Fiat 3 відгука про Fiat Scudo пасс. 2000 року

3.7

якість збірки, витрати палива, керованість, ціна, дизайн кузова

якість матеріалів

Дивитися всі вживані Fiat Scudo пасс. 2000

Fiat Scudo пасс. 2000

Надійне авто, витривалий двигун 2.0 за час експлуатації в двигуні крім заміни мастила і фільтрів нічого не робив. По ходовій нарікань не має шарових хватало на 40.000 км. , Салентблоків на 100.000 км. , Амортизаторів на 70.000 і це вони ще були в робочому стані. А так машина супер їде вскрізь.

Fiat Scudo пасс. 2000

Простота експлуатації і ремонту. Надійний цинкований кузов.

Недостатня потужність і комфорт для їзди на великі відстані.

Хороший надійний автомобіль, але тільки для їзди на невеликі дистанції, або як сімейний автомобіль для господарства.

Fiat Scudo пасс. 2000

Машына у меня 6 лет, все недостатки на самом деле не существенны в сравнении с достоинствами, это не убиваемый двигатель, идеально работающая турбина, очень хорошая топливная система, неубиваемая задняя ходовая часть, очень економичная у меня брала реальных 6-8л. о-о-очень дешовая в обслуживании (єсли єсть рядом шрот) вместительная и никогда не подводила в любую погоду и в любое время года!!!!!!!

Плохо работает гидрач, иногда выходят из строя щитки приборов, самый большой недостаток это боковая дверь и верхний крепёж который ломается при нагрузке, плохо работает насос в баке, эта проблема до 2002-03 года, часто при длительной експлуатации (500.000км) выходят из строя синхронизаторы коробки передач, эсли плохая запчасть то часто выходит из строя шкив коленвала где то 30000км

Ето самый идеальный и самый лучший вариант за минимальную цену!!!!!!!!!!!!!!!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 37 відгуків про Fiat Scudo пасс.
  • Fiat Scudo пасс. 1999

Fiat Scudo пасс. 1999

Fiat Scudo пасс. 1999

динаміка, шумоізоляція

227 тис.км 6 л / 100 км

Протягом усього періоду володіння автомобілем ми були задоволені на всі сто відсотків. Авто ми придбали свіжопригнаний без пробігу по Україні семимісний оригінальному новому салоні Тільки авто має один мінус - передні ричаги в наших дорогах дуже швидко зношуються заміна проводилась раз в рік . По регламенту робили тільки заміну ременів і всіх інших рідин Двигун 1,9 простий і дуже економний за 10 років володіння авто ніразу не підвело , тільки на трасі дуже важко розігнати до швидкості 90 км на годину Дуже тупий на обмін. А так авмобілем задоволений на всі сто відсотків. Чудовий автомобіль за приємною ціною. РЕКОМЕНДУЮ.

Олег

Дивитися всі 1684 відгука про Fiat
  • Fiat 500L 2014

Fiat 500L 2014

Fiat 500L 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

якість матеріалів, витрати палива

Fiat 500 L Easy US. Машина дуже сподобалась. З позитивного: дуже класна динаміка, керованість, збалансована робота двигуна з коробкою, просторий салон та зручні сидіння, доступні і недорогі запчастини для ТО. Достатньо об'ємний багажник, якщо не ставити газ і не пихати в нього докатку. Сенсорна магнітола. Якісний клімат. Те що не дуже подобалось: тупий старт авто, а потім включається турбіна і далі все супер, гострі гальма, досить велика витрата палива- по місту 12л/100, колір та тканина сидінь, були світло сірі і всі плями зразу видно, капнув дощ-плямка, приходилось кожен квартал миючим пилососом чистити салон. Якість звуку магнітоли, але більшість цього і не помітить. Не підводив, робилось тільки ТО. В цілому класний недооцінений автомобіль! Для свого класу-супер!

Андрій

Відгуки про моделі Фіат