Відгук Volkswagen Passat B6 2008

Унiверсал Кузов
Більше 5 років Водійський стаж
2-3 роки Час володіння

Над шикарний автомобіль. За свою цінову межу — шикарна якість, комфорт, динаміка. На жаль, зараз уже таких авто в розумну ціну не виготовляють, а нові моделі — значно швидше старіють, а ніж В6. Я б сказав нове авто через 5 років у стані 12-річного пассату В6. Володію авто 2 роки. Попався в крутому стані з рідним пробігом у 137000. Мастила, як інші пишуть про 1.8 tsi - ні капельки. В салоні — бізнес атмосфера та простір. Універсал взагалі немає ціни. Стійкість та динаміка з 6-ти ступеневою трансмісією — навіть з запасом.
Шкода розлучатися, але обставини інколи диктують свою лінію. От що купити потім подібне? Відповідь важка, але очевидна — або ж щось з нового типу Skoda A7 чи B8 - але, знов, підкреслю — якості ж немає, їздять дані авто до 200, а у нас на ринку їх немає з такими пробігами. Й знов доведеться перебирати або ж skoda a5, чи навіть tour, в якому зовсім не той комфорт та простір. Тому скоріш знову шукатиметься В6, але даних авто дуже мало в гарному, збереженому стані.

Дмитрий
17 листопада 2020