Volkswagen 150 відгуків про автомобілі

об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, дизайн кузова

Висока ціна автомобіля
Водії вважають, що ціна на цей автомобіль завищена

Дивитися всі вживані Volkswagen Passat B6

Volkswagen Passat B6 2010

дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива

Поїздки в місті

Подобається розхід. Подобається електронне підіймання багажника, зручно коли в руках пакети, не потрібно відкривати його ногою чи зубами, бо пакети не має де поставити. Підігрів лобового в моменті розтоплює кригу. Пам\'ять положення водійського сидіння, зменшує нервозність в адрес партнера по їзді.

Volkswagen Passat B6 2005

Volkswagen Passat B6 2005

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

9 л / 100 км Подорожі

У меня он с 13 мая 2018 машина удобная, маневренная и вместительная, но на нашем топливе прожорливая если по Европе у меня расход смешанный был 6,5, в России 7,5-8, а на Украине 9-9,5. Так как машину брал не новую и с хорошим пробегом ремонтировал и менял почти все. Датчики почти на всем стоят, но комплектующие очень недешевые. Она многое делает за водителя из-за встроенных датчиков, но комфорт стоит денег.

Volkswagen Passat B6 2008

Над шикарний автомобіль. За свою цінову межу — шикарна якість, комфорт, динаміка. На жаль, зараз уже таких авто в розумну ціну не виготовляють, а нові моделі — значно швидше старіють, а ніж В6. Я б сказав нове авто через 5 років у стані 12-річного пассату В6. Володію авто 2 роки. Попався в крутому стані з рідним пробігом у 137000. Мастила, як інші пишуть про 1.8 tsi - ні капельки. В салоні — бізнес атмосфера та простір. Універсал взагалі немає ціни. Стійкість та динаміка з 6-ти ступеневою трансмісією — навіть з запасом.
Шкода розлучатися, але обставини інколи диктують свою лінію. От що купити потім подібне? Відповідь важка, але очевидна — або ж щось з нового типу Skoda A7 чи B8 - але, знов, підкреслю — якості ж немає, їздять дані авто до 200, а у нас на ринку їх немає з такими пробігами. Й знов доведеться перебирати або ж skoda a5, чи навіть tour, в якому зовсім не той комфорт та простір. Тому скоріш знову шукатиметься В6, але даних авто дуже мало в гарному, збереженому стані.

Volkswagen Passat B6 2007

динаміка, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, шумоізоляція

Советую автомобиль. Очень практичный и энономичный. Для поездок в городе самое то. Немного длинный, но для опытного водителя это не проблема. Расход топлива в городе приблизительно 7-8 литров при активной езде и 6 литров при экономной. На трассе автомобиль потреблял 4.5-5 литров.

Перший власник 188 тис.км Сім'я

Модель: PASSAT VI, LIMOUSINE, седан код: K8B, Код модели: 3C20J6
9Q1 Дисплей/бортовой компьютер, английский язык, метрическая система.
Модификация, бензиновый двигатель BZB D67 TJ2 1A2 4-цилиндровый, TSI с турбо наддувом под бензин А-91 – А-95, объем 1,8л. 160 л.c.
Самый экономичный бензиновый двигатель своего класса по отношению на 1кВт мощности как по расходу топлива, так и в техническом обслуживании.

Надежная Автоматическая Коробка Передач, код коробки передач: KGV G1A — АКПП 6 ступенчатая модель 0G7 TIPTRONIC не робот DSG. Регламент замены масла 10л. в АКПП 70000км.
Рулевое управление очень надежное электро усилитель: 1N3 зависимый от скорости автомобиля SERVOTRONIC. Один из самых вместительных салонов своего класса автомобилей.
Электронный иммобилайзер 7AA, 2-а ключа иммобилайзера.
4R5 Электрические стеклоподъемники с комфортным управлением и защитой от защемления с автоматическими доводчиками.
UH2 Стояночный тормоз электронный с функцией AUTOHOLD
Электрообогрев лобового стекла.
Климатическая установка: Климат-контроль 9AK CLIMATRONIC
WSW G Программа пакет подвески плохая дорога для стран СНГ + дополнительная шумоизоляция, 1SK Дополнительная металлическая защита картера и защита днища от ударов камней.1JB Задние амортизаторы, исполнение для плохих дорог. подвеска + 20 мм к клиренсу.
G2 Полноразмерное запасное колесо в нише багажника.
Надежный и неприхотливый автомобиль.
Лучший в управляемости автомобиль.

240 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Очень доволен машиной. Меняю на такую же свежее, может б7. По трассе стоит как вкопанная скорость 190-200км/ч. Нужно брать машину не заезженную, проверить все узлы, все болячки. Тогда и сыпаться не будет. Реально концерн ВАГ крутые тачки. Японцы отдыхают, толщина металла, качество материалов отстают от немцев, точка.

• Погано
    2.4

об`єм багажника, гальма, керованість

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

1.9 тді, за весь час користування нічого не ломалось, все працює, як з заводу, однак це не авто, Купив дане авто і розчарувався це не авто це купа лайна, нікому не рекомендую, краще купити ВАЗ , дуже погана якість матеріалів салону, дуже низький, комфорту жодного.

витрати палива, вартість обслуговування

Класика німецького автопрому, комфортний та зручний автомобіль, з чудовими динамічними показниками, двигун 2.0TSI на 200 к.с., при виборі на вторинному ринку, треба дуже відповіально підходити до вибору і краще переплатити за жививй екземпляр, в іншому випадку, сервіс дуже відчутно вплине на ваш бюджет

Volkswagen Passat B6 2010

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт

В целом авто отличное. Вместительное. Очень удобное для дальних поездок. При этом расход топлива о 4,5 л/100 км при умеренной езде на крейсерской скорости. Наличие круиз -контроля очень облегчает поездку.
Из минусов, требуется хорошее топливо, дизель, из-за небольшого объема двигателя очень чувствуется при езде качество топлива.
Как и у всех дизелей требуются высокие обороты при езде.
Моя машина оборудована сажевым фильтром, что требует повышенного внимание к нему и к качеству топлива.
В целом авто остался очень доволен

Volkswagen Passat B6 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

витрати палива, гальма

95 тис.км 14 л / 100 км Подорожі

Остался очень доволен данным авто, жалко было продавать, но увы так сложились обстоятельства. По авто: мотор BZB 1.8 TSI, отличный мотор, без каких либо проблем, лей хорошее масло и все будет ок, коробка классически автомат, тоже без нареканий. Запчасти по ценам как на "Ланос", все очень доступно, хотя особо ничего и не менял, расходники. В общем очень достойное авто, тем более за те деньги которые она сейчас стоит, главное найти в хорошем состоянии...

Пригнал с Литвы
За год наездил 10 тыс. км.
Комфорт не передать словами, особенно из-за спортивных сидений.
Очень много датчиков пришлось сменить из-за того, что за авто не совсем достойно следили.
Как и во всех немецких автомобилей - много электроники, у которой срок службы не вечный.
Очень дорогой в обслуживании, даже цена на ТО намного выше конкурентов в этом классе.
Зато, если забыть о цене содержания, автомобиль приносит очень много эмоций. Не передаваемые ощущения, когда газ в пол и тебя прижимает в обволакивающее кресло. 140 лошадок в паре с турбиной позволяют очень динамично ездить в плоть до 160 км/ч, а дальше разгон идет уже плавный.
На дальняки на этой машине ездить само удовольствие.

Volkswagen Passat B6 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна, шумоізоляція

динаміка, якість матеріалів, вартість обслуговування, гальма

Сім'я

Автомобіль показав себе з найкращого боку, ергономічні показники на вищому рівні, є декілька нюансів пов\'язаних з трішки жорсткою ходовою, але до цього потрібно звикнути, є проблема зі встановленням ГБО, дуже дорого коштує від 800 дол. при цьому економія мінімальна, оскільки розхід 80% газу, а 20%бензину

вартість обслуговування

Машиною дуже задоволений. Комфортна, м\'яка підвіска, якісні деталі, приємний розхід. Просторий салон. З мінусів це погане лакофарбове покриття і погана видимість.

вартість обслуговування

WV Passat 1.8TSI 160 к.с. МКП надійний, економний, швидісний, місткий автомобіль. За 6 років перебування в моїх руках при показниках одометра 185 тис з затратних замін це було зчеплення та вхідний колектор, а так заміна мастила та фільтрів. В мотор заливалося масло MOTUL Spesifik 504-506 з допуском для WAG 5 літрів від заміни до заміни. Мій стиль водіння спокійний в місті розхід 10 літрів, змішаний 8,5, траса мінімум що показував бортовий 6,6 літра. На шостій при швидкості 140 км/год розхід 8 літрів вважаю приємним. За роки пересування на доному автомобілі не пвдводив жодного разу. Дуже задоволений. Раджу купувати автомобілі які згідно розшифровки кузова були зідрані в Германії.

Volkswagen Passat B6 2006

дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

400 тис.км 5.6 л / 100 км Сім'я

Мені дістався 12-ти річний автомобіль з пробігом 350т .Я накатав іще 80.По мотору,коробці за час володіння нарікань не було.Дуже гарна витрата пального при дуже гарній динаміці.Але по електриці виникали періодично проблеми - в жмуті ломалися провода,виходили з ладу датчики,підглюкував насос в баку блокувалося стояночне гальмо...Думаю,якби я брав авто із салону,то був-би задоволений.Бо власники до мене ,певно ,не дуже слідкували за моїм пасатом.Вцілому при нормальній екплуатації авто гарне,мені сподобалось.

Volkswagen Passat B6 2009

Volkswagen Passat B6 2009

дорожній просвіт

В целом хороший автомобиль.
Понравилась эксплуатация авто от то до то, нету масложора, очень тихая и приятная в управлении.
Был ремонт по мелочи, расходники, колодки, стойки стабилизатора, смазывали шруцы на приводах.

Volkswagen Passat B6 2007

якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Отличная машина , как для работы так и для семьи.
ТО регулярно приходилось в Польше без проблем до 127тыс в Германии
Проводилась чистка охладительной системы, и уже в Украине перебиралась ходовка.
Сцепление и грм заменены предыдущим владельцем и запас хода ещё на 40тыс.

Покупался в Польше год назад , расстаможен на себя , в Украине в связи с карантином , поставлен на учет в мае.

дорожній просвіт

300 тис.км 7.2 л / 100 км Сім'я

Хороша автівка, за рік жодних вкладень не було. Хороша автівка для сім\'ї, не для пацанів.
- Малий кліренс, тупа на підрив, поганенька шумка, твердувата ходова.
Сервіс відносно недорогий.

Volkswagen Passat B6 2006

Автомобиль просто супер, комфортный резвый и вместительный. Как ни странно стоят родные стойки!!! Цена/качество на высоте
ТО в среднем 100 долларов обходится, и раз в 8 тыс. делаю. Интервал сократил так как качество топлива и масел у нас не такое как за бугром.
За 7 тыс. долларов машины лучше нет!

Volkswagen Passat B6 2007

динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість

Пассат б6 в кузові універсал - виявився дуже комфортною та м\'якою машиною. Двигун 170 к.с - просто ракета.
Витрати на ТО - середньостатистичні.
При виборі даного авто слід плідно провести діагностику що до можливості кузова до корозії - кузов дуже схильний до корозії.
В цілому - авто заслуговує уваги.

Відгуки про моделі Фольксваген

Відгуки про Фольксваген Пассат Б6 по рокам