Opel 1 отзыв о Opel Frontera 2004 года

2.0

расход топлива

Высокая цена автомобиля
Водители считают, что цена на этот автомобиль завышена

Смотреть все б/у Opel Frontera 2004
Opel Frontera 2004

Opel Frontera 2004

расход топлива

Топливная аппаратура!

Нормальный пепелац за свои деньги, топливо не жрёт! Ремонт что-то бюджетно а что-то просто кошмар!Всё как и у всех!Сервис надо подискать побюджетнее а запчасти можно в экзисте приобрести неоригинал по дешёвке!Я делаю всё сам особых затрат пока не понёс. Кузовня тож вроде не дорогая.

Смотреть все 98 отзывов об Opel Frontera
  • Opel Frontera 2003

Opel Frontera 2003

Opel Frontera 2003

Кинув я оком стомленим на гаражну полицю, де стоїть припорошена пилом пляшка однойменного чилійського вина Frontera - яке теж було назване на честь однієї з найвищих скель в піренейському хребті що знаходиться в живописному краї на кордоні між Францією та Іспанією. Пляшка вина, - єдине що лишилося від мрії, і тепло спогадів навело на думку що вона була єдиним опелем, який викликав у досвідченого автовласника й опелевода сльози, сльози, нехай і в сентиментального, але, чорт забирай, дорослого чоловіка. Вирішив поділитися з товариством своїми думками щодо цього авто. Писати про ТТХ, про рестайлінгові нюанси й про те, що це не лише британський Vauxhall/Opel, а ще й Isuzu Amigo/Rodeo і Honda Passport немає сенсу - всі вміють користуватися гуглами. Коли купив цю машину то реально не вірив що їду на ній додому. У своїй робочій діяльності, ще з 2005 року я багато їжджу на машинах, на різних машинах. Деякі викликають і емоції; здивування, огиду, цікавість, але не сльози, так що, друзі будьте обережні, це справжня ностальгійна металева рамна автівка кінця 90-х з кліренсом 21см. Як для міської машини то в неї досить дорогі шини, в ній відро трансмісійної оливи, вона має з десяток вікових болячок: як то - ламаються коректори фар, панель приладів відходять доріжки на платі, кнопка включення підігріву дзеркал іноді не працює, задній склоочисник з-за хитрої логіки роботи при переламаних дротах від кузова до кришки багажнику - глючить, вакуумні клапани керування різними системами під капотом іноді виходять з ладу. Має спартанський салон з архаїчним керуванням кліматичною системою, немає пилового фільтра салону тощо. Але все це можна цій машині пробачити за атмосферність. Вона і повинна бути такою, це не "помадковий" хюндай і не крузак з Паджеро - якими забиті усі київські затори. Машина рідкісна в наших краях, і як ви розумієте цей факт має як переваги, так і недоліки. Класичний part-time з вакуумним підключенням переднього моста, задній диференціал взагалі монструозного вигляду, як на вантажівці. Витрата пального в 9,1 літра дизеля при її вазі, величезних колесах і старечому на 2020 рік одновальному 16 ти клапанному двигунові який має механічну ТНВД Bosch типу VP44, то це дуже економний авто. Словом нічого поганого про це авто сказати не можна. За умови своєчасного обслуговування і нормального пального; ресурс двигуна Z22DTR колосальний, і це підтвердять власники zafira, vectra і saab 9.3/9.5. Весь негатив що є в інтернеті, лише від стереотипного сприйняття цього авто, або від невігластва при користуванні.

Петро

Смотреть все 5276 отзывов об Opel
  • Opel Kadett 1988

Opel Kadett 1988

Opel Kadett 1988

стоимость обслуживания, управляемость

дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, расход топлива, тормоза, шумоизоляция

12 л / 100 км Семья

Купил значит я кадета универсал. Это просто жуть. Вообще кузов был живой, двигатель тянул нормально. Прошло 1.5 месяца и понеслось. Поменял по кругу подшипники на ступицах рулевые наконечники вообщем сделал всю ходовую. Через пару недель пошабашил движок. Три поршня пошло вслед за русским кораблём. Ладно с кем не бывает,сделали движок вроде бы всё норм,но нет ...через пару дней накрылся датчик положения дроссельной заслонки ... Поменял. Дальше пошло интересней после дождя под передними ковриками натекло по щиколотку воды, почистил все швы и по новой обработал герметиком. Вроде всё норм бери и езди ...но нет. Прошёл ещё один дождь и вода появилась уже в багажнике... Течет где-то под задними стеклами скорее всего с крыши не знаю точно ещё. Вообщем не машина ,а ведро с болтами. Благо детали на неё не дорогие. У меня с жигулями столько проблем не было сколько с этим Опелем. Тормоза слабенькие но предсказуемые, шумоизоляция это вообще.. одним словом погремушка, динамика хорошая тут нечего сказать,большой багажник,удобная посадка водителя, КПП так себе не скажу что мягко включаться передачи, но привыкаешь . А ещё забыл ... на печке перестала работать 1я скорость, что-то с резистором ,а найти его родной почти не возможно или цена кусается. Может когда-то кадетт и был нормальной машиной ,но года его не щадят.

Сергей

Отзывы о моделях Опель