Fiat 2 відгука про Fiat Doblo груз. 2010 року

динаміка, дорожній просвіт, керованість, дизайн кузова, якість збірки

якість матеріалів, шумоізоляція, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані Fiat Doblo груз. 2010

Fiat Doblo груз. 2010

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, вартість обслуговування, шумоізоляція

Авто хороше якщо за ним дивитися, мотор 1.6 дізель дуже надійний, летить як самолет, сам на ній їхав 190 но запас ще був, коробка також надійна за 280т.к.м. по мотору та коробці взагалі ніяких проблем в коробці за весь період експлуатації масло не мінялося. По ходовій поміняв всі стойки, опорні подушки взаді сайленблоки на ричагах, тормозні диски наконечники, шарова одна була ще рідна. Машину продав мотор та коробка були в ідеалі ,це при тому що машина експлотувалась в городських умовах .машиною остався задоволений всім рекомендую досить надійна та практична

Маневренный , хорошая проходимость

Слабовата подвеска для наших дорог

Ну а вообще машина хорошая но цена завышенная. Динамика и меневреность отличная для грузовика. А для рыбалки или туризма просто класс.шумоизоляция никуда не годится, каждый камешек слышно. Но колеса на 16 очень хорошо глатают ямы, а это на сегодняшний день очень актуально. Мозги иногда подклинивает. Кузов хоть и оцинкованный но лакокрасочное слабовато. За зиму на порогах пооббивало краску до цинка.

Дивитися всі 27 відгуків про Fiat Doblo груз.
Fiat Doblo груз. 2013

Fiat Doblo груз. 2013

Перший власник 174 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Хороший автомобиль, проблем почти не было! Обслуживание не дорогое, Один из самых главных плюсов, что у неё большой и просторный багажный отдел, рессоры и простота обслуживания!

Николай Владиславович

Дивитися всі 1625 відгуків про Fiat
  • Fiat Scudo пасс. 1999

Fiat Scudo пасс. 1999

Fiat Scudo пасс. 1999

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

Протягом усього періоду володіння автомобілем ми були задоволені на всі сто відсотків. Авто ми придбали свіжопригнаний без пробігу по Україні семимісний оригінальному новому салоні Тільки авто має один мінус - передні ричаги в наших дорогах дуже швидко зношуються заміна проводилась раз в рік . По регламенту робили тільки заміну ременів і всіх інших рідин Двигун 1,9 простий і дуже економний за 10 років володіння авто ніразу не підвело , тільки на трасі дуже важко розігнати до швидкості 90 км на годину Дуже тупий на обмін. А так авмобілем задоволений на всі сто відсотків. Чудовий автомобіль за приємною ціною. РЕКОМЕНДУЮ.

Відгуки про моделі Фіат

Відгуки про Фіат Добло по рокам