Fiat 3 відгука про Fiat Doblo груз. 2011 року

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива

коробка передач, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Fiat Doblo груз. 2011

Fiat Doblo груз. 2011

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дизайн кузова, коробка передач, гальма, шумоізоляція

280 тис.км 5 л / 100 км Комерційні перевезення

Дешева в обслузі, економна. Високий кліренс.! Хороша вантажопідйомність .

Fiat Doblo груз. 2011

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

Автомобилем полностью доволен.
Свои деньги он полностью отрабатывает.покупайте не пожалеете.

Fiat Doblo груз. 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач

170 тис.км 6.5 л / 100 км Комерційні перевезення

За эти деньги нормальный просторный аппарат, подвестка нормальная. Грузоподъемность от 850-1000кг. Очень хорошая для такого класса. Самый большой грузовой обьем в своем класе. При загрузке 900 кг. с двигетелем 1,3 достойный расход и тяговитость.

Дивитися всі 27 відгуків про Fiat Doblo груз.
Fiat Doblo груз. 2012

Fiat Doblo груз. 2012

об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, шумоізоляція

280 тис.км 5.1 л / 100 км Комерційні перевезення

Авто надійне, економне по пальному. Трохи капризне до якості пального. Трудяка. Доблик ніколи не підводив мене, заводився в мороз нормально. По комфорту трохи є питання, але, з іншої сторони, який такий комфорт при вантажному перевезенні? Для мене з комфорту було основне питання тепла взимку. З цим все класно. Після 250 тисяч накрились форсунки, прийшлось замінити. На мій погляд, нормальний цикл їхньої служби.

Олеся

Дивитися всі 1625 відгуків про Fiat
  • Fiat Doblo пасс. 2007

Fiat Doblo пасс. 2007

Fiat Doblo пасс. 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка

Машина хороша, велика в середині можна завантажувати великі габаритні речі ,ми на відпочинку ,ночуємо в ній ,є куплений матрас по розміру 200*125 см.що добре лягає надуваємо ,і комфортно відпочиваєм ,що хочеш,простора супер ,обзор від воліє найкращий ,видно все,двигун в мене 1,3 мультиджет, економний коли їду і дивлюся на розхід аж сміюся що таке може бути ,в друзів мотоцикли більше беруть по розходу .двигуна хватає і на обгоні і на їзду ,якщо в гонках не берете участі. По запчастинах не дорогий в обслуговуванні ,кузови оцинковані ,хто читає ,то не бійтеся купувати слабший мотор ви на економії палива зекономите не малі гроші ,самі порахуйте,і їзда на таких моторах проходить на більших оборотах.Що саме головне щоб пробіг нескрутили і мотор з турбіною був в хорошому стані ,я дуже задоволений ним і зимою і літом .Мінус один ,що він трішки твердуватий на дорогах.

Саша

Відгуки про моделі Фіат