Отзыв Peugeot 5008 2010

214 тыс.км 6 л / 100 км Путешествия
Универсал Кузов
Типтроник Коробка передач

стоимость обслуживания

Отзыв

Стаж водіння на пежо 5008 --3 роки ..Пересів на Пежо 5008 із Хонда Срві 2.4 бенз .до того була шкода Єті . гольф 5 ..гольф 3 гольф 2 жигуль 6 .. Перше що вразило- це салон . Сідаєш у авто як у ракету . французи вміють створювати дизайн . Висока посадка у авто дозволяє відчувати себе як у позашляховику . Приємно вражає витрата пального . при помірній їзді по трасі швидкістю до 90 км -100 км.год без ривків вкладався у 4.6 літра на 100 км . при руху 90- 120км год -- 5.6- 6 .1 літра соларки на 100 км . по місту 6-6.8 літра . Можливо розхід і різниться це найбільш часті покази у мого авто . моторчик 1.6 видає чудові показники . напрочуд швидкий і на світлофорах якщо потрібно не відстає а наоборот вискакує першим . По запчастинах - є усе дешевше ніж у хонди срві. проте не з дешевих - але ходять дуже добре . ходова нелюбить різких ям чи горбочків - тут 1 мінус - хоче хороших доріг або погані ділянки проїхати помаліше . кліренс збільшив приставками і тепер бомба ..Багажник шикарний . великий . трансформер салон - перевозив холодильник 1.80 висоти і ще дружина сиділа ззаду . 7 місць пригодились 2 рази за 3 роки .поки що це авто яке мені не набридло . я залюбки сідаю за кермо і ще не готовий пересісти на інше авто . Рекомендую....Це суто мій відгук.... багато різних хороших авто у кожного свій смак . і своя ціль і потреба у авто ..тому Вам вибирати авто для себе .

Володимир Гончар
22 декабря 2018

Подпишитесь на рассылку отзывов о Peugeot 5008

avatar
Сергей | 01 марта 2020 г., 23:19
скажіть,як підняти кліренс на пежо 5008, а краще перезвоніть мені хто в цьому знається 0977069397

Отзывы о моделях Пежо

Отзывы о Пежо 5008 по годам