Volkswagen 1 отзыв о Volkswagen Passat 1978 года

Volkswagen Passat 1978

Volkswagen Passat 1978

стоимость обслуживания

В1-В4 никаких,а вот В5-П О Д В Е С К А караул(не для наших дорог)

эксплуатировал PASSATы с В1 по В5,все с пробегом 110-140 тыс.км впечатления приятные практически со всех сторон.Движки не звери,но отрабатывают от и до на всех режимах.Прекрасные авто и в колья и в мялья.На каждый день другого и не надо.В5 конечно уже авто для трассы.Достаточно дешевы в запчастях.Очень легкий доступ при обслуживании.Я думаю наши 8-9 сделаны именно с них,но ........ .

Смотреть все 928 отзывов об Volkswagen Passat
  • Volkswagen Passat 2018

Volkswagen Passat 2018

Volkswagen Passat 2018

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

265 тыс.км 5.5 л / 100 км

Авто придбав при пробігу 180т км за три роки, на сьогодні 265т км за п'ять років експлуатації. Історія офіційного сервісу показала, що крім регламенту оливи та фільтрів було замінено на 120т км помпу з охолоджуючою рідиною та олива в DSG381 заміна раз на 120т км, передні гальмівні диски з колодками. В Україні оливу та всі фільтри замінюю кожні 10т км, орієнтовно $100, на 200т км замінив комплект ГРМ та помпу, орієнтовно $200, на 240т км замінено олива та фільтр в DSG, вартість на офіційному сервісі склала приблизно $400. По ходовій нарікань особливих немає, замінив дві шарові Lemf rder в діапазоні 220-250т км, задні амортизатори почали мокріти з 190-200т км, але до цього часу працюють чітко, розкачки чи завалу кузову немає, при необхідності вартість заміни буде коштувати орієнтовно $160-180, виробник Sachs, гальмівні колодки TRW замінив на 260т км, передні+ задні з заміною $100. Авто зручне та комфортне як для сімейних подорожей, великий багажник, електрофаркоп для вело та рейлінги для багажника, так і для бізнесу- вага до повного завантаження 600кг+. Доволі економічна витрата палива: 90-100км/год - 4л, 120 - 5л, 150 - 6л, 180 - 7л якісного дизеля. Adblue витрата приблизно 10л/10т км, річ необхідна для збереження екології, особливо при парковці авто біля будинку - відсутні будь-які відпрацьовані гази. Комплектація мого авто середня, але з додатковими опціями: лед панель, великий дисплей, салон з перфорованої шкіри, масаж, підігрів сидінь та керма, адаптивний круїз, електрофаркоп, карплей, автоматичне дальнє світло, підсвітка салону, підкермові пелюстки, 150 кс, 16r колеса, що для наших доріг доречно. При виборі аналогічного авто з опцій можливо додав би подвійне скло та амортизатори DSS. Чи потрібен повний привід та 190 чи 240кс на пасат і наш режим руху та дороги, сказати не можу. Загалом авто задоволений - доволі комфортне, економічне, при цьому динамічне та об'ємне, як і всі авто потребує якісних запчастин та своєчасного професійного обслуговування.

Олексій

Смотреть все 6564 отзыва об Volkswagen
  • Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, управляемость, цена

расход топлива, тормоза

Добрий день. хотів би розповісти про свою джетту. Це джетта мк6 з двигуном 1.8TSI. володію з 2020 року та досі не було серйозних проблем. восени поставив STAGE 1. він дав +30% тобто було 170к.с. а стало 221к.с. Двигун масло не під'їдає. їде бодро. пробіг на даний момент 80к. авто американка з КПП айсін. комплектація SE. місяць тому поставив ГБО. проблем покищо ніяких не вийшло. все стало добре. Якщо брати до покупки то рекомендую це авто. Єдине що недавно почались так званні «пінкі» грішу на подушку двигуна.. А так то бере по місту 12 газа. по трасі 7. в цій машині не вистачає гальм. дуже дубові.. поставив з пасата б7

Євгеній

Отзывы о моделях Фольксваген