Fiat 12 відгуків про Fiat Punto Evo

витрати палива, дизайн кузова, якість матеріалів, вартість обслуговування, коробка передач

дорожній просвіт, об`єм багажника, якість збірки

Дивитися всі вживані Fiat Punto Evo

Fiat Punto Evo 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість

динаміка, об`єм багажника, шумоізоляція

Купив нещодавно з Німеччини. Пробіг був 150 т. Зразу дув здивований начинкою. За такі гроші дуже нашпигована всілякими опціями, що сподобалось. Мотор 1,4 не дуже динамічний, але гарно тягне на малих оборотах. Порадував розхід. Пробував заливати біоетанол — працює на ура. Дуже гарний салон, зручні крісла. Слабенька шумка.

Fiat Punto Evo 2010

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

170 тис.км Сім'я

Це мій 4 Фіат було до цьго Добло Фіоріно Пунто а до фіатів ще багато машин за 25 років стажу за кермом.Я рахую що Фіат нашими водіями недооцінений.Якщо конкретно за пунто, то приємно дивує розхід палива, динаміка машини, хороша шумоізоляція, 7 подушок безпеки, круїз контроль, сіті -руль, старт-стоп навігація і ще багато всього. Що за опції другого бренду, потрібно переплатити набагато більше.Для міста в паркуванні просто супер.

Fiat Punto Evo 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість збірки, шумоізоляція

Гарний дизайн. Гарний салон. Дешеве обслуговування. Надійність. Економність.
Слабенька шумоізоляція

якість збірки, шумоізоляція

Компатне. Економне. Надійне. Дешеві запчастини.
Несподобалась шумоізоляція.

Fiat Punto Evo 2012

Fiat Punto Evo 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону

Ідеальний варіант для міста.швидкий та економічний, дешевий в обслуговуванні

Fiat Punto Evo 2011

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника

140 тис.км 4.5 л / 100 км Сім'я

Дуже класне авто: економне, шустре, маневрене. Для молодої сімї саме то.

динаміка

дорожній просвіт

278 тис.км 5.5 л / 100 км Поїздки в місті

Маневрена і динамічна машинка, ідеальна як для першого авто. Кліренс не високий, але достатній для наших доріг. З грутовими теж справляється. Підвіска тверда, відчувається кожна ямка, але в тому є плюси і швидко звикається. Такий натяк на спортивність. Динаміка як на 1.3 мотор дуже добра. Малий багажник перетворюється в дуже великий складанням задніх сидінь. Для тих хто вибирає авто - пробіги по 180 тис є крученими 100%. В ЄС на дизелях так мало не їздять.

Fiat Punto Evo 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, дорожній просвіт, гальма, керованість, шумоізоляція

167 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Класне шустре авто! Нічим не уступає іншим авто цього ж класу! проїздив два роки поміняв тільки передні стійки бо потекли "трохи насілував її по дуже поганих дорогах" ще міняв цепі ремні помпу і скажу в обслузі не дорога оказалась "а мене так лякали що їх мало дорога в обслузі буде..." і ще казали що деталі тяжко буде знайти.. в ітозі 2 дні а деякі через 24години вже на руках. І з того всього були ще лише планові заміни маслів фільтрів! І деколи якщо 2 тижні не виїзджаю за місто то загорається сажовий... так що авто змушує проїхатись десь 15 хв за місто щоб пропалити систему... і ще єдиний мінус що малий кліренс, далі асфальта нема чого їхати... а так то дуже задоволений цим авто! Рекомендую!!!

Fiat Punto Evo 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, гальма, керованість

Сім'я

Решил дополнить предыдущий свой отзыв.Этим летом ездил на Пунто Эво с семьей на море в Болгарию, решил испытать.Все прошло успешно, очень удобная машинка даже на длительные расстояния.Проехал 2400 км - расход средний 4.7л/км. Ехал из Закарпатья через Солотвино, Сигет и т. д., через Румынские Карпаты, по дорогах без перевалов будет меньше. На трассе ведет себя отлично, тяги хватает, в салоне двое взрослых, двое детей, плюс вещи, никаких проблем в пути.Масла ни капельку не взяла, очистка сажевого ни разу не включалась, на месте тоже ездил, по городах, наездил там 440км. За полтора года владения ничего не ломалось, даже ходовая не разбилась, не то что на предыдущих своих машинах.

Вывод: машина надежная, неприхотливая, недооцененная народом. Для города самое то, берите не пожалеете.

простір салону, витрати палива

дорожній просвіт

190 тис.км 5 л / 100 км

Авто варте уваги, середня витрата палива 5л. дизеля. Гарна зовні і дуже гарна зсередини, зносостійкі матеріали сидінь, при 200тис.пробігу- крісла як нові. Комфорт і комплектації, як на малолітражку дуже хороші.
Єдиний мінус для мене це кліренс.

Fiat Punto Evo 2011

дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника

139 тис.км 4.5 л / 100 км Сім'я

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, расход топлива.

дорожній просвіт, об`єм багажника

Купил супруге вместо Кимо. Машинка - хорошая, мотор резвый 1,3 D Multi Jet, ходовая сбитая, салон комфортный, кожа, климат, все кроме люка. Маленькая снаружи, но вместительная, удобная на длинные расстояния.Багажник примерно такой же, как и у типичного 4-х метрового авто. В сравнении с авто такого же размера выигрывает во многом. До этого были Ваз 2199, Ланос, Чери Кимо, сейчас - Фабия 2 Комби 1,4 бенз. Но клиренс меньше, несмотря на то, что поставил проставки 3 см . Живу в Закарпатском поселке, зимой месяц стояла в гараже, а Фабию постоянно использовал. Пунто ЭВО очень экономичен, средний расход траса 4,0-4,3, поселок 5,0-7,0, Фабия в таких же режимах 6,0-6,5л, 9,0-10л. Расход был бы меньше, но дороги у нас - !!! ( 1-2 передачи на большинстве участков) Из минусов: 1 часто включается очистка сажевого фильтра. Машина ездит на короткие дистанции, не прогревается как следует. 2 маленький клиренс. А в остальном машинка - супер.

Відгуки про моделі Фіат

Відгуки про Фіат Пунто Ево по рокам

Хочете придбати Фіат Пунто Ево та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Fiat Punto Evo від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 12 відгуків відгуків про Фіат Пунто Ево будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.