Fiat 2 відгука про Fiat Doblo груз. 2012 року

2.5

об`єм багажника, гальма, керованість, коробка передач, простір салону

динаміка, шумоізоляція, дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів

Дивитися всі вживані Fiat Doblo груз. 2012
Fiat Doblo груз. 2012

Fiat Doblo груз. 2012

об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

280 тис.км 5.1 л / 100 км Комерційні перевезення

Авто надійне, економне по пальному. Трохи капризне до якості пального. Трудяка. Доблик ніколи не підводив мене, заводився в мороз нормально. По комфорту трохи є питання, але, з іншої сторони, який такий комфорт при вантажному перевезенні? Для мене з комфорту було основне питання тепла взимку. З цим все класно. Після 250 тисяч накрились форсунки, прийшлось замінити. На мій погляд, нормальний цикл їхньої служби.

Fiat Doblo груз. New Maxi 1.3D МТ (90 л.с.)  2012

Fiat Doblo груз. New Maxi 1.3D МТ (90 л.с.) 2012

коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

купил в салоне Заказал с кондеем получил и офигел.Комплектация 0 ни АВС ни аудио подготовки ...чисто ведро с болтами .Заявленный расход топлива 4,5-4,8 полный бред по факту 7 зимой 7,5-7,8.По ходовой за 88000 все ок дважды делал схождение ..Но мотор заколебал весь моз вынес своими капризами и в конечном итоге затроил ...утром не завелся стоит уже шесть месяцев никто ума ему недаст есть желание облить эту гадоть солярой и поджечь.Машина ФИАТ ДОБЛО МУЛЬТИДЖЕТ 1,3 дизель 90 л.с Всем добра и удачи на дороге!!!!!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 29 відгуків про Fiat Doblo груз.
Fiat Doblo груз. 2006

Fiat Doblo груз. 2006

дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, витрати палива, керованість, шумоізоляція

244 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення

Простой как жигули копейка. Мотора и кпп хватает на 150ткм ,вечно сопливит ото всюду,но едет при этом . Не подводил. 600-700кг реально берет . З/ч копеешные. Оправдывает себя.

Oлег Игоревич

Дивитися всі 1685 відгуків про Fiat
  • Fiat Stilo 2005

Fiat Stilo 2005

Fiat Stilo 2005

дорожній просвіт

250 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я

Приємно здивована цією моделлю ФІата. Приємний кольор чорний з фіолетовим мерехтінням, прекрасний дизайн авто. Шумоізоляція нормальна, приємний велюровий, просторий салон. Відкідні передні і задні сидіння, просторий багажник, САВ буфер і нормальна автомагнітола з заводу, лобове скло з гарним обзором, електричні склопідйомники, кондиціонер, крутий пластик в салоні, електричне+ механічне табло панелі+борткомпьютер, регульоване кермо.Сидіння- підгоняються по всім параметрам полумеханічно.Гарно світять фари, класно видно з ними в темряві. Витрати пального:місто з пробками 8, траса 5.5. Шини + лити диски 16 радіус. Олію не бере. Дуже приємно керувати таким авто, дуже легко їде. Мій максимум швидкості по автобану- 160 км/г. Вартість ТО середньостатистична. Як доглядати за авто і робити плановий ТО, то не потребно великих вкладень в ремонт. За три роки було змінено тільки паливний насос. Люди, яки сідали за кермо цього ФІАТа, які ніколи не їздили на такому авто, всі розділяють мої враження, гарний бюджетний автомобіль. Тільки ++++++, тільки найкращі рекомендації.

Antonina

Відгуки про моделі Фіат