Fiat 2 відгука про Fiat Doblo груз. 2012 року

2.5

об`єм багажника, гальма, керованість, коробка передач, простір салону

динаміка, шумоізоляція, дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів

Дивитися всі вживані Fiat Doblo груз. 2012
Fiat Doblo груз. 2012

Fiat Doblo груз. 2012

об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

280 тис.км 5.1 л / 100 км Комерційні перевезення

Авто надійне, економне по пальному. Трохи капризне до якості пального. Трудяка. Доблик ніколи не підводив мене, заводився в мороз нормально. По комфорту трохи є питання, але, з іншої сторони, який такий комфорт при вантажному перевезенні? Для мене з комфорту було основне питання тепла взимку. З цим все класно. Після 250 тисяч накрились форсунки, прийшлось замінити. На мій погляд, нормальний цикл їхньої служби.

Fiat Doblo груз. New Maxi 1.3D МТ (90 л.с.)  2012

Fiat Doblo груз. New Maxi 1.3D МТ (90 л.с.) 2012

коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

купил в салоне Заказал с кондеем получил и офигел.Комплектация 0 ни АВС ни аудио подготовки ...чисто ведро с болтами .Заявленный расход топлива 4,5-4,8 полный бред по факту 7 зимой 7,5-7,8.По ходовой за 88000 все ок дважды делал схождение ..Но мотор заколебал весь моз вынес своими капризами и в конечном итоге затроил ...утром не завелся стоит уже шесть месяцев никто ума ему недаст есть желание облить эту гадоть солярой и поджечь.Машина ФИАТ ДОБЛО МУЛЬТИДЖЕТ 1,3 дизель 90 л.с Всем добра и удачи на дороге!!!!!

Дивитися всі 27 відгуків про Fiat Doblo груз.
Fiat Doblo груз. 2013

Fiat Doblo груз. 2013

Перший власник 174 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Хороший автомобиль, проблем почти не было! Обслуживание не дорогое, Один из самых главных плюсов, что у неё большой и просторный багажный отдел, рессоры и простота обслуживания!

Николай Владиславович

Дивитися всі 1624 відгука про Fiat
  • Fiat Doblo пасс. 2007

Fiat Doblo пасс. 2007

Fiat Doblo пасс. 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка

Машина хороша, велика в середині можна завантажувати великі габаритні речі ,ми на відпочинку ,ночуємо в ній ,є куплений матрас по розміру 200*125 см.що добре лягає надуваємо ,і комфортно відпочиваєм ,що хочеш,простора супер ,обзор від воліє найкращий ,видно все,двигун в мене 1,3 мультиджет, економний коли їду і дивлюся на розхід аж сміюся що таке може бути ,в друзів мотоцикли більше беруть по розходу .двигуна хватає і на обгоні і на їзду ,якщо в гонках не берете участі. По запчастинах не дорогий в обслуговуванні ,кузови оцинковані ,хто читає ,то не бійтеся купувати слабший мотор ви на економії палива зекономите не малі гроші ,самі порахуйте,і їзда на таких моторах проходить на більших оборотах.Що саме головне щоб пробіг нескрутили і мотор з турбіною був в хорошому стані ,я дуже задоволений ним і зимою і літом .Мінус один ,що він трішки твердуватий на дорогах.

Саша

Відгуки про моделі Фіат