Fiat 1 відгук про Fiat Doblo груз. 2017 року

Fiat Doblo груз. 2017

Fiat Doblo груз. 2017

дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, ціна

Перший власник 145 тис.км 6.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Покупали 2 машины взамен прожорливых газелей, остались очень довольны. Грузоподъемность до тонны, при этом расход средний 6л. Двигателя 1.3 хватает с головой. За 145т из поломок только турбина, остальное можно сказать только расходники.

Дивитися всі 27 відгуків про Fiat Doblo груз.
  • Fiat Doblo груз. 2008

Погано
    2.2
Fiat Doblo груз. 2008

Fiat Doblo груз. 2008

об`єм багажника, витрати палива, ціна

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

210 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

1,4 ужасный двигатель, если стоять в пробках то ещё куда не шло , ели разгоняться до ста км после сотки двигатель хочет выпрыгнуть и убежать . Масло с завода надо доливать. Болячки трапеция дворников , мех стеклоподъемники и тросик кпп. Стойки закрывают обзор, стойка спокойно 3 человека закрывает . Плюс большой багажник.

Дивитися всі 1624 відгука про Fiat
  • Fiat Scudo пасс. 1999

Fiat Scudo пасс. 1999

Fiat Scudo пасс. 1999

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

Протягом усього періоду володіння автомобілем ми були задоволені на всі сто відсотків. Авто ми придбали свіжопригнаний без пробігу по Україні семимісний оригінальному новому салоні Тільки авто має один мінус - передні ричаги в наших дорогах дуже швидко зношуються заміна проводилась раз в рік . По регламенту робили тільки заміну ременів і всіх інших рідин Двигун 1,9 простий і дуже економний за 10 років володіння авто ніразу не підвело , тільки на трасі дуже важко розігнати до швидкості 90 км на годину Дуже тупий на обмін. А так авмобілем задоволений на всі сто відсотків. Чудовий автомобіль за приємною ціною. РЕКОМЕНДУЮ.

Відгуки про моделі Фіат

Відгуки про Фіат Добло по рокам