просвіт, шумоізоляція

В цілому машина мене не особливо турбувала і проблем в дорозі не виникало, хіба що трос зчеплення був обірвався
Проїздив 7 років без питань по двигуну і КПП. По ходовій як буде потреба, міняв наконечники, колодки гальм, втулки задньої балки, підшипники пер.
Малий розхід десь 6,7 л по трасі і 8 л по місту і велика місткість.
Один недолік що програє по дизайну сучасним авто

Fiat Scudo пасс. 2006

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування

Автомобіль справді класний. Для сім\'ї, для господарства, для подорожей це саме те що потрібно. За час використання цього автомобіля в мене склалося більш позитивне враження. Місткий салон неодноразово підтверджував свою практичність. Знявши два ряди сидінь получається багато простору, що неодноразово ставало у пригоді. 2,0 дизель досить потужний, та в водночас економний. По ходовій — досить м\'яка. Мотор не вибагливий. З мінусів, є в них проблема - куліса коробки передач.

Fiat Scudo пасс. 2006

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, шумоізоляція

222 тис.км Сім'я

Машина хороша для великої сім‘ї , недорога в обслуговуванні , ходова стійка для наших доріг, кожних пів року заїжав на ТО плановий огляд для себе робив . Раз в 8-10 тисяч заміна масла і фільтрів всіх ,45 тисяч назад міняв ремні роліки до ГРМ І Генератора

вартість обслуговування

Отличное авто! Послушная, резвая, мягкая, при своевременном техобслуживании прослужит долго! Минус, в дорогом обслуживании, хотя все запчасти есть под заказ...Семейный автомобиль, удобный!

Відгуки про моделі Фіат

Відгуки про Фіат Скудо пас. по рокам